• Rýchlo doručené

Dobrý obchod

• Sirka sortimenu
    • Dobre ceny
    • Tovar skladom a rychle dorucenie

Odporucam. Zatial som bola vzdy spokojna. Potesi najma rychle dorucenie.

• Spoľahlivost rýchlosť

Spokojnosť s komunikáciou aj vybavením tovaru rýchlosťou dodania

• Dostupný tovar, rýchle dodanie, kvalitné produkty,

• Velmi dobre nam poradili pri výbere kočíka a vajíčka.
    • Ked prišiel kočík na sklad, vsetko nám ukázali, vyskúšali sme či funguje :)
    • teraz sme objednali aj postielku, prebalovaciu podložku,matrac aj vaničku. :)

Možno by bolo dobré, aby tam bolo viac zamestnancov, lebo keď sme vyberali kočík, nie je to vec na 5 minút, a vtedy tam bolo viac buducich mamičiek a pani predavačky veru mali čo robiť.

• Tovar prisiel poskodeny, bez faktury, tazka komunikacia, pan nedviha telefon, hrozne, nikdy viac

Reakcia obchodu Aladdin kočíky

Dobrý deň, ďakujeme za vaše hodnotenie. Situáciu s Vami doriešil kolega po telefóne. Vzhľadom na to, že v tejto dobe je obrovské množstvo telefonátov týkajúcich sa objednávok klientov, nie je naozaj v našich silách ihneď na všetky telefonáty reagovať - odporúčame preto uprednostniť e-mailovú komunikáciu, kde sa všetkým podnetom venujeme ihneď ako to je len možné.

Podložka elodie prišla rozbalena co ma veľmi nahnevalo
    Podložka pinkie ani neprišla ani príbor suavinex
    Objednavka nekompletna

Reakcia obchodu Aladdin kočíky

Dobrý deň.. o tom, že objednávku vašich produktov budeme expedovať na dva krát ste bola informovaná do e-mailu- a s takýmto vybavením objednávky ste súhlasila. Nerozumieme teda, prečo tu v hodnotení píšete klamstvá. Podložka elodie vám bola odoslaná tak ako bola dodaná k nám od dodávateľa. Produkty elodie nie sú balené do darčekových obalov - sú balené v tenkom igelitovom obale - dokonca ak by ste si objednala z originál elodiedetails.com vám neprídu všetky produkty v spomínanom igelite zabalené - prečo to tak je - je skôr otázka na výrobcu. Pokiaľ však vieme podložka vám bola dodaná nová a nepoškodená. Čo sa týka druhej časti objednávky tú sme vám dnes na vašu adresu expedovali - avšak akonáhle vám bola doručená informácia, že vaša objednávka bola expedovaná, ste nám ju zrušila - teda časť ktorá bola VAMI SCHVÁLENÁ,že po doskladnení sa na naše náklady dopošle.

Rýchle vybavenie objednávky.

Personál v predajni vždy ochotný, poradí.
    Čo sa týka e shopu, žiaden problém, tiež poradia, a taktiež informujú keď niečo nemajú skladom a doposielaju

• na webe maju nekorektne informacie o velkostiach a ich dostupnosti, zbytocne vybavovacky

Reakcia obchodu Aladdin kočíky

Dobrý deň. ďakujeme za vašu recenziu.. Objednali ste si u nás fusak Pinkie a detské slnečné okuliare. Po spracovaní objednávky sme vás informovali, že vami objednaný fusak v danom farebnom prevedení vo vami objednanej veľkosti už bohužiaľ dostupný u dodávateľa nieje. Fusak v prevedení ako ste mali v objednávke mal dodávateľ skladom už iba v menšej veľkosti. O tom, že tento fusak je na objednávku a teda je tovar dostupný podľa skladových zásob dodávateľa ste mala informáciu ešte predtým ako ste si objednávku vytvárala, kedže táto informácia TOVAR NA OBJEDNÁVKU je uvedená priamo pri danom produkte, tak isto túto informáciu ste mala znova uvedenú aj v potvrdení vašej objednávky, hneď ako ste ju odoslala - potvrdenie vám bolo doručená na vami zadaný e-mail. My sme vás následne o dodacej dobe a dostupnosti daných produktov informovali. Bohužiaľ dostupnosť skladových zásob dodávateľa my ovplyvniť nedokážeme, avšak snažíme sa túto informáciu pokiaľ teda ide o produkt na objednávku uvádzať na e-shope. Aj po skúsenosti so spracovaním vašej objednávky pravdepodobne takáto informácia nestačí - do budúcna sa posnažíme teda informácie o dostupnosti produktov uvádzať viacej viditeľnejšie aj priamo na stránke aj priamo vo vašej objednávke (aj keď sme mali teda pocit, že je to naozaj dostatočne viditeľné). Ponúknuté dostupné alternatívy vo vami vybranej veľkosti fusaku vám samozrejme nevyhovovali - podľa toho bola aj vaša objednávka vybavená.

• Rýchle odoslanie, dobrá cena.

Odporúčam obchod, zatiaľ asi 5 nákupov a vždy bez najmenších problémov.

• Spokojnosť

Z obchodu objednavam pravidelne a vzdy som bola s vybavením objednávky spokojna.

Tovar dorazil skôr ako som očakávala, komunikácia obchodu na vysokej úrovni - informácia o nedostupnosti tovaru a dodatočnom zaslaní na náklady predávajúceho. Určite sa ešte vrátim!

• Nedovolala som sa tri dni po sebe,došli mi totalne poškodene rúška z nanotextilie, vrátit peniaze sa sice dali ale vzhladom na to že poštovné by ma vyšlo dokopy 6,70 a vrátiť mi mali 11,60 sa to ani neoplatilo, už nikdy si od nich nič neobjednam.

Reakcia obchodu Aladdin kočíky

Dobrý deň. Dovolíme si na situáciu reagovať aj my. Síce sme spolu komunikovali e-mailom, ale radi by sme situáciu objasnili aj tu - pretože vždy je zle keď sa nevyhovie podľa predstáv zákazníka. Vtedy si radi napíšete aj recenziu na HEUREKU. Čo je zle na tom, keď sme postupovali podľa obchodných podmienok? Načo ich teda SOI vymyslela? Keď sme vám pekne napísali ako sa má postupovať, tak ste si nevybrali možnosť ani jednu. Ohľadom rúška ako tvrdíte, že prišlo s dierkami je tvrdenie proti tvrdeniu. Aby sa začalo reklamačné konanie treba doručiť tovar na adresu našej predajne. To, že ste sa nám asi zbytočne vyhrážala v e-mailovej komunikácii tu spomenieme už iba tak okrajovo. Vaše vyhrážky sme si starostlivo zarchivovali a keď teda príde SOI tak im aj toto radi samozrejme ukážeme. Sama SOI vydala nariadenie, že v tejto karanténnej situácii sú reklamácie vybavované po dohode oboch strán ako predávajúceho tak kupujúceho. My sme postupovali aj tak podľa bežných obchodných podmienok a chceli sme situáciu aj napriek tejto dobe vybaviť k vašej spokojnosti. Chápeme, že nie každý z nás ráno vstane to správnou nohou a teda my ako predajca budeme vždy ako ten "zlý".
    Na e-maily sme vám odpisovali vždy pekne a slušne a nedá sa stále telefonovať a aj baliť balíky aby všetko mali klienti doma. Ale pokiaľ viem, predavačky vždy keď tam prídem majú telefóny v ruke tak potom neviem kde je pravda.

• Veľký vyber sortimentu, po registrácii automatická zľava, komunikácia medzi obchodom a mnou
    • Balenie, mohlo by byt lepšie zabalené

Odporúčam, veľký sortiment pre bábätka. Ja osobne som všetko kúpila tam (a určite to zopakujem), keďže sme momentálne v situácii keď sú obchody zavreté.

• Kvalita
    • Široký výber

Tovar ani po 10 dňoch nedorazil a to bola cela objednávka zaplatená dopredu... Na email neodpovedajú a telefon nikto nedvíha !

Reakcia obchodu Aladdin kočíky

Dobrý deň. Informáciu o dodacej dobe vašej objednávky sme vám zaslali ihneď po jej spracovaní na váš e-mail. Informovali sme vás, že dodacia doba je 7-10 pracovných dní. Vašu objednávku sme na 8 pracovný deň expedovali na vašu adresu a teda dodaciu dobu sme splnili presne tak ako sme vás informovali. Bohužiaľ to, že v čase vybavovania vašej objednávky boli veľkonočné sviatky už my ako predajca ovplyvniť nedokážeme. Avšak aj kvôli sviatkom - kedy bohužiaľ prepravné spoločnosti balíky nedoručujú sme vám boli nutení potvrdiť danú dodaciu dobu.
    Čo sa týka telefonickej komunikácie - v aktuálnom období nám telefóny zvonia nonstop - naozaj robíme všetko čo je v našich silách. Keďže v tejto situácii veľa ľudí uprednostňuje nákupy cez e-shop aj počet objednávok rapídne narástol. Nieje teda naozaj možné, každú jednú objednávku komunikovať aj telefonicky - avšak každý jeden hovor ktorý zvoní a zodvihneme, sa stále snažíme riešiť promtne - bohužiaľ niekedy sa však stane, že pri takom obrovskom množstve telefonátov ako máme v tieto dni - nieje možné každý jeden hovor vybaviť. Preto prosíme všetkých zákazníkov o trpezlivosť a svoje požiadavky prosím prednostne adresujte na náš e-mail - kde každý jeden podnet riešime hneď ako to je v našich silách.

• Široký sortiment

Velmi rychle a bezproblemove vybavenie objednavky zo strany obchodu.