Dobrý produkt za nízku cenu

• Dobré ceny

flexibilita, ochota, úcta k zákazníkovi na vysokej úrovni

rychle dodanie,ceny super

Super obchodík vrelo odporúčam. Veľmi rýchlo doručené po objednaní.

Veľmi sa mi páči okamžité reagovanie na môj dopyt k objednávke. A výber aj ceny sú podľa mňa super. Pekný obchodík, možno by som pridala viac pokecu k niektorým produktom, na čo sa využívajú a prečo sú pre dané zvieratko dobré, nakoľko poviem niektoré veci som musela dohľadať inde aby som vedela na čo to vlastne je dobré aj pre naše zvieratko

• výhodné ceny
    • dobrá komunikácia s obchodom, ochota, ústretovosť pri výmene tovaru

Velmi ochotna pani. Telefonicky ma informovala, ze momentalne maju inu farbu tovaru ako som objednavala. Ze ci mi moze poslat aj taku, alebo si par dni pockat na ziadanu farbu.
    Tych ,par dni" bolo presne iba o 4 dni neskor, co ma milo prekvapilo.
    Tovar bol velmi dobre zabaleny, chraneny pred poskodenim. Som spokojna a obchod rada doporucujem.

• najlepšie ceny

• komunikácia s klientom

Príjemná komunikácia priamo s "obchodom", niečo mali vypredané a sami mi navrhli alternatívu, dokonca o niečo drahšiu, ale za cenu pôvodnej objednávky. Nebol to veľký rozdiel, ale takýto prístup si veľmi cením a určite tu ešte niekedy nakúpim.

• Spolahlivost

• skvelá komunikácia zo strany obchodu, super prístup

Spokojnosť

kvalita ,dobre ceny1

Super rychle dodanie do zasielkovne, super cena, odporucam.

Dobrý sortiment , velmi rýchle vybavenie objednávky . Jediné , čo by som chcela ani nie tak vytknúť , ale skôr ako námet aby si to doplnili na internetovú stránku , že pri dočasne nedostupnom tovare chýba ikona , že keď bude tovar dostupný , tak by mohli človeku , ktorý má záujem poslať mail , že už je tovar dostupný.

• Super obchod, taktiež komunikácia. V poznámke som mala uvedenú farbu tovaru ktorá nebola v dispozícii. Z obchodu zavolali a upovedomili ma. Mala som možnost uviesť inú farbu , bol mi aj oznámený termín naskladnenia mojej vybranej.

• Dobrá komunikácia nemali na sklade toľko tovaru koľko sme potrebovali hneď zavolali aj napriek tomu rýchle dodanie
    • Jedna miska bola troška odita ale nám to nevadilo

Super

• Dodnes mi nedošla faktúra na tovar, od objednania nebola žiadna reakcia zo strany obchodu a ani žiadny tovar nedošiel

Reakcia obchodu zvieratko.eu

Dobrý deň, tovar nebol doručený z dôvodu neuhradenia objednávky.
    Všetky potrebné údaje sa nachádzajú v objednávke, ktorá vám bola doručená na e-mail.