• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Prvý nákup v tomto obchode a hneď sklamanie. Predávajú tovar ktorý ani nemajú.

• Po stornovani vratili peniaze obratom
    • Tovar realne nemali skladom

Objednanych niekolko poloziek oznacenych skladom s dodanim na druhy den nedodali. Ozvali sa na treti pracovny den, ze tovar skladom realne nemali a niektore polozky dodat vobec nevedia. Objednavka stornovana, pre nas zmareny vikend.

• Rýchlosť vybavenia objednávky

Prístup obchodu ku zákazníkovi. V minulosti som kupoval termoprádlo Brynje Arctic. Tričko sa začalo rozpadať mesiac po skončení záruky. Tričko bolo v hodnote 100€. Keď som bol v obchode a ukázal som im tričko, jednoducho mi povedali, že je po záruke a oni s tým nič nemajú. Keď som im povedal, že nie je možné, aby sa tričko takej značky a kvality rozpadlo mesiac po skončení záruky, povedali mi, že je to vada materiálu ale mám riešiť s výhradným dovozcom, neboli mi ochotný pomôcť, pritom som si bol vedomí, že je tričko po záruke, chcel som len tričko zaslať priamo výrobcovi, keďže to bola vada materiálu. Spodné prádlo je doteraz bez chyby. Do doteraz som bol dlhoročný zákazník Adamsportu, ale po tejto skúsenosti už nie som. Obchod, ktorý chce byť Shopom roku, sa musí správať inak. Takže, ak niečo nakupujete a míňate peniaze, je všetko v poriadku, ale keď sa na nich obrátite s problémom, už Vás odbijú, že skončila záručná doba. Toto je vizitka obchodu. Tak za mňa ďalší nákup už určite nie.

Reakcia obchodu Adam Sport

Igor ďakujeme za vašu recenziu aj doterajšie nákupy u nás v AdamSporte. Mrzí nás vaša skúsenosť, no bohužiaľ tovar nie je možné zasielať ako reklamáciu po uplynutí záručnej lehoty, samozrejme vo vlastnej réžií to stále môžete tak urobiť. Veríme, že ostatné vaše problémy týkajúce sa objednávok budeme vedieť vyriešiť k vašej spokojnosti. Dúfame, že s ostatným tovarom, zakúpeným v AdamSporte, ste napriek tomu spokojný.

S pozdravom tím AdamSport.

Objednal som si čiernu čelovku a prišla oranžová. Na faktúre je uvedená taktiež čierna. Ináč veci dorazili v poriadku

• Zavádzajúca dostupnosť tovaru

Tovar s dostupnosťou do 3 dní, nebol ani len odoslaný po 5 pracovných dňoch.

Ešte sa mi nikdy nepodarilo kúpiť tovar z e-shopu adamsport.sk, vždy mi objednávku z nejakého dôvodu obchod stornoval. Nikdy viac z tohto e-shopu neurobím objednávku.

Reakcia obchodu Adam Sport

Ďakujeme Marek za zanechanie vašej spätnej väzby a mrzí nás vaša negatívna skúsenosť.

Napriek desiatkam nákupom vám ďakujeme za doterajšiu dôveru a veríme, že vám ostatný tovar bude robiť radosť. Je pravda, že v tomto roku sa dvakrát stalo, že sme vami zvolený tovar vypredali skôr, ako sme začali spracovávať vašu objednávku, za čo sa vám ešte raz ospravedlňujeme. Dôvody väčšinou bývajú podobné - o produkt je veľký záujem a predáme ho vždy v chronologickom poradí, v takom poradí ako k nám chodia objednávky - alebo sa častokrát stáva, že nás systém bohužiaľ nie je automatizovaný a prepojený so skladom, čím nám často vznikajú takéto nepríjemné situácie. Budeme sa snažiť problém čo najskôr vyriešiť.

Veríme, že vás v budúcnosti opäť osloví sortiment zo sveta outdooru alebo naše ceny produktov. S pozdravom tím AdamSport.

• Majú dobrý výber aj dobré ceny
    • Už druhý krát sa mi stalo že čakám na tovar už skoro týždeň
    • Objednal som v nedeľu a neprišlo do konca týždňa

Obchod je v pohode len keby sa po snažili s doručovaním

Reakcia obchodu Adam Sport

Ďakujeme za recenziu a zanechanie spätnej väzby.

Mrzí nás, že ste naposledy pri dvoch objednávkach museli na tovar čakať dlhšiu dobu. Keďže sme situáciu preverili, tak sme prišli k zisteniu, že vaše posledné objednávky boli z našej strany vybavené do 1-2 pracovných dní od prijatia a zaplatenia objednávky. K predĺženiu dodacej lehoty došlo zo strany prepravnej spoločnosti. Viete si to dodatočne preveriť prostredníctvom e-mailov, ktorými sme vás o stave objednávky pravidelne informovali.

Veríme, že najbližšie sa vyhneme akýmkoľvek komplikáciám a s tovarom a službami budete opäť spokojný. S pozdravom tím AdamSport.

• Výborný výber kvalitného tovaru
    • Super ceny - topánky v akcii.
    • Dlhá doba vrátenia peňazí
    • Slabý manažment vratiek

Obchodník nepozná (alebo nerešpektuje) svoje povinnosti ohľadne zákonných lehôt na vrátenie peňazí z odstúpenej objednávky. Dokonca vo svojich OP tvrdí, že má 30 dní, keď zákon ukladá 14.
    Vratky si uhradíte sami za dopravu, uvítal by som vrátenie zdarma cez Packetu, čo je už v tomto segmente pomaly štandardom.

• Sortiment
    • Skladem
    • Neschopnost zabalit křehké zboží
    • Délka vrácení peněz
    • Neproplacené poštovné reklamace

Lehká horolezecká přilba zabalená v jedné vrstvě bublinkové fólie +svrchní plastová fólii. Žádná krabice. Doručeno do Z-boxu - Přilba prasknutá.
    Peníze vráceny po 26 dnech od přijetí reklamace. Neproplacené poštovné za zaslání na reklamaci.

• Objednávka vybavená veľmi rýchlo
    • Zlý popis produktu na stránke
    • Zlá komunikácia v obchode - pri výbere spacieho vaku mi neboli poskytnuté tie informácie, ktoré som potrebovala vedieť

Obchod mi na druhý deň objednávku zrusil s odôvodnením, že topánky, ktoré som si objednala si objednal niekto predomnou.
    Mýlim, že si to dovolili preto, že som im nezaplatila hneď prevodom ale poslala som si ich na dobierku. Zrejme ich ale niekto po mne objednal a zaplatil hneď prevodom.

Človek má pochopenie, že nemusí byť každý deň dobrý ale sú to profesionáli a mali by sa odosobniť.
    Osobne nemám rád slovné spojenie ,,náš zákazník, náš pán” nakoľko pracujem s ľuďmi. Ešte keď boli v starých priestoroch to pre nich platilo no tu veru nie.
    Necháte tam reálne stovky € tak k tomu by mal byť aj primeraný servis.
    Neochotný personál až na jedného mladého pána. Topánky som mal predobjednané, ktoré mi aj podržali. Nehovoriac o tom, že som dostal do ruky jeden kus a o ten druhý som musel požiadať druhého pána lebo ten prvý asi cestou niekde zablúdil. Mal som v pláne kúpiť ešte nohavice a čelovku, no prešla ma chuť.
    Moja otázka ešte k spomínaným topánkam ,,či je o ne niaka špeciálna starostlivosť” mi bolo povedané že kým sú nové tak nič a potom nech si kúpim radšej sprej ako niaky vosk (jedná sa o la sportiva aequilibrium st gtx).
    Inak vrelo odporúčam spomínaný model.
    Aby to nebolo všetko len zlé - obchod pekný tovaru hromadu za dobré ceny oproti konkurenci.

Reakcia obchodu Adam Sport

Ďakujeme Ivan za tvoju spätnú väzbu, ktorú si nám zanechal. Je nám ľúto, že si mal negatívnu skúsenosť s nakupovaním v AdamSporte. Čo sa týka starostlivosti o obuv - starostlivosť závisí od Vášho používania, pretože topánka je zo začiatku impregnovaná a nie je potrebná žiadna starostlivosť. Až neskôr (v závislosti od používania, cca rok/ u niekoho pol rok) je potrebné topánku opäť naimpregnovať, aby nestratila vodeodolné schopnosti. A keďže aequilibrium st gtx je kombinácia viacerých materiálov - odporúčame Vám zakúpiť si radšej impregnačný sprej ako vosk- ktorý sa používa zvyčajne len na kožu.
    Veríme, že naše dlhodobo nízke ceny a ponuky kvalitného tovaru ťa ku nám v budúcnosti opäť pritiahnu.

Prajeme všetko dobré.

Krabica bola úplne celá rozbitá, boli v nej tak veľké dverí ze sneh mohli niektoré veci vypadnúť

Oklamali ste ma tovar došiel nakompetný,Súčasťou setu bola prilba a tá nedošla.Žiadam nápravu v opačnom prípade oslovím svojho právnika !!!

Dobrý deň Peter,

Vaša objednávka Vám prišla kompletná, tak ako ste si ju objednali. Set, ktorý ste si objednali neobsahuje prilbu, ale len sedák a tlmič pádov.

S pozdravom Adamsport

Tovar nemali hoci na stránke eshopu bol v ponuke

Reakcia obchodu Adam Sport

Dobrý deň Jaroslav, mrzí nás Vaša skúsenosť s internetovou objednávkou, bohužiaľ batoh sa stihol predať na predajni, ešte pred tým ako bola Vaša objednávka spracovaná našimi zamestnancami. Veríme, že v budúcnosti sa k nám opäť vrátite.
    S pozdrav tím Adamsport.

• Nosic za 200 eur prisiel zabaleny len v ciernej folii…samozrejme ze pri preprave sa folia roztrhala a nosic mi pri prosiel poobdierany na plastovych castich.

Reakcia obchodu Adam Sport

Vážený zákazník, ďakujeme Vám z recenziu a spätnú väzbu ohľadom prepravy našich balíkov. Turistické nosiče sa snažíme baliť do krabíc, aby sme predišli podobným problémom. Ďakujeme a prajeme všetko dobré,

s pozdravom Adamsport.

• Rýchle vybavenie objednavky
    • Obuv mi nesadla, tak som ju vratil. Ani po 10 dnoch od kedy bol tovar prevzaty e-shopom mi neprišli peniaze.
    • Žiadna informacia po vrateni tovaru

Reakcia obchodu Adam Sport

doba vrátenia peňazí na našom e-shope je do 30 dní. Štandardne však peniaze vraciame do 2 týždňov. Ak napriek všetkému problémy pretrvávajú obráťte sa na niektorí z kontaktov: https://www.adamsport.eu/kontakt, kde vám radi pomôžeme.

S pozdravom Adamšport

• Žiadal som farbu čiernu aj na faktúre bolo napísaná čierna a prišla iná farba

Reakcia obchodu Adam Sport

mrzí nás, že sme si vzájomne neodkomunikovali farbu tovaru, ktorú sme vám následne odoslali. No v našej internetovej ponuke, ako aj v kamennej predajni AdamSport bola kladka od Singing Rocku len v žltej farbe, nebolo možné, na základe Vašej požiadavky, zmeniť farbu, keďže ste ju nemali ani na výber z ponuky. Kladka vám bola odoslaná na základe Vašej internetovej objednávky. Veríme, že so zakúpeným tovarom budete spokojný.

S pozdravom Adamsport

• neseriózna ponuka
    • neseriózne jednanie

Majú v ponuke, objednáte, zaplatíte, zrušia.... Zavolajú Vám dohodnete sa že počkáte kým príde nový tovar že mám čas počkám aj 3 týždne. Deň na to Vám objednávku zrušia. To naozaj nie je seriózne