• neochota riešiť problém s poškodením tovaru

riešiť problém klienta pri dodaní poškodeného tovaru.nedočkal som sa kontaktovania a riešenia po 2 telefonátoch a 2 email.Stále je šanca napraviť TENTO STAV.ĎAKUJEM

dlha doba dodania tovaru !

• Na stránkach je uverejnení mnoho vypredaneho,nedostupného tovaru s čím som hrubo nespokojný

• Obchod tovar poslal urýchlene
    • Zvolili špatného dopravcu GEIS

Majú špatného kuriéra - GEIS. GEIS mi potvrdil, že tovar došiel do ich skladu v pondelok pred šiestou hodinou ráno. Ale tovar mi v pondelok nedoručili, až v utorok. Prečo to musia skladovať vo svojom sklade?

Vraj tovar bude ešte meškať 10 dni. Volali priamo z Moravy

• Dostal som vaňu do golf 7 ja som mal obiednané do passat b8

popis tovaru nezodpovedá realite

Tovar je v poriadku aj dodacia lehota rychla len som mal platit 28.70e a kurierovi som platil 39 eur aj nejake centy .
    A o tom som nebol vobec informovany este aj sms sprava mi prisla kde bola suma 28.70e ...

• poslali mi uplne iny tovar

• Chýbali reálne fotky tovaru
    • Na kobercoch bol vyšitý text, ktorý sa v popise nespomínal
    • Nebol definovaný čas, ako dlho mi tovar na výdajnom mieste podržia
  • doteraz som tovar neobdržal tak nie je čo hodnotiť , možno ho kurier nesie pešo a má to ďaleko

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Objednal som si vaničku do kufra na BMW 2 Gran Tourer 7 miestne, vanička došla síce, ale rozmerovo to absolútne nepasuje a celá vanička mi v kufry lieta hore dole ... tvarovo to vôbec nezapadá ...

Klasický E-obchod, kt. nemá na sklade prakticky nič, obchoduje s cudzím tovarom a vyhovára sa , že mu tovar zle naskladňujú, potom čakáte na tovar 14 a viacej dní.

• nespoľahlivosť

Tovar nedodaný ani po 13 tich dňoch a po troch urgenciách, čo ma najviac štve, v piatok 9.12 2016 po mojom telefonáte my dotyčny pán sveto svete sľúbil,že v pondelok t.j. 12.12.2016 budem mať tovar doma no zostalo len pri sľuboch.Považujem za vrchol neschopnosti nie to, že tovar nedodali, ale to, že nikto s kompetetných nedokázal ani zavolať.

• /
    • /

Cakal som kvalitny produkt no prisiel mi nepresny (nesedi presne na konkretny typ) produkt z POLSKA.
    Nepdporucam, predava POLSKE produkty.

• cena je primerana k tovaru
    • komunikacia nula bodov objednavka automaticky vygenerovana a vyse 2 tyzdnou nic k tomu

ked chcete zarabat trebalo by so zakaznikom aj komunikovat a odpisat na mail dakujem