• uz 10 dni cakam na tovar, posielala som aj emaily ale nikto mi neodpoveda

• ziadne
    • ziadna komunikacia, deklaruju ze dodaju do 10 dni a po tychto 10 dnoch sa ani neozvu...co je s objednavkou

nenakupovat

• nenapadajú ma žiadne výhody
    • šedý priemer

• Prehľadnosť stránok o ponúkanom tovare.
    • Objednaná bunda vyzerala pekne.
    • Dlhá dodacia doba.
    • Veľkosti nezodpovedajú normám. Nosím odevy Adidas
    • mnoho rokov, nestalo sa mi ani raz, aby mi moje číslo nesedelo. Táto veľkosť XXL zodpovedá asi 4XL,
    • Salewa má iný meter, tam XXL= asi L.

Byť opatrný pri objednávaní odevov, hlavne pri výbere veľkostí a neveriť obrázkom, skutočnosť býva iná.
    Počítať s dlhou dodacou dobou- 10 a viac dní.

• Neumím posoudit
    • Neumím posoudit

Obchod nabízel zboží, které nemá na skladě a nabídl 3 měsíční lhůtu k jeho dodání. Dosud čekám na vrácení peněz neboť jsem unáhleně zaplatila bankovním převodem před jeho dodáním.

• 10 dni po zaplateni stale neviem kedy mi bude tovar doruceny a ci vobec. Prosim kontaktujte ma.

• Nevydím žiadne výhody vášho obchodu.
    • Slabá komunikácia so zákazníkom.

Som sklamaný,že ja som sa musel ozvať,aby som vedel v akom štádiu je moja objednávka,dlhá doba od objednania po dpručenie.k

• neodpovedal mi nikto na môj mail a po 10tich dnoch nemám ani tovar a neviem prečo.

to som ešte nezažil

za 10 dní by som už mala dostať tovar aj zo zahraničia

1.11 som objednal, 2.11 prevodom z účtu zaplatil a dnes 13.11 ani náznak, že by mi tovar odoslali. To hovorí za všetko!

• nie je komunikácia nie je dodaný tovar včas
    • ani o tri týždne

nie je záujem o zákazníka totálna ignorácia a a neseriozny prístup v čase dodanie čakáte a nič žiadna komunikácia a tovar nedadaný v lehote

• Dlhá doba dodania tovaru !!!a to ma sere !

• Ziadne
    • Komunikacia ziadna

Telefon nezdvihaju, na mail neodpovedaju

• Príliš dlhá dodacia lehota.

• žiadne ak by som to vedel, že doba dodanie je taká dlhá kúpim si to v kamennom obchode

určite si tu už nič nekúpim, dlhá dodacia doba a ani ho neodporučím, pretože iné internetové obchody pracujú prontne