• Veľmi pomalé vybavenie objednavky

Ani po dvoch týždňoch tovar nedorazil, na e-mailovú žiadosť o oznámenie dodávky obchod nereaguje, telefónne číslo je nedostupné.

Veľmi milý a ústretový personál , ktorý mi ochotne telefonicky podal informácie o tovare. Bola som veľmi spokojná zo všetkými službami (obj. dodanie....)
    Kvalita komunikácie je na 100 %
    Mária

• *****
    • Ceny
    • Komunikacia

• podvod
    • Je to podvod, spojme sa a podajme trestné oznámenie.

podvod

• -žiadna
    • -objednáte tovar ktorý je na sklade a pritom ho nemajú
    • -pošlú Vám faktúru a po úhrade Vás informujú o dodaní do 14 dní
    • -na Vašu otázku o dodaní po uplynutí 14 dní dostanete ešte jeden a posledný mail, že je tovar na ceste a dodajú Vám ho do týždňa
    • -následne s Vami prestanú komunikovať mailom, telefóny sú odpojené, alebo nedostupné.
    • -darmo pošlete výzvu na komunikáciu na ostatné maily spojené s danou firmou, alebo majiteľom, odpoveď už nedostanete
    • -celý e-shop je podľa priebehu jeden podvod. Napriek tomu, že na stránke uvádzajú že po 10 dňoch pokiaľ nevybavia objednávku automaticky obchod stornujú a vrátia peniaze je lož a naťahujú iba čas.
    • -laminátor, ktorý som objednal bol na sklade podľa stránky a stále ešte je skladom a mne ho dodnes nedoručili. Medzi tým mali asi inventúru a nezistili že im chýba!?
    • -objednávku som zrušil pred týždňom, nakoľko od 15.1.2018 vôbec nekomunikujú
    • -nachystajte si nervy a čas, aby ste sa domohli svojho práva

NEODPORÚČAM!!!! na základe mojich skúseností. Po zrušení objednávky som im dal termín do 16.2.2018 na vrátenie peňazí. Keďže sa jedná o väčšiu sumu je asi jediným riešením trestné oznámenie.

• OKAMŽITE ZRUŠIŤ TÚTO FIRMU!

Nič tu nekupujte, telefóny nedvíhajú, na emaily neodpovedajú. Idem ich udať na POLÍCU! Firma, ktorá nemá zamestnanca iba majiteľa, ktorý je stále na DOVOLENKE a preto nič nestíha. Toto povedal jeho otec!!! Tak načo prevádzkuje e-shop, keď má čas ísť stále na dovolenku...

• Tovar nebol doručený podľa popisu na stránke. Magnetky prišli v menšom počte a inom druhu. Na reklamáciu firma nereagovala a nedá sa s nimi skontaktovať ani tel. ani mailom. Ďakujeme už si neobjednáme.

Tovar som objednala 25.12.2017 objednavka bola vybavena .ozvali sa az 8.01.2018 ze najneskor do 5 pracovnych dni bude vybavena . 16.01.2018 vecer som objednávku zrusila . Stym ze sa nikto sa ani neozval od toho 8.

Do 10 dní mi tovar ešte nebol zaručený a nebol som ani informovaný o jeho doručení.

• - zlá komunikácia - uvedené čísla sú nefunkčné (skúšal som sa viackrát dovolať a ani raz nefungovalo,
    • - čas dodania - na moju objednávku čakám už viac ako mesiac a zo strany obchodníka nedošlo k informovaniu,.

Neodporúčam, daný e-shop by mali úplne zrušiť!!!

neprišiel mi kompletný tovar, na tel číslo sa neviem dovolať na mail z 14.11.2017 mi zatiaľ nikto neodpísal!!!!

Väčšia časť tovaru bola doručená nekompletná a stará a poškodená ako keby to stalo 5 rokov na sklade fixky vyschnuté zaprášené atď.Neodporúčam s tejto stránky nakupovať!!!!!!!!!!!!!!!

• Cela klamstvo
    • Dorucili mi uplne iny tovar nez som objednala
    • Na reklamaciu mailom nereaguju
    • Telefonne cislo nedostupny vkuse
    • Zavadzaju zakaznikov
    • Priserna komunikacia cez fb messenger
    • Neochota.strasne nieco
    • Podla pisania uplne neprofesionalne az primitivne zamestnanci kedze na jednoduchu otazku nevedeli odpovedat a osbacali od temy
    • Mam iny spatny tovar doma za uplne inu cenu co mimochodom ixh stranka ani nefiguruje a pekne ma s tym okradli hlavne ze 5.50je kurier co v ziadnej inej eshop neni co som ja videla zatial

Neobjednavat lebo vas oklamu a okradnu ako aj mna

nereagujú na mail, neviem sa im dovolať, telefón je vypnutý, podarilo sa mi ich kontaktovať cez ich webstránku - zanechajte nám váš dotaz, kedy mala prísť zasielka do 22.12.2017, zaplatená zásielka ešte stále nedorazila...

• komunikácia a rýchle dodanie

pri tovare bolo napisane, ze je dostupny skladom a do 24 hod u mna, preslo 14 dni, stale nic. Velmi neseriozne a amaterske, urcite nevyuzijem a budem NEodporucat.

• dorucenie bolo hned na druhy den

• bola mi ponuknuta zlava 1€ :D:D
    • pri produkte bolo pisane ze je skladom a expeduje sa do 3 dni. Po necelych 2 tyzdnoch som tam musel napisat na tretí krát aby mi bol odporucene objednat tovar znovu aj ked som ho uz mal objednany a zaplateny. Neprisiel mi ziadny email ktory by mi povedal ze doba cakania na tovar sa predlzi alebo daka podobna informacia ohladom mojej objednavky. Jedine co mi prislo bolo vyzva na ohodnotenie eshopu od heureky.