• Komunikácia 100%
    • Informácie o objednávke 100%
    • Spokojnooosť 100000%

Spokojná som aj naďalej budem objednávať a odporúčim známim .

• Je to smutné príde e-mail ohľadom recenzie a zásielka s tovarom ešte nedorazila, už je to 9 dní.

• Ešte mi neboli vrátené peniaze.

Zavádzajuce informácie ohladom tovaru. Tovar sa da objednať aj ked ho obchod nema skladom. Po niekolkych dnoch by objednávku zrušili. Platba okamžite je povolená tak aj keď po telefonickom dphovore mi bolo povedané že peniaze budu do 2dnoch poslané spät v maily je písané 14 dní. Tak čakám a čakám.

Tovar som objednala a o tyzden mi poslali spravu ze zrusili objednavku pretoze to nemaju na sklade.nemali ma pustit do vlozenia do kosika

• výber sortimentu
    • kvalitné značky

všetko bolo v poriadku :)

• Tovar ebol doručený v garantovanom čase a v štvrtok pred Vianocami nám napísali, že tovar sa predal

• Rychle dorucenie

Skvely eshop, skvele zlavy.
    Super darcek pod stromcek, obdarovany mal velku radost.

• Objednávka bola rozdelená do 5 menších, takže každý deň som musela čakať kuriéra.Radšej by som počkala niekoľko dní, aby mi prišla naraz a kompletná.

Celková spokojnosť s obchodom, celkom rýchle dodanie, nato,že bolo tesne pred Vianocami.

• Objednávka bola zrušená bez akejkoľvek informácie, jednoducho mi iba refundovali platbu a ani hú ani bú.

super

Batoh adidas,krásny kvalitny ..rýchle dodanie..bezproblémové…

Všetko bolo v poriadku,obchod odporucam. Ďakujem

15.12 som objednala tovar a trvalo im 6 dni kym boli schopny napisat ze tovar nebude doruceny z dovodu nedostatku.

Super ,dobrá cena , rýchle dodanie,veľká spokojnosť

• Žiadna informácia o stave objednávky
    • Nepomohlo ani vytvorenie účtu
    • Infolinka nemala ani tušenia o objednávke aj po nadiktovaní údajov
    • Zrušili objednávku bez jasného dôvodu, uviedli len možnosti čo sa s tovarom mohlo stať

Z obchodu som objedával v minulosti a vždy to bolo bez problémov. Naposledy som však na tovar čakal týždeň, informáciu že objednávku stornovala mi poslali až keď som ich kontaktoval.

S tovarom som spokojny, komunikacia vyborna, a aj napriek predvianocnemu zhonu dodanie rychle. Nakupovanie v A3 SPORT odporucam.

Dna 13.12.2023 som si u vas objednala tovar a doteraz ste mi ho neposlali..zajtra su Vianoce a ja nemam tovar.