Rýchlosť vybavenia, perfektný komunikácia, informovanosť. Nevýhody žiadne. Tovar doručený v bezchybnom stave.

• Rýchle dodanie tovaru a dobrá komunikácia s predajcom

Bola som spokojná

• Dobrý sortiment
    • Dobré ceny
    • Ochota personálu
    • Oneskorené potvrdenie objednávky (ale to mohlo byť nedopatrením, z dôvodu čakania na vyskladnenie dodávaného tovaru ...?)

Dobrý obchod.

Reakcia obchodu Zvierací raj

Dobrý deň p. Miroslav. Ďakujeme za vaše kladné hodnotenie. Budeme sa snažiť v budúcnosti odstrániť nedostatok, ktorý spomínate.

tím zvieraciraj.sk

• Tovar rýchlo doručili.
    • Nedoručili mi objednaný produkt ale niečo úplne iné.

Otrasné, nikdy viac odtiaľ nebudem nič objednávať!

Reakcia obchodu Zvierací raj

Vážený zákazník, tovar sme vám doručili akurát farebné prevedenie nezodpovedalo vašim očakávaniam. Pritom pri produkte je jasne napísané, že sa farebné prevedenie môže líšiť v závislosti dostupnosti.

Mrzí nás váš nepriateľsky postoj pretože sme vám navrhli vrátenie peňazí aj ak nie ste spokojná no ani to vám nevyhovovalo.

O vašom "nepriateľskom" postoji hovorí aj fakt, že za dodaciu lehotu ste nám dali 2,5 hviezdičky a ako + uvádzate rýchle doručenie, čo si značne odporuje.

• Tovar bol najlacnejší
    • Dlhá dodacia lehota

Kupovali sme prvýkrát tak nehodnotíme

• Ceny
    • Ziadne

Ochotný personál a rýchlosť dodania

• Prijateľné ceny, prehľadnosť
    • Širší sortiment by som privítala, napríklad obojky proti štekaniu.

spokojnosť, rada opäť navštívim.

Reakcia obchodu Zvierací raj

Dobrý deň. Sme radi, že sa nám u vás páčilo. V našom sortimente nájdete aj obojky proti štekaniu, možno ste ich iba prehliadli. Posiela vám link : http://www.zvieraciraj.sk/psy/doplnky/vycvik-psov/obojky-proti-stekaniu

• rýchle jednanie
    • ponúka tovar ako konkurenčné stránky

Nakúpila som len raz ale v podstate som bola spokojná. Psovi tablety zabrali, takže ďalší nákup bude určite na tejto stránke.

• prehladny a fajn ceny
    • do 10dni a tovar mi stale nedosiel

komu nesuri co kupi,kludne moze objednat

Reakcia obchodu Zvierací raj

Dobrý deň vážený zákazník. Váš Tovar bol dňa 18.2.2015 odoslaný Slovenskou poštou. Mrzí nás omeškanie vybavenia vašej objednávky, ktoré vzniklo výpadkom daného produktu na sklade. Snažíme sa odosielať tovar ihneď pokiaľ ho máme skladom. Aj napriek tomu urobíme do budúcnosti všetko preto aby sme objednávky našich zákazníkov vybavovali ešte rýchlejšie.

takze ak nie som z banskej stiavnice - doprava dvojnasobok
    naco doprdele davate ponuku na slovensky eshop??? predavajte v stiavnici a neotravujte

Reakcia obchodu Zvierací raj

Vážený zákazník. Dopravu v rámci BS si zabezpečujeme sami keďže tu bývame a podnikáme. A neviem o akom dvojnásobku hovoríte keď doprava vrámci BS stojí 2€ a poštovne slovenskou poštou na poštu stojí 2,70€ čo by som povedal že je na slovenské eshopy dobrá cena.

Platba kartou nie je

Reakcia obchodu Zvierací raj

Ďakujeme za vašu recenziu. Keďže ste úplne neboli spokojný s našimi službami radi by sme sa aj vďaka vám z našich chýb poučili a zlepšili sa. Viete nám poskytnúť spätnú odozvu v čom vidíte najväčší problém? V čom bola stránka neprehľadná ? ďakujeme

• Výborná cena, super komunikácia
    • Trošku vyššia cena poštovného inak žiadne

Odporučám :)

Reakcia obchodu Zvierací raj

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi si vážime názor každého nášho zákazníka pretože práve spätná väzba od nich nás posúva ďalej.

Náš obchod je mladý. Na trhu pôsobíme od júna 2013. Neustále sa snažíme s partnermi vyjednávať lepšie ceny nie len tovaru ale aj dopravného. Veríme, že už čoskoro dopravné opäť očosi klesne.

Je tento obchod menší, ako ostané obchody, ale majú primerané ceny a podľa mňa sú veľmi seriózny.
    Odporúčam tento obchod aj ostatným, ktorí chcú nakupovať svojim domácim miláčikom!

Reakcia obchodu Zvierací raj

Ďakujeme Vám za pekné hodnotenie. :) Budeme sa neustále zlepšovať.
    Zvierací raj