• dostatočná ponuka, výhodná cena
    • rozširiť informácie o ponukanom tovare

zodpovedný prístup, odporučam

• Dobre ceny,siroky vyber,ochota pracovnikov,bezproblemova komunikacia,obratom vvyriesena reklamacia..100%spokojnost

Odporucam

• Velky sortimemnt tovaru.
    • Cena.
    • Cena prepravneho.
    • Rychlost.
    • Komunikacia.
    • Nic.

Perfektna komunikacia zo strany predavajuceho,profesionalny pristup k zakaznikovy, pani bola velmi ochotna pri objednavani tovaru, navigovala ma na ich webovej stranke pod akym cislom svoj vybrany tovar najdem, taktiez bola velmi napomocna pri mojom rozhodovani o povrchovej uprave vybraneho tovaru, dokonca mi volala spat na moj mobil s odporucanim. Pri vybavovani objednavky mi bolo oznamene, ze tovar mi bude dodany do 2-3 tyzdnov, neskor volali, ze tovar budem mat doruceny o 3 dni. Super rychlost. V neposlednom rade super ponuka na prepravu, kedy nakup nad 200 euro dovezu zdarma.

• dobrá cena, rýchlosť
    • neviem

odporúčala by som nákup aj ostatným

Vyhodne ceny. Komunikacia dobra.

• Ceny tovaru
    • Neviem

Super obchod za vyhodne ceny

• nakup z domu

• Prehľadnosť, komunikácia a rýchle vybavenie.

Odporúčam.

• rychle vybavenie objednavky a taktiez rychle dodanie tovaru .To su hlavne prednosti a vyhody vasho internetoveho obchodu a taktiez zavazila cena vyrobku pri vybere internetoveho obchodu.

Odporucam tento obchod aj ostatnym

• - komunikácia so zákazníkom
    • - cena
    • - dobrý výber
    • - jedno balenie obkladačiek nám prasklo pri vykladaní z auta. Šofér nepohol ani prstom a pritom nejde o ľahkú vec. 1 balenie malo aj 30 kíl. Nemusel to nikam prenášať ale ak auto nemá plošinu ani na palete to nie je tak je manipulácia veľmi náročná.
    • - s dopravou som nebola spokojná. Ešte že som mala doma manžela, ktorý to sám vykladal. Ťažko by som si poradila ak by doma nebol.
    • - pri inom nákupe v inej spoločnosti s iným dovozcom nám tovar prišiel na palete, pekne zabalený, šofér to pekne zložil z plošiny a vozíkom. Potom sme si tovar rozbalili, skontrolovali...

- v obchode sa nakupuje dobre, pohodlne, ceny sú fajn, komunikácia so zákazníkom je na dobrej úrovni. Ponúkaný tovar je v dobrej kvalite, dodacia lehota tiež vyhovovala.
    - s dopravou som spokojná nebola

• skvelá komunikácia, ochota zo strany obchodu, tovar doručený podľa priania, skôr ako normálne
    • nemá

odporúčam

• v DE je lepsia cena ale draha doprava
    • nenasiel som ine polozky v ponuke kt. objednavam inde
    • Hansgrohe Focus S - Vaňová batéria pod omietku, chróm 31743000 85,50 85,50
    • Hansgrohe Montážne telesá - ibox universal, základné teleso 01800180 49,88 49,88
    • Hansgrohe Bidette - Ručná sprcha Bidette, chróm 32128000 47,98 47,98
    • Hansgrohe Kolienka - Prípojka hadice Fixfit S, so spätným ventilom a guľovým kĺbom, chróm 27506000 19,74 19,74
    • Celková cena tovaru bez DPH: 169,25
    • DPH: 33,85
    • Celková cena vrátane DPH: 203,10

Ak vyhovuje cena je vyhodnejsie kupit online lokalny velkoobchod mi nevedel poskytnut danu cenu

• Nízke ceny
    • Komunikácia so zákazníkom

Som spokojný s nákupom v tomto obchode
    a možem ho len odporučiť.

• tovar, ktorý som chcela, som tu našla v priaznivej cene
    • nákup z pohodlia domova
    • ústretovosť a dobrá komunikácia zo strany predávajúceho
    • tovar kupovaný cez internet treba niekedy vidieť osobne,najme keď sme kupovali dlažbu

obchod odporúčam aj iným, hlavne pre dobrú komunikáciu predávajúceho a priaznivé ceny

• dobré ceny
    • ???

spokojnosť

• Najnižšia cena na trhu, rýchla a ústretová komunikácia.
    • Neviem o žiadnych.

Určite odporúčam.

• nevidím čo objednávam - myslim kvalitu

• perfektna komunikacia, rychle vybavenie objednavky
    • so ziadnymi som sa nestretla

perfektny obchod, vrele odporucam

• Akciova cena dlazby

• Promptnosť vybavovania
    • príjemná komunikácia s personálom
    • Výhodná cena

Tovar som si zakúpila z dôvodu výhodnej ceny oproti kamennému obchodu
    Vybavenie mojej objednávky bolo promptné, pani, ktorá zákazku vybavovala bola veľmi príjemná, zdvorilá a odborne spôsobilá. Referencie som posunula už aj svojim kolegom v práci a rovnako ostatným vrelo odporúčam.