• nákup z domu
    • zaujímavá ponuka ( dobrý sortiment )/
    • farebnosť podľa ponuky nezodpovená realite

Úspora času, pestrá a nádaditá ponuka, ale tovar nezodpovedá celkom ponuke ( iná farebnosť...)

• Objednala som si uterák a osušku a došla mi iba osuška.

• Bola mi doručená zasielka s úplne iným tovarom. Zaplatila som takmer 90€, objednala si 6 osušiek a 4 uteráky vo farbe oranžová a bordó. Boli mi doručené 3 malé modré uteráky a 1 malý biely uterák

Objednávam cez internet bežne. Toto sa mi ešte nestalo aby skladníci vymenili balíky. Som maximálne nespokojná.

Reakcia obchodu AdriaDekor

Dobrý deň. Je nám to ľúto, čo sa stalo, ale na naše náklady sme vybavili správne doručenie tovaru. Dnes Vám kuriérska služba dovezie. Aj naši skladníci sú len ľudia a pri lepení štítkov sa zmýlili. Sme radi, že ste sa nám ozvali, samozrejme, že sme sa Vám ospravedlnili. Ale aj tak ĎAKUJEME za váš názor.

• pekná a priehľadná webová stránka,dobrá cena

Objednávala som detské uteráky na Vianoce. Materiál je nekvalitný, poľskej výroby. Som veľmi sklamaná, napriek tomu, že som dostala zľavu.Predajca by mal upozorniť kupujúcich, že tovar je z Poľska, v tom prípade by som určite tovar neobjednala!!!

Reakcia obchodu AdriaDekor

Pri každom výrobku zadávame výrobcu, len si treba čítať. Pani si objednala licenčný tovar, ktorý je mala gramáž, ale aj to je napísane.Čo sa týka upozornenia, je všetko na webe. Vašu objednávku sme nám vrátili, my sme ju prijali. Ale aj tak Ďakujeme za Váš nákup

• Siroky sortiment
    • Vzor na vankusoch bol rozdielny, na posteli to nevyzera dobre. Kedze som navliekla uz vyprane pradlo, neboli ochotni robit s tym nic. Za 60 eur by som cakala perfektny strih vzoru a nenadsivany potah na dvojpaplon. Takto to usijem aj sama.

Neochota riesit nespokojnost zakaznika.