Prvý a posledný krát.

Reakcia obchodu acer-shop.sk

Bohužiaľ keď si komerčná firma objedná :
    Licenciu GOV/NPO je možné použiť pre potreby štátnych alebo verejných organizácií a charitatívnych inštitúcií alebo neziskových organizácií.
    A nespĺňa požadovane podmienky výrobcom nevieme spraviť zázrak ,aj napriek enormnej snahe.
    Pekný deň.

• Ignorácia v komunikácii

Žiaden tovar v ponuke, naskladnenie o 2-3 mesiace alebo vôbec

Reakcia obchodu acer-shop.sk

Dobry den, pri zadavani objednavky bolo upozornenie, ze tovar ma status skladu: Informujte sa
    a kedze tovar sa nevyraba na slovensku ani v europe , nemame ako ovplyvnit jeho dodanie a moze to byt skutocne aj 2-3 mesiace.

Pekny den prajem
    Acer-shop.sk

• Dodaný tovar je technicky vadný

Cítim sa trocha podvedený. Vzhľadom na to že mi v skutočnosti prišiel produkt s iným parametrom- zistil som to až po nainštalovaní programov. Bola mi ponúknutá možnosť produkt vrátiť no vzhľadom na náročnosť a zdĺhavosť inštalovania programov som ju nevyužil. a pri tom stačilo jediné - vymeniť HDD ktoré by zodpovedalo inzerovanej hodnote.

Hodnotenie davam na zaklade produktu ktory bol mozno vadny kus ( odstupujem od kupnej znluvy )
    Neskoro odpisuju na maili
    Technik sa spraval fajn no znicil priatelke celu strukturu suborov a instaluje veci a stahuje na plochu ( nepochopitelne )
    Technik pri oprave pouzil driver booster ( bez komentara )
    Technik znefunkcnil podsvietenie pri bootovani
    Produkt sa zapne az na cca 3-5 stlacenie tlacidla na
    Radsej si priplatit u alzy a mat premium servis nez toto som sklamany ( moj 2. Nakup )

v procese objednávania hýbu s cenami v neprospech zákazníka

Dobry den, p. Peter.
    Ak mate produkt v kosiku a nespravite objednavku, pri zmene ceny sa vam kosik prepocita a cenu vidite. Deje som to aj smerom hore aj smerom dole. To je aj vas pripad. Nemozeme za to, ze sa zmeni na vstupe cena, zmeni na aj na vystupe. Stale ostavala moznost tovar si neobjednat. Je to slobodna volba kazdeho. Taktiez heureka aktualizuje ceny len raz za hodinu. Ak taky pripad nastane , vieme to riesit individualne so zakaznikom a takmer vzdy v prospech zakaznika. Vzdy je to o komunikacii.

• Ziadne
    • Na sklade nemali tolko kusov.

Neodporucam

Reakcia obchodu acer-shop.sk

Bohužiaľ 3ks púzdier na staršie telefóny sme nemali. Len dva.
    Kedže sa už nevyrábajú vyše roka.

• Sľubujú dobrý tovar a rýchle doručenie.
    • Neviem či ten dobrý tovar aj existuje, lebo doručenie iba sľubujú.

V ŽIADNOM prípade neplaťte vopred. Keby som si to, čo som im poslal nechal v banke, tak za mesiac čakania mám za úroky 12€.

Dobry den. p. Ján.
    Tak ako máte dostupnosť vo vasej objednávke informujte sa o dostupnosti, tak je uvedene aj na internete: http://www.acer-shop.sk/acer-34-lcd-x34-predator-3653
    Monitory su na ceste na sklad. Taktiez nikto od vas neziadal platbu dopredu. Jednoducho sa jedna o novinku na ktoru cakame vsetci. Je to jedinecny display a do Cesko- Slovenska ich pride len 9ks . Kazdopadne blahozelam vam k banke ktora vam dava taky skvely urok.

• Predajca pocas telefonickej komunikacie so mnou prijal iny hovor a vybavil najskour ten. Toto je podla mna velmi neuctive a drze.

Uz by som tam nenakupoval.

• Žiadne.
    • Predávajú tovar za vysoke ceny a kvalita je slaba.

Nekupovať a hľadať tovar na internete alebo v elektro predajniach a naposlesnu chvíľu kupovať na stranke acer.

• neviem
    • tovar nie je

neodporúčam

Reakcia obchodu acer-shop.sk

Chápeme, bohužiaľ nevyrobíme niečo čo nie je na sklade. Aj keby sme veľmi radi. Snáď nabudúce.

• Asi niektorí zamestnanci.

Krabička stylusu prišla poškodená, špinavá, na jednom mieste prelomená, je na nej stopa po nejakej strhnutej nálepke cez štvrť vrchnej strany, ostalo po nej lepidlo, ktoré nejde očistiť. Mrzí ma to hlavne z dôvodu, že je to darček a v takejto krabičke to nemôžem darovať. Aj keď stylus vyzerá nepoužitý a je funkčný, napriek tomu takéto praktiky nevzbudzujú vo mne dôveru.

Reakcia obchodu acer-shop.sk

Dobrý deň, bohužial stylus ktorý ste objednali bol posledný v Europe. Telefonovali sme spolu a stylus ste mohli vrátiť. Novú krabicu nedokážeme nevyrobiť. Mrzí ma vaše hodnotenie, nakoľko zohnať ten stylus bolo veľmi náročne aj v rámci dopravy na slovensko.

• doprava zdarma, rýchlosť doručenia, výber tovaru
    • klamlivá reklama (na stránke zavádzaju bonusmi a darčekmi zdarma no nič nepríde), neschopný support nedokáže odpovedať slušne na otázky

Reakcia obchodu acer-shop.sk

Dobry den, Klamliva reklama na nasej stranke nikdy nebola. Nie sme velke siete nepotrebujeme klamat. Vy ste pri nakupe vyuzili akciu black friaday, kde su kazdy rok najlepsie ceny z celeho roka. Akcia na mysku zadarmo bola pred a po skonceni akcie black friaday ,ako to bolo uvedene na stranke aj na nasom FB kanale. Skutocne nemozete mixovat akcie z roznych obdobi. Jednoducho sa to neda. Nekuzlime. Taktiez ak ste mali pocit ,ze ste nieco nedostali do 14 dni ste mohli tovar vratit. Komunikovali sme mailom a nemam pocit ,zeby sme neodpovedali slusne. Support ma hodnotenia 98% spokojnosti.

• Celkom Dobré Ceny.
    • Komunikácia zo zákazníkom na slabej úrovni, tovar z potvrdenej objednávky nemali,
    • naviac mi to oznámili neskoro, tvrdili,že komunikovali telefonicky čo nebola pravda.

Komunikácia zo zákazníkom na slabej úrovni.

Dobrý deň.
    - komunikáciu zabezpečujeme denne od 8,00 - 17,30 na telefónoch, emailoch, live podpore. Nie je problém sa s nami spojiť. Potvrdenie ste dostali o prijatí objednávky , nie o potvrdení dodania. Môžete si to vyskúšať kľudne o 23 hod ,kedykoľvek. Server vám pošle automatickú odpoveď - prijatie objednávky. Dodanie potvrdzujeme v 99% telefonicky ,keď sa viac krát nedovoláme tak emailom.
    - Verte ,že chceme dodať každú objednávku aj tú pri ktorej je status "informujte sa"
    - telefonicky na číslo v objednávke sme na najbližší pracovný deň oznámili ,že produkt je bohužial nedodateľný.

• online support pre pripadne otazky
    • nekorektnost poskytnutych informacii

- prvy "gol" bol pri kontakte s online supportom, kde mi bolo oznamene, ze ak by som sa ozval o 2 minuty skor, vedeli by mi tovar dorucit do 24 hodin, takto az nasledujuci tyzden v stredu (objednavka bola robena v piatok)

- v utorok telefonat od pracovnika acer-shop o vyexpedovani zasielky/ v stredu poobed moj telefonat do acer-shop, pretoze zasielka nebola doposial dorucena a webtrace zasielky nedokazal identifikovat dane cislo zasielky (to iste zistil aj pracovnik acer-shopu)

- odkazali ma na hotline Slovak Parcel Service, ktora im robi kuriersku sluzbu. Tu pracovnicka hotline ihned zistila, ze sice cislo zasielky vygenerovali, ale ta nikdy fyzicky z obchodu nebola vyexpedovana

- opätovny telefonat do acer-shop, kde mi po prevereni oznamil pan na hotline presne tu istu odpoved, ako som uz dostal v SPS. Cize zasielku expedovali az vecer v dany den (cize v stredu) a nakolko nasledujuci den bol statny sviatok, bola my dorucena az v piatok v poobednajsich hodinach.

Resultat - Hned pri prvom kontakte vas pan/i na online supporte vytoci, ze ak by ste sa ozvali o 2 min skor, mate to na druhy den. Absolutna nekompetentnost uz pri prvom kontakte s podporou telefonicky, kde neboli poskytnute relevantne a pravdive informacie. Zavedenie zakaznika telefonatom o vyexpedovani zasielky, pritom zasielka vobec predajcu neopustila. Ziadne prepacte, ospravedlnujeme sa, len strohe skonstatovanie faktu, ktore som si musel zistit inde. Viem, ze toto moze byt len 1 zo 100 pripadov a ja som mal mozno "blbec den", ale urcite neodporucam

Reakcia obchodu acer-shop.sk

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Telefonicky ste komunikovali s kolegom, ktorý vám to všetko vysvetlil. Bohužiaľ objednávka bola asi začarovaná a pridal sa k tomu ešte štátny sviatok. Každopádne stalo sa ,že to nebolo 100% a sypeme si popol na hlavu.

objednal som dock s klavesnicou obal na acer a neskor som doplnil objednavku o nabijacku. Stane sa, ze objednany tovar sa prestane vyrabat a nemozu ho dorucit, to je v poriadku. Problem ale vidim v tom ze som objednavku doplnil o nabijacku, pocas telefonickej a mailovej komunikacie som viackrat upozornoval ze ju mam doobjednanu a aby mi ju nezabudli poslat s ostatnym tovarom. No a hadajte nezabudli? Jasne ze zabudli

Reakcia obchodu acer-shop.sk

Dobrý deň. Ospravedlňujeme sa za chybu. Bohužial sa stalo ,ze vaša telefonicka doobjednávka neprešla do systému. Prijali sme opatrenia aby sa to už neopakovalo. Ludia budú mať u nás aspon viac pohybu. Ďakujeme za reakciu.

• Neviem o žiadnych.
    • Bol som priamo na predajni, za tovar som zaplatil v predajni s tým, že mi bude doručený na druhý pracovný deň (odchod do zahraničia).
    • Tovar došiel za týždeň a ešte k tomu iný typ ako som chcel (chcel som nabíjačku na tablet Acer iconia a510 a došla mi nabíjačka na notebook).

Neodporúčam.

• Komunikacia a rychle dorucenie.
    • Drahe poplatky za kuriera

Kurierska sluzba si vypytala neuveritelnych 10€! Podla mna dost prehnana cena!

Reakcia obchodu acer-shop.sk

Dobrý deň. Mrzí nás ,že nie ste spokojný. Každopádne pri objednávke vám všetky náklady uvádza vrátane kuriéra. Poplatok za dopravu nad 120 Euro je nulový. Čo zahŕňa každý netbook aj notebook a každý tablet okrem toho najlacnejšieho.

• Ziadne
    • Slabe skladove zasoby

Skuste ale da sa to aj inde a promtnejssie

Ďakujeme za hodnotenie.
    Bohužiaľ keď tovar na sklade nemá Acer, ani my nevyrobíme ho. V dobe vytvorenia objednávky bolo pri produkte uvedene dostupnosť: mailom