• ceny
    • skúsiť donútiť prepravcov, aby volali zákazníkom o niečo skôr, nie až keď stoja pred domom...

V pohode...

• Ideálne pre krátke zrušenie
    • Vážení kupujúci.
    • Veľká výstraha pre všetkých.
    • Je to banda zlodejov, kde nikto z Vás nevie na čom je,
    • Varujem a vystríham všetkých ktorí tu budú niekedy nakupovať. Zavrieť - zrušiť alebo utopiť ich ? Tento obchod je podvod.

Do betónu s nimi.

Reakcia obchodu A PNEU

Vážený pane,

nejsme žádní zloději, jak píšete, v životě jsme nikoho neokradli. Ani neuvádítem jaké zboží jste u nás koupil a popř. jaký problém jste měl. Recenze je účelová k diskreditaci obchodu

S pozdravem

Ing. Petr Dolejšek
    A PNEU s.r.o.

• amaterska komunkacia cez telefon, žiadna spatna vazba - pri spatnom zavolani sa nikto neozval, ani cez e-mail, disky ktore už vraj nie su k dispozícií, stale figuruju na internetovej stránke

moja nespokojnosť !!! neprofesionalnost !!!

• Veľmi zlá komunikácia s obchodom. Nikto nedvíha telefóny uvedené na stránke e-shopu.

Reakcia obchodu A PNEU

Vážený zákazníku,

bohužel máte pravdu, v sezóně nestíháme brát telefony a včas odepisovat na e-maily, jak by se slušelo.

S pozdravem

Ing. Petr Dolejšek
    A PNEU s.r.o.

• ziadne...hlboke sklamanie
    • komunikacia je na bode mrazu. objednany tovat bol zameneny a ani pri opakovanom doruceni mi neprisiel spravny. nikto mi nedviha telefon, stalo sa mi ze ho dokonca zlozili pocas komuniakcie. Arogantne spravanie. Neviem sa na nich nakontaktovat.Nereaguju ani na mail... Myslim ze to hovori o urovni tohto podniku az prilis vela. NAKUP NEODPORUCAM

NEODPORUCAM. Vybral som si ho na zaklade ceny no uz teraz kvoli doprave a prezutiu nespravnych pneumatik mi sposobili skodu cca 70€ a to neratam postovne do CR...bude to dobrych 30€. Radsej si treba objednat niekde inde....

• Nulová komunikacia, nedvíhajú telefón a aka aj zadvihnú tak sa spojenie preruší a potom nezavolaju a znova nedvíhajú.
    • Nereagujú na maili.

Nekupujte tu radšej nič, ceny su síce super, ale ešte stále som si nie istý či budú disky na 100% ok pasovat, lebo prišiel najprv jeden balík s dobierkou ako za 4 balíky hoci v balíku boli len dva disky a až druhý den prišiel druhý balík bez dobierky, (prvý som neprevzal a nehcal u kuriéra až ked prišli oba tak som ich prevzal) u kuriéra tvrdili že sú to dva osobytné balíky osobytne podané jedne v jeden druhý v druhý den, takže neviem či to bolo dáka špekuláca že či prevezmem dva disky za cenu štyrok alebo ako to mysleli.

• Ziadne ani nedvihaju telefon

• Neschopnosť dodržania dodacej lehoty aj po viacnásobnom preverení.

Nenakupujte tu , zošediviete , alebo vam bude stáť auto mesiac pred domom...!!!

• Cena a tovar pršiel OK.

Objednané pneumatiky sú roku výroby 04.2012 a dnes je 11. 2014 takze sú staré dva a pól roku a životnosť je päť rokov

• zla komunikacia nedvihalu telefon nereaguju na email všetko zle!!!!!

• Maju internetove stranky. Prezentuju nizke ceny.
    • Vysoka cena dopravy ( uctuje dopravne prikazdej polozke zvlast ) a vsetko ostatne.

Po objednani nekomunikuju e-mailom, nedvihaju telefon.

• Zavadza
    • Neozve sa ci je tovar

Aby komunikoval zo zakaznikom

• Dobrá cena
    • Nemá

Doporučujem

Spokojnosť, prehľadné, rýchlo doručené , vsetko v poriadku.

• dobrá cena
    • komunimácia so zákazníkom
    • neskorá informovanosť o vypredaní tovaru

radšej nič neočakávajte

Tovar(pneumatiky)boli 3 roky po dátume výroby,obchod mi tvrdí,že to je v poriadku s čím nesúhlasím.
    Neodporúčam tento obchod.

• cena a kvalita