• rychle dodanie , dobre ceny

• Žiadna výhoda, iba zavádzajú
    • Klamári
    • Zavádzajú akciami
    • Rušia objednávky

Obchod ma najprv informoval, že objednávka sa rozdelila na 2 aj mi poslali čísla objednávok. Následne za pár dní sa ospravedlňoval, že objednávka sa dlhšie pripravuje a bali a následne o par dni zrušenie objednávky z dovodu vypredania. Mali viacej kusov, cize čisté promo na nizke ceny. Už sa mi to v minulosti stalo u nich. A3 nikdy viac!!!!!

• Rychle,bezproblemove dodanie

Rýchle a bezproblémové dodanie

• Rýchlosť
    • Doprava
    • Rýchly,bezproblémový nákup

Po zaplatení objednávky a x dňoch čakania - kedy sa nič nedialo, som sa dozvedela že tovar už viac nieje na sklade.

• Ceny
    • Tovar skladom
    • Chyba mi osobný odber na predajni
    • Ceny na predajni sa líšia s cenami v e-shope

• rýchlosť vybavenia/dodania

všetko prebehlo ako bolo deklarované,tovar,balenie,doručenie takže ok,bez výhrad.

Objednavku zrusil obchod z dovodu ze uz nemali na sklade dany produkt. To mna ako zakaznika nemusi zaujimat a pokial je mozne vytvorit objednavku maju ju aj riadne vybavit. V opacnom pripade si maju system nadstavit tak aby nebolo mozne vytvorit objednavku na neexistujuci tovar. A3 sport uz nikdy viac.

Spoľahlivý.

• Super rýchle bezproblémové dodanie

Objednal som vo vikendovej akcii topanky. Obchod mi zrusil objednavku, vraj moj par topanok bol poskodeny a na sklade dalsie uz nemaju. V eshope som vsak nasiel mnoho kusov, ale uz drahsie. Podla mna jasna spekulacia, nechceli to predat za akciovu cenu, kedze bol asi velky zaujem. Mal som chut to nahlasit na obchodnu inspekciu. Radsej mi vratia peniaze, ako mi poslat topanky, ktore boli za vyhodnu cenu. Takto si vazia zakaznikov!!!!

• Výhodná cena
    • Overená značka
    • Prehľadnosť eshopu
    • Komunikacia
    • Rýchlosť dodania

• Nedoručený tovar
    • Obchod zrušil objednavku
    • Neprimerane dlhá lehota na vrátenie peňazí.

Tovar mi vôbec nebol doručený. 6 dní od objednania predajca stornoval moju objednávku z dôvodu, že tovar už nemá alebo bol poškodený (sic!). Tovar som zaplatil online prevodom pričom peniaze mi majú vrátiť do 14 dni čo považujem za neprimerane dlhu dobu.

• Dobre ceny, rýchle dodanie tovaru a vybavenie objednávky

• Cena vo výpredaji bola dobrá
    • Produkt mi zatiaľ vyhovuje.
    • Cena v predajni bola o 32 € vyššia. Šialené

Ceny minimálne v predajniach sú prestrelené.

Všetko super . Ďakujem

• Prehľadná stránka, široký sortiment výrobkov za výhodnú cenu. Dobrá komunikácia, rýchle doručenie tovaru. Objednávka bola síce rozdelená, no poštovné sa nezmenilo