Veľmi rýchle vybavenie objednávky a jej doručenie

Vážený zákazník,

sme radi, že u Vás prevláda spokojnosť s doručovaním a vybavením objednávky. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy a zanechané recenzie.

Tím Abc-zoo

• rýchle vybavenie, dobrá cena

max.spokojnosť

Vážený zákazník P V,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Výhodná cena a rýchle dodanie je jednou z našich priorít. Neváhajte sa na nás obrátiť aj pri budúcich nákupoch z pohodlia domova.

Tím Abc-zoo

Veľký výber, krátka dodacia doba.

Vážený zákazník Waffen,

ďakujeme za Vaše komplimenty na stranu nášho e-shopu. Vami vymenované plusy patria medzi naše priority. Ďakujeme.

Tím Abc-zoo

Obojok je výborný, aj veľkosť. Doručenie v poriadku

Vážený zákazník,

sme radi, že ste si našli čas ohodnotiť náš e-shop. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá. Už teraz sa tešíme na ďalšie nákupy.

• Dobrý výber
    • Rýchlosť dodania tovaru

Super, všetko tak ako má byť. Objednávam granule pre psa už viac rokov a zatiaľ som veľmi spokojný.

Vážený pán Stanislav,

podobne recenzie nás ženú vždy vpred v plnení očakávaní našich zákazníkov. Obzvlášť ak je spokojnosť s nákupom u nás nielen na strane zákazníka, ale aj jeho domácich miláčikov. Ďakujeme.

ok

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívne ohlasy.

Všetko ok

Vážený zákazník PCH,

sme radi, že ste si našli čas na hodnotenie Vami realizovaného nákupu. Pevne veríme, že Vás nesklameme ani počas nasledujúcich nákupov.

Tím Abc-zoo

Tovar mi bol od vytvorenia objednávky na druhý deň doručený.

Vážený pán Pati,

teší nás, že ste nám zanechali recenziu. Naše služby sú orientované výlučne na zákazníka a jeho spokojnosť. Sme radi, že Váš nákup u nás prebehol bez komplikácií.

Tím Abc-zoo

• tovar bol dokladne zabaleny
    • tovar prisiel do 3 dni od objednavky
    • komunikacia s obchodom na 1*

Vážená pani Anicka,

tešíme sa, že ste bola s našim servisom spokojná, veríme, že sa k nám vrátite aj nabudúce.

rýchlosť dodania

Vážený zákazník,

ďakujeme za Váš čas a zanechanú recenziu. Teší nás ak sme naplnili Vaše očakávania.

Tím Abc-zoo

• Rýchle, dobrá cena, dlhodobá spokojnosť

Vážený zákazník,

sme veľmi radi, že ste naším dlhodobým zákazníkom, veľmi si ceníme Vašu dôveru.

Tešíme sa na ďalšiu objednávku.

Tím Abc-zoo

ďakujem, moja objednávka bola vyriešená rýchlo a k mojej spokojnosti ..:)

Vážená pani Minka,

• rychlost, kvalita

Vážená pani Zuzana,

Tím Abc-zoo

• Výhodná cena a rýchle dodanie.....

Vážená pani Bozka,

Vážená pani Sisa,

teší nás, že sme rýchlym dodaním naplnili Vaše očakávania. Ďakujeme.

Tím Abc-zoo

obchod super. len dpd uz mi tyzden nevie dorucit zasielku.

Vážený pán Marek,

teší nás, že ste nám zanechali recenziu. Naše služby sú orientované výlučne na zákazníka a jeho spokojnosť. Mrzí nás, že Vám balík nebol doručený, radi by sme Vás poprosili o kontaktovanie nášho zákazníckeho servisu v podobných prípadoch. Radi situáciu preveríme v príslušnej prepravnej spoločnosti.

• Spokojnost

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas ohodnotiť náš internetový obchod. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.

Tím Abc-zoo

• ochotný personál a dobrý prístup ku zákazníkovi

Vážený pán Peter,

tešíme sa, že ste bol s našim servisom spokojný, veríme, že sa k nám vrátite aj nabudúce.

Tím Abc-zoo

Tovar prišiel poškodený som sklamaná neodporúčam

Vážený zákazník,

mrzí nás, že tovar, ktorý ste si objednali bol doručený ako poškodený. Niekedy sa aj napriek kvalitnému baleniu tovar poškodí, ak je nevhodným spôsobom s ním manipulované.

Ale aj napriek vzniknutej situácií neevidujeme z Vaše strany žiadnu reklamáciu, ohľadom poškodenia. Náš zákaznícky servis by Vás obratom kontaktoval a ponúkol Vám množstvo alternatív ako danú situáciu vyriešiť. Bohužiaľ ak príde informácia iba prostredníctvom recenzie nedokážeme pružne reagovať na podobne situácie.

Preto budeme radi ak do budúcna sa najprv obrátite na náš zákaznícky servis, aby sme situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti.

Tím Abc-zoo

• Rýchlosť vybavenia objednávky a doručenia