Nie sme schopný sa dopátrať v akom stave je naša objednávka - dierkovač.

• Cenu a mozny kupon zo zlavou pri nakupe
    • Dodanie tovaru

Nekupujte ak to rychlo potrebujete

• Tovar nedodali a ani sa neozvali.Dcérka bola veľmi sklamaná,lebo sa tešila na darček.
    • komunikácia so zákazníkom a jednoznačne ochota zo strany predajcu

Som veľmi nespokojná, už by som si nikdy neobjednala sortiment od tohto predajcu.
    Je veľmi neochotný, zavádza, sľubuje a zo všetkého sa chce rýchlo rýchlo vyzuť.

• dobré ceny a záujem o spätnú väzbu od zákazníkov
    • zatiaľ všetko v poriadku

dobré ceny, veľa zliav a dobrý prístup ku zákazníkom

Tovar mam objednaný 10 dni a este mi nebol doručený. Neodporúčam..

• veľmi dlhá dodacia lehota

Vzhľadom na to, že som objednával tovar skladom, prípadne na dodanie do 3 dní a po vyše dvoch týždňoch nebol dodaný, je nákup v tomto obchode skôr skúsenosť ktorej by som sa v retrospektíve najradšej vyhol.

• dlha dodacia doba,presli 2 tyzdne a stale nemam tovar
    • ziadna odpoved na moje maily ohladom stavu objednavky

objednala som si tam tovar,lebo som to inde nenasla,nemam cas chodit po kamennych obchodoch, tak som si rychlo objednala, ved pisu, ze do 3 dni to mam doma. Presli uz 2 tyzdne a este mi nic neprislo,takze uz si od nich nic neobjednam.

• Tovar mi nebol doručený, aj napriek okamžitej platbe vopred. Na e-mail, v ktorom som sa dožadovala info ohľadne mojej objednávky mi nikto neodpovedal, uvedené tel. číslo nikto nedvíhal...

Katastrofa, tovar doručený nebol doručený, aj keď je to už skoro dva týždne od poslania objednávky, aj napriek skorej platbe vopred ... hlavne, že ste stihli poslať dotazník, ako som bola spokojná s nákupom ...
    Neodporúčam... chápem, že môže nastať chyba, ale neodpovedať na e-maily a nedvíhať telefóny, to je v dnešnej dobe veľmi smutné

• Nekomunikuju s klientom o stave objedanvky, ani nedvihaju telefon. Dorucenie bolo slubene do 5 prac. dni a na 7 den nie je od nich ziadna sprava, dokonca sa tam neda ani dovolat... Kedze som kupovala skolske potreby a uz je pokrocily datum, musela som ich kupit duplicitne v kamennom obchode... Vobec nie som spokojna s tymto eshopom a neodporucam tu nakupovat.
  • Od nákupu, ktorý bol zaplatený uplynul viac ako mesiac, tovar stále nebol doručený, neviem komunikovať s dodávateľom, nakoľko nedvíha telefón. Nikomu neodporúčam.

• Objednávka síce prišla, ale neúplná a dosiaľ to nebolo napravené, dodanie trvalo mesiac aj napriek tomu že v e-shope tvrdili, že všetok tovar majú skladom. Tiež neboli schopní poslať faktúru ani mailom a ani s objednávkou fyzicky. Neodporúčam tento e-shop

• lakaju na nizke ceny
    • zavadzanie o dostupnosti tovaru
    • nedodrzanie terminu dodania
    • velmi zla komunikacia, treba ich nahanat a aj tak zavádzaju zakaznikov

Taketo obchody robia zle meno internetovym obchodom. Lakaju na nizke ceny a rychle dodanie, no tovar ani po 10 prac. dnoch nedorucili. Sami zdrzanie terminu odoslania neoznamia, treba ich nahanat. Po urgencii (utorok doobeda, tyden po objednavke a platbe) mi tvrdili, ze tovar odoslu na druhy den (teda v stredu). Dnes je piatok, tovar nemam a ani netusim, kedy (a ci vobec) ho dostanem. Viem, ze podnikat na Slovensku nie je lahke, ale ak takyto obchod skrachuje, tak to nebude vina vlady, ci zakonov, ale necestnost, neserioznost a neschopnost prevadzkovatelov obchodu.
    Obchod neodporucam, usetrene euro-dve za to nestoja. Keby som tovar objednal aj z Ciny, uz by bol doma.

• zabudlo sa na vystavenie FA, a tym padom sa predlzil celkovy cas dodania no po upozorneni obchod okamzite reagoval, zaslal FA, zaplatil som a behom niekolkych dni bol tovar doruceny. Vsetko v najvacsom poriadku.

• Pestrý sortiment tovaru

• - ak je na stránke uvedené, že doručenie do 3 pracovných dní a táto podmienka sa nesplní a nikto Vás o tom ani neinformuje, tak je to dosť neprofesionálne

• So všetkým som spokojný
    • Na tomto obchode som nezaznamenal žiadne slabiny

Ľudia neoľutujete :)

• Šikovnosť

Neoľutujete , chodte do toho

• hladala som oásku do piacieho stroja váš obchod mi ju ponukal, ale zatial nedodal, hoci bolo uvedenenže do troch pracovných dní

Neviem sa vyjadriť po prvej objednávke ktorá aj tak nebola uskutočnená a hladám nového dodavateľa