• Rychlé dodání

Zboží přišlo rozpárané ve švu, obchod nekomunikuje a neodpovídá na emaily ohledně poškozeného zboží.

• Ze ste mali to com som si chcel objednat
    • Obchod je drahy

Neodporucam

• Nekvalitny obuv koža je roztrhnuta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekvalitny obuv koža je roztrhnuta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Len nemam nervy posielat naspät.

Kopacky som sa rozhodol kupit z dovodu , ze uvadzali ze ho maju na sklade. Objednal som velkost 43 , co mi nasledne telefonicky aj potvrdili telefonicky. Tovar prisiel v poriadku , na fakture je uvadzana velkost 43 , avsak syn (pre neho boli kupovane) ma na druhy den upozornil , ze prisla velkost 44. Snazil som sa niekolkokrat dovolat do obchodu ale na uvadzanom cisle je vzdy zapnuta odkazova schranka. Nakoniec sme sa rozhodli kopacky nechat s tym ze si syn dokupi do nich vlozky. Kazdopadne ma obchod u mna minus a nakupovanie v tomto obchode neodporucam

• Pristup predavaciek je hrozny

• tovar bol vypredaný, ale napriek tomu celé týždne "svietil v ponuke"

Reakcia obchodu www.agilesport.sk

Mrzí nás, že sme Vám spôsobili sklamanie, za čo sme sa Vám v potvrdzujúcej správe aj ospravedlnili. Náš nový e-shop a naše kamenné obchody majú spoločný sklad, ale zatiaľ nie sú on-line prepojené. Preto, aj pri maximálnej pozornosti sa môže stať, že niektorý predaj, alebo výmena nie je aktualizovaná. V súčasnosti z celkového počtu objednávok sme nemohli akceptovať cca 2%. Ďakujeme za Váš príspevok, ktorý nás bude motivovať k tomu, aby sme aj tie 2% eliminovali.