• doruceny tovar nezodpoveda tomu vyobrazenemu na stranke

Objednaný tovar nebol v takej fľaške akej bol reklamovaný na webe /nikde nebolo udane ,že foto je ilustračne..!!!/,pričom som ho objednával len za ten obal lebo synovi chýbal s týmto obalom do zbierky.. pritom my zaslali novším obalom a keď si porovnám ,že inde by som ten isti tovar zakúpil o 9€ menej.....!!!

When will my goods be delivered please?

Prisla mi ina plechovica ako som si objednala

• Ziadna komunikacia.ziadne info o priebehu objednavky,ak pride uz nepreberem

Totalny hnus

Objednala som si havana anejo blanco (kedze je problem ju dostat v obchodoch), ktora je na stranke uvedena ako skladom a v baliku mi prisla obycajna anejo, ktoru si viem kupit kdekolvek v obchode. Ziadna informacia o tom, ze by tovar nemali mi neprisla. Velmi som sklamana.

• Nedorucene...

• uvádzajú najnižšiu cenu tovaru oproti iným obchodom, ale zbytočne keď ho aj tak nemajú :)
    • To, že tovar nieje na sklade oznámili to po týždni, keď som ho už potrebovala. Stále pritom uvádzajú v internetovom obchode, že je na sklade.

skúste, možno budete mať viac šťastia, že tovar nieje na sklade mohli oznámiť skôr

• Prehľad produktov a veľký výber
    • Zlá komunikácia iba napísali že prijali objednávku a 10 dní prešlo a neviem či to pošlú alebo nie. Písal som čo je s mojou objednávkou ani nepodpísali.

Stránka prehľadná ale služba žiadna!!!!

• Vyobrazenie tovaru nezodpovedalo skutočnosti.

• Katastrofa doprava.

Nevhodnosť.