• Vernostný program pre registrovaných
    • Veľa tovaru bez poštovného
    • Prehľadná stránka
    • Rýchle spracovanie objednávky
    • Ochotní zamestnanci, ktorí vedia poradiť
    • Trochu inak by bolo spraviť platenie kartou na stránke

Nakupujem z ABC ZOO už niekoľko rokov, zatiaľ som veľmi spokojný. Vždy som našiel na stránke to, čo som potreboval. Vždy som mal tovar doručený max do 2 dní, väčšinou na druhý deň. Páčia sa mi aj zľavy ktoré dostávam za body, ktoré zbieram pri nákupoch.

Vážený pán Marek,

nesmierne si ceníme, že ste sa rozhodli zanechať Vašu skúsenosť s nákupom u nás prostredníctvom recenzie. Sme radi, ak sme naplnili Vaše očakávania a prevládala u Vás spokojnosť vybavením a doručením Vašej objednávky. Naše služby sú orientované výlučne na zákazníka a jeho spokojnosť. Teší nás, že Váš nákup u nás prebehol bez komplikácií.

Tím Abc-zoo

• Rychlo dorucene bez problemu vsetko super

Vážený pán Krejcar,

ďakujeme za Váš čas a zanechanú recenziu. Teší nás ak sme naplnili Vaše očakávania.

Tím Abc-zoo

Vždy bezpečne zabalené a rýchlo doručené

Vážená pani Maťa,

teší nás, že ste nám zanechali recenziu. Naše služby sú orientované výlučne na zákazníka a jeho spokojnosť. Sme radi, že Váš nákup u nás prebehol bez komplikácií.

• Adekvátna reakcia na objednávku

Spoľahlivosť pri objednávke

Vážený zákazník,

teší nás, že ste sa odhodlali zanechať Vaše dojmy z nákupu u nás prostredníctvom recenzie. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Tím Abc-zoo

• Veľmi rýchlo vybavená objednávka a poradili pri objednávaní. Veľmi milí personál a rýchla odozva z ich strany.

Vážená pani Klaudia,

sme radi, že u Vás prevláda spokojnosť s doručovaním a vybavením objednávky. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy a zanechané recenzie.

Rychla objednávka, rýchle dodanie spokojnosť na 100%

Vážená pani Lenka,

rýchlosť doručenia je jednou z priorít ako zabezpečiť spokojnosť zo strany zákazníka. Sme radi, že sa nám to potvrdilo aj vo Vašom prípade. Ďakujeme za Vašu recenziu.

• Rychle vybavenie objednavky

Vážená pani Lucia,

ďakujeme za Vaše pozitívne ohlasy a odporúčania na základe Vašej skúsenosti s nákupom u nás.

1x ale super

Vážená pani Tereza,

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť náš internetový obchod. Nesmierne si ceníme, že ste sa rozhodli u nás nakúpiť, pevne veríme, že sa stane z Vás náš dlhodobý spokojný zákazník.

• Výber

Vážená pani Sofia,

ďakujeme za Váš čas a zanechanú recenziu.

Rychle dodanie

Vážená pani Zuzka,

teší nás, že sme rýchlym dodaním naplnili Vaše očakávania. Ďakujeme.

Tím Abc-zoo

Rychla reakcia rychle dodanie ziaden problem

Vážený pán Peter,

sme radi, že ste si našli čas ohodnotiť náš e-shop. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá. Už teraz sa tešíme na ďalšie nákupy.

Tím Abc-zoo

• Zakúpený tovar-vesta pre psíka bol malý, ihneď na 2.deň mi ho vymenili za iný, podľa môjho výberu. Kladne hodnotím veľmi rýchle doručenie-na 2. Deň po objednaní tovar došiel.
    • Nemam

Vážená pani Katka811,

• Rýchle dodanie tovaru
    • Najlepšia cena na trhu

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Výhodná cena a rýchle dodanie je jednou z našich priorít. Neváhajte sa na nás obrátiť aj pri budúcich nákupoch z pohodlia domova.

Rýchle, bezproblémové vybavenie.

• rýchle doručenie

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívne ohlasy. Rýchlosť doručenia je jednou z priorít ako zabezpečiť spokojnosť zo strany zákazníka. Sme radi, že sa nám to potvrdilo aj vo Vašom prípade.

Tím Abc-zoo

Okrem tovaru pre zvieratká, veľký výber potrieb a odevu pre rybárov. Neskutočne milé a ochotné pracovníčky zákazníckej odpory. Rýchle vybavenie a doručenie objednavky.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vami vymenované plusy nákupu u nás. Naša ponuka je neustále aktualizovaná o nové a veľmi výhodne produkty. Tešíme sa, že Vás opäť ohúria skvelé ceny a budeme môcť tak priniesť radosť, ako pri doterajších nákupoch.

Takisto nás veľmi teší, že u Vás prevláda spokojnosť aj s naším zákaznícky servisom, ďakujeme.

• Promtne vybavenie obj.

• Bezproblemovy,ako vždy.

Vážený zákazník,

sme radi, že ste si našli čas na hodnotenie Vami realizovaného nákupu. Pevne veríme, že Vás nesklameme ani počas nasledujúcich nákupov.

Tím Abc-zoo

Tovar vyobrazený na obrázku a pidrobnému pipisu nezodpovedal dodanému tovaru. Vankúš pre psa s obrubou , ktorá mala byť zipsom odnímateľná bola napevno prišitá.

Vážený pán Tibo,

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť náš internetový obchod. Veľmi nás mrzí, že informácia podľa obrázku bola neúplná z našej strany. Samozrejme je naším cieľom poskytovať relevantné informácie, preto sme situáciu na základe tejto recenzie preverili a daný obrázok odstránili z nášho webu. Došlo k pochybeniu medzi dodaným obrázkom zo strany dodávateľa a reálnym naskladnením tovaru. Pelech neobsahoval zips, tak ako samotné zobrazenie formou obrázka naznačovalo. Prináleží Vám samozrejme právo na odstúpenie od zmluvy v rámci 14 dňovej zákonnej lehoty, kedy môžete tovar vrátiť bez udania dôvodu. Pevne však veríme, že táto situácia Vás neodradí od ďalších nákupov.