• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Obchod na internete uvádzal, že výrobok je skladom no nakoniec musím na dodanie čakať 6 ? týždňov.

Nedokazem posudit. Tovar maju na strankach skladom, ale realne ho na sklade nemaju

Tovar nebol na sklade,ponúkli ste mi ďalší tovar,čakali sme na dodanie a deň pred dodanie ste volali že ani ten nemate..

Reakcia obchodu aa-nabytok.sk

venovali sme sa nad mieru pani zákazníčke. Pomáhali sme ponúknuť a vyhľadať tovar, ktorý by vyhovoval zákazníčkiným náročným kritériám. Žiaľ na "medzi" sklade v ČR mali chybu v evidencií a tovar bol skladom v inom farebnom odtieni.
    Dali sme jej alternatívy, na ktoré zákazníčka nereagovala.
    Želáme viac optimizmu.

Ing. Erik Katrenič

• O žiadnej neviem
    • Zlá komunikácia

• Obchod používa klamlivé informácie - pri objednávke tovaru mi nabehla u tejto ponuky informácia, že je "DOPRAVA ZDARMA". Toto však v skutočnosti neplatí a vzťahuje sa to tak ako všeobecne na všetky druhy pri objednávke nad 5 kusov.

Neférová, klamlivá reklama.

• Na stranke maju napisane ze skladom, a ked tovar objednam tak mi napisu ze ho nemaju ze bude az o mesiac. ZAVADZANIE
    • Žiadna komunikácia po tom, čo som zaplatil zálohu a doteraz nemám tovar. Dodacia lehota pritom už uplynula.
    • Vôbec žiadna komunikácia o tom, čo sa deje po zaplatení.

Zatiaľ neviem, ak sa mi neozvú, alebo nedodajú do týždňa tovar, tak podávam trestné oznámenie.

Reakcia obchodu aa-nabytok.sk

telefónne čísla máme funkčné, ako aj e-mailové adresy.
    Objednávky vybavujeme priebežne podľa poradia /boli celozávodné dovolenky/. Je nedeľa. Zajtra budeme pána zákazníka kontaktovať, či môže počkať. Ak nie, tak mu bude vrátená záloha a objednávka zrušená. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nedorozumenie.
    S úctou
    Ing. Erik Katrenič

• Nevidíte nekvalitný TOVAR!!!!!!!!

Tri krát meraj a raz???????

Neviem nič hodnotiť,lebo tovar mi nebol doručený.