Obchod nejako na mňa zabudol, ani správa, ani SMS,ani e mail, ani telegram.!

Nepotreboval som surne objednany tovar, tak mi to az tak nevadilo. Ale cast mojej objednavky predali niekomu inemu, lebo som neprisiel do 5 dni. Nedali ani vediet, ze mi uz cast objednavky zrusili. Dozvedel som sa iba na mieste pri vyzdvihnuti tovaru.

• Nekvalitný materiál podznaciek

Tovar ktory mal byt skladom nebol, dozvedel som sa o tom az ked som tam volal. Nevedeli ani kedy bude... Bol to bezny olej castrol magnatec 5w40...

Ziadna komunikacia obchodu so zakaznikom,az na moj email stroha odpoved-nemame ba sklade-po10.dnoch

Tovar ponukaju ale ho nemajú

• Nieje vždy pravda čo píše eShop

Na e-shope písali olej skladom a čakal som 5 dni kým mi napísali že ho v skutočnosti nemajú

• Tovar bol SKLADOM a ako pise stránka, ze prijaté objednavky do 14:00 v ten isty den vybavia do 2hodin NIE JE PRAVDA!!! Cakal som 2 DNI! A nie dve hodiny ako sa vrelo reprezentujú na ich stranke!

• O tom, ze tovar nie je na sklade, napriek tomu ze na stranke je uvedene inak, som sa dozvedela az po dotazovani predajcu.

Obchod ma informoval o nedostupnosti tovaru az po mojom dotaze, avsak neviem ci moja objednavka je v stave "cakania na tovar" alebo je zrusena.

• Deklarovany tovar vobec nemali na sklade a dodacia doba bola 1 mesiac

• moznost vyzdvihnut osobne
    • Objednavka nebola pripravena na prevzatie v stanovenom termine, ale o tri dni neskor. Napriek tomu, ze objednavky ktore su skladom a objednane rano maju byt dostupne na pobocke v ten isty den

• čakam na tovar už 10 dni

Neschopnost dodat objednany tovar, vyzva na odobratie len casti objednavky a neschopnost informovat o dostupnosti ponukaneho produktu. Absencia odpovede na e-mail so ziadostou o informacie.

• tovar som dostal poškodeny Olejový filter Mann Filter WP 920/80 tak som kupoval novy v druhom obchode

• Široký sortiment
    • Dodacia lehota tovaru
    • Objednal som si filter FILTRON Olejový filter OE650/1 a bol mi poslaný filter Bosch P 9619, ktorý nie je zhodný a je pre mňa nepoužiteľný.

Svoj názor napíšem až potom aká bude reakcia obchodu na môj podnet na to, že mi bol poslaný iný tovar.

• človek si objedná niečo, a dostane niečo úplne iné

nekupujte tu

• za takmer rovnaku cenu by som kupil 5L olej a povodne som si aj myslel ze si objednavam 5l cize ste ma uviedli do omylu vid nizsie uvedeny link....

davat si sakra pozor co objednavate lebo tak v obchodoch uberaju z gramaze tak tu zaviedli 4l olej.

• predávate olej,ktorý nie je od toho výrobcu ktoreho,ale je to falzifikát

Reakcia obchodu 123-olej.sk

Dobrý deň, rozhodne sa nejedná o falošný olej, všetok tovar pochádza s priamej distribúcie výrobcov oleja.

• Otváracie hodiny
    • Drahší ako konkurencia

Dostal som e-mail, že si mám prevziať tovar (ktorý som potreboval dosť nutne) a obchod nebol otvorený keď som sa tam dostavil na osobný odber. Źiadne info v maily, na stránke, alebo priamo na mieste.