• Neprešla mi platba kartou nakoľko je v poľskom jazyku a postup je neprehľadný.
    • Obchod ma kontaktoval, pričom som ich požiadal o zaslanie tovaru s tým, že zaplatím pri doručení. Nereagovali a objednávku mi zrušili.
    • Zaviedli vysoké poštovné, a keď si aj napriek tomu objednáte kašlú na Vás.
    • Prečo sa nedá platiť pri prevzatí na dobierku ako v minulosti ?

Zaplatila som cez PayPal, peniaze odisli. Obchod tvrdil, ze som nezaplatila. Potom prisiel email, ze tovar nemaju a nebudu mat. Udajne to postupuju svojmu uctovnemu oddeleniu, objednavku zrusili. Tovar ktory nemaju a ani nebudu mat, je v tomto momente na ich stranke znovu "skladom" a mozte zanho zaplatit, nech sa paci. Nikdy vam ale nepride a peniaze uz neuvidite. Momentalne sa pokusam dostat svoje peniaze naspat prostrednictvom PayPal, netusim ci sa mi to podari. Od tychto uz nic neobjednavat, su to podvodnici. V minulosti to bol normalny eshop, zial stalo sa z neho toto.

Zaplatil som, ale tovar mi do dnešného dňa neprišiel a obchod poslal email ze rušia objednávku. Veľké sklamanie nakoľko som v obchode nakupoval posledných 6 rokov...

• komunikácia s obchodom je katastrofálna ,doručili mi tovar až po 3 týždňoch a to som sa im musela vyhrážať políciou. Tovar - krmivo je veľmi dobré .

TOVAR granule sú veľmi dobré a kvalitné. Komunikácia s obchodom je veľmi veľmi zlá.Tovar zaplatím a nie som si istá či mi ho doručia mne až po 3 týždňoch.Stalo sa mi to už 2x.

• Drahá doprava, nemožnosť platiť dobierkou

Nedoporučujem, pokazili sa, ponúkajú pre choré psy náhrady toho čo chcete, drahá preprava, nemožnosť platby na dobierku.

• Zla komunikacia

• Tovar bol doruceny v poriadku, prekvapilo ma drahe postovne. :(
    • Dorucenie podla dohody

• PODVODNÍCI
    • Oberajú ľudí o peniaze

Môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti nižšie uvedené statusy o podvodnom konaní tejto spoločnosti. Taktiež som si objednal granule, zaplatil na konci novembra 2018 a aj napriek tomu požadovali potvrdenie o zaplatení, nakoľko im vraj žiadna platba neprišla. Týmto žiadam všetkých podvedených zo strany ZOOFAST o pridanie sa na podanie hromadného trestného oznámenia. Svoje kontaktné údaje pre účasť na hromadnej žalobe prosím zašlite na mail [email protected].
    Dúfam, že spoločným postupom sa dostaneme späť ku svojim peniazom.
    Kópiu mailu posielam aj spoločnosti ZOOFAST.

4.1. som tovar objednala a aj poslala úhradu. Po niekoľkých mailoch, ako že som nezaplatila a platba prišla neskoro mi objednávku zrušili a teraz čakám, čo sa bude diať ďalej, či mi pošlú späť peniaze /viac ako 78 Eur/ alebo neviem čo....som veľmi sklamaná z tohoto e shopu, lebo ani telefonický kontakt nefunguje.

3 tyzdne cakam na objednany a zaplateny tovar. Telefonicky kontakt nie je a na mail ziadna reakcia.

• NIKDY
    • co mam delat PROSIM

Ahoj, byl jsem taky podvedený čekám na vrácení peněz od 9.12.2018 a pořád nic.

Volám na zoofast telefon je neustále posazený a píšu jim e-mail a pořád dokola posílají mi jednu zprávu že to předali na účetní a pak že moje objednávka není teď skladem a ted mi posilaji e-mail ze moje objednávka je zrusena a kdzy jim pisu ze chci vratit penize tak nic. :(

Nikam to nevede !!! Komunikace úplně nulová.

Tak se vás chci zeptat co mám udělat ?

Mám vše o koupi online a veškeré e-maili od zoofast.

Viděl jsem na diskuzích že okradli víc lidi.

1 - Zoofast Team
    čt 13. 12. 2018 14:17
    Good morning, Unfortunately, Brit's food is not available. Will you send Petvita free of charge? Sincerely

Děkuji mám předem za veškerou pomoc a odpověď.

Tomáš

2- Muje odpoved :

Order number: 4264956

hello, Unfortunately, I will have to cancel my order and I will refund the money my bank account.

I'm very sorry, but I want Brit Care, and I do not want to change the dog's meal :(

Thank you for understanding Tomas Barta

3 -Zoofast Team
    pá 21. 12. 2018 12:16
    Good morning, The order has been cancelled Sincerely, Zoofast

Zoofast Team
    pá 28. 12. 2018 12:26 (před 10 dny)
    Hello, The urging was directed to the accounting department

5-Zoofast Team
    4. 1. 2019 13:33 (před 3 dny)

Good morning,
    The message went back to the bookkeeping

No a nejlepsi je ze mi odepisuji ze dvou emailu a NIC porad ta sama pisnicka :(

A to vam tu nebudu psat co jsem jim odepisoval ja 30 emailu ???

DIKY za pomoc

History of my orders.

Order number: 4264956
    Date of order: 2018-12-09
    Order shipped to: Tomas Barta
    Status of the order: Cancelled Products quantity: 2
    Cost of order: £78,32

• Chaos, nie mozne sa im dovolat, atd..

Najprv moja PayPal platba nebola uhradena (nepravda).
    Po zdokladovani platby som dostal odpoved ze krmivo uz nie je dostupne a platba bude refundovana. Ked som ziadal info o nahrade par dni ziadna odpoved. Nasledne mi pride email ze krmivo mi pride o 5 dni!!! Totalny chaos, Zoofast - stacilo.

Zoofast eshop absolutne neodporucam !!!
    Tovar za 1 a pol mesiaca nedorucili, neda sa s nimi spojit. Samozrejme som ho kompletne aj s dopravou vopred uhradil.
    Neodpovedaju na maily resp. ak odpovedia tak nie na polozene otazky a dokola slubuju, ze tovar poslu.
    Na ziadost o zrusenie objednavky zase odpoved, ze do dvoch dni dorucia co je samozrejme klamstvo a nedorucili.
    Odporucam precitat si o nich nejake hodnotenia: sama nespokojnost, nedodrzanie slubu, nedorucenie tovaru, nemoznost kontaktovat ich.
    Tak ako kopa dalsich oklamanych zakaznikov, pripad postupujem prislusnym uradom.

Objednavku som zaplatila, obchod mi zrusil objednavku. Teraz nemam peniaze ani tovar. Na moju otazku, preco je doprava nad 14 eur mi vobec neodpovedali.

• strašne drahé poštovné. urgoval som zásielku a ani po 10 dňoch neprišla aj napriek prísľubu. odpovedaju iba v angličtine a odpoved bola iba na prví mail a na ďalšie už nereagujú. tovar som zaplatil a neprišiel žiaden.

neodporúčam. nedodali tovar i keď je zaplatený prestali komunikovať. strašne drahé poštovné a žiadna infolinka kde môžete riešiť problém. silne pochybujem že mi príde tovar alebo vrátia peniaze.

• Tovar ani po 10 dnoch stale nedorazil

Sklamanie. Nakupoval som tu pravidelne, no toto bola urcite moja posledna objednavka.

Perfektná spoločnosť. Rýchle a presné vybavenie, dobrá komunikácia so zákazníkom, výborná ponuka.

• Pred 12 dnami som si objednala 2 pelechy za 42 euro. Zaplatila som bankovym prevodom, pretoze moznost platit pri prevzati tam uz nemaju, asi vedia preco. Po 5 dnoch mi prisla sprava,ze objednavku anuluju, lebo platba neprisla, aj ked som to platila hned po objednani. Volala som do banky, platba samozrejme odisla, cize zdrzuju a podvadzaju.Ich cislo samozrejme nefunguje. Tak som im preposlala potrvdenie o platbe a prislo, ze objednavku aktualizuju a ze pride. Zatial neprisla. Pockam este par dni a budem to riesit cez banku. Nenakupujte tu v ziadnom pripade.

podvodnici

• do dnesneho dna som nemala problem.... som staly zakaznik......avsak objednany a zaplateny tovar mi este neprisiel , taktiez nemozem sa prihlasit nakolko moje heslo nefunguje a nove heslo po neuspesnych pokusoch o aktualuzaciu mi nebolo zaslane na email: [email protected]. ak mi tovar nebude doruceny --budem ziadat vratenie penazi...tovat som musela objednat ako neregistrovany zakaznik inak to nebolo mozne....
    dňa 14.11.2018 bola vykonana objednavka ktora bola prevodom uhradena

SENDFAST SP. Z O.O. SP
    Domáce zvieratá
    -44,65 EUR DETAILY SENDFAST SP. Z O.O. SP 14.11.2018 -44,65 EUR UPRAVIŤ SENDFAST SP. Z O.O. SP 14.11.2018 -44,65 EUR

do dnesneho dna tovar neprisiel: 10 kg Grawy bones na adresu: Slovensko, Rudina 465, Silvia Macejíková, tel: +421918399618....prosím odpoveď