• nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 2 týždňami

• dobrý výber tovaru
    • prehľadnosť stránky
    • skvelé ceny
    • ak je tovar na sklade rýchlosť dodania

Určite budem v budúcnosti ešte objednávať, hodinky sú perfektné a super ceny

• nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 2 týždňami

• Rýchle dodanie a tovar super a krásne zabalený.

Veľmi som bola spokojná aj s tovarom aj s dodaním. Komunikácia na jednotku, aj s kurierom maximálna spokojnosť. Tovar zodpovedal na 100 % popisu. Ďakujem

• komunikacia
    • rýchlosť dodania tovaru určite tu nakupim aj nabuduce
    • pán z obchodu je veľmi príjemný a ústretový človek
  • nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 1 mesiacom

Odporucam max.spokojnost s hodinkami a dodanie 2 dni. Hodinky su presne ako na foto.

• nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 1 mesiacom

• Kupovala som už druhé, veľká spokojnosť ...presne také ako na obrázku, rýchle doručenie... môžem odporučiť
  • nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 3 mesiacmi

Keďže bol predvianočný čas - boli okolo objednávky trošku zmätky, ale nakoniec boli krásne hodinky pod vianočným stromčekom.

• Rýchle dodanie
    • Kvalita
    • Výhodné ceny
  • nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 2 mesiacmi

Dobrá cena, výborná komunikácia, vrelo odporúčam

• Neochota komunikovať cez internet

Vazena pani Kapralova,

vase hodnotenie je totalne nemiestne, staci si pozriet sledovanie zasielky nizsie. Okrem toho, ze vy ste odmietli prevziat zasielku, ktorej zaslanie a vratenie nas stalo navyse 15 Eur sa nestite dat este aj negativnu recenziu. Spominate komukaciu obchodu, avsak vy ste nas telefonat zrusili.. Nevieme, ci toto su opat nekale praktiky konkurencie, alebo niektori ludia uz nemaju ani kusok hanby. Aj na ukor Vas sme mohli radsej vybavit ine vianocne zasielky/darceky pre zodpovednych ludi, ktori by sa hodinkam od nas potesili.

Prehľad stavu balíka
    Dátum
    Čas
    Stav balíka
    GLS umiestnenie

21.12.2018 23:44 vratene odosielatelovi Budča
    21.12.2018 11:32 nedorucene Balík nebolo možné dorucit - príjemca odmietol prevzatie. Michalovce
    21.12.2018 8:39 na doruceni Michalovce
    21.12.2018 8:21 prichod Michalovce
    21.12.2018 0:45 datum vytvorenia Budča
    20.12.2018 12:39 SK000
    20.12.2018 12:39 SK000

Zelame Vam krasne sviatky,

• nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 3 mesiacmi

to snad ani neni mozne !!!!!!!!

• Výhodná cena
    • Rýchlosť dodania

• Žiadna
    • Tovar som si objednala v januari 2018. Napriek tomu ze bol na objednavku som bola zmierena s tym, ze mozem mesiac alebo 2 pockat. No napriek tomu do dnesneho dna mi nic neprislo. A dokonca predajca ani neodpisal ani na jeden email po tom co som ho kontaktovala.

Neodporučam.

Dobry den pani Hladíková,
    este raz sa ospravedlnujeme za chybu ktora nastala pri vasej objednavke a ktoru sme si uz telefonicky aj vysvetlili.

• nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 4 mesiacmi

• Velmi prijemna komunikacia zo strany obchodu, cena
    • Ziadne
  • nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 4 mesiacmi

Zatiaľ nemám tovar, neviem to posúdiť

• Ani po 3 mesiacoch a minimalne 3 urgenciách nemám tovar!!! Nulová mailová komunikácia (vôbec mi neodpovedali) a keď som sa konečne dovolala, tak stále rovnaká ,,pesnička" - majú toho veľa a čakajú, pokiaľ im budú hodinky dodané. Údajne ich totiž vykupujú od predajcov v zahraničí. Nerozumiem

Nedodaný tovar, zlá komunikácia!

Reakcia obchodu ZnackovyVypredaj.sk

Tovar, ktorý nie je skladom pri ktorom uvádzame "Len na objednávku" (čo je aj váš prípad), tak jeho dodanie môže trvať od niekoľko dní až po mesiac a viac čo uvádzame aj na našej web stránke a treba to brať na vedomie.
    O dostupnosti tovaru sme vás taktiež informovali v emaily o potvrdení objednávky. Na nasej webstránke tak ako aj v emaily o potvrdení objednávky sú následujúce informácie o dostupnosti tovaru:

Skladom dostupný tovar dodávame v časovom rozpätí 2 až 7 pracovných dní, podľa počtu objednávok, ktoré vybavujeme čo najskôr a k spokojnosti všetkých zákazníkov. Tovar, ktorý nie je skladom pri ktorom uvádzame "Len na objednávku", tak jeho dodanie môže trvať od niekoľko dní až po mesiac a viac.
    Záväzný termín doručenia Vám bude potvrdený e-mailom.

Ako naznačuje už samotný názov našej web stránky, nakupujeme tovar vo výpredaji z butikov v EÚ (prevažne Nemecko, Anglicko, Taliansko, Francúzsko) vďaka čomu môžeme ponuknúť bezkonkurenčnú cenu no to sa však ale spája aj s limitovaným množstvom alebo druhom tovaru/hodiniek a oproti kamennej predajni nemožnosť mať tovar ihneď.

• Rýchle dodanie.

• Rýchle dodanie

Skvela komunikácia, orientácia na stránke, rýchle dodanie

• nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 7 mesiacmi

Som veľmi spokojná. Objednaný tovar mali na sklade a naozaj za 2-3 pracovných dni som dostala.

• nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 6 mesiacmi

Rýchle dodani, super kvalita hodiniek :) môžem len odporučiť a ešte aj super cena

• nakúpil v obchode ZnackovyVypredaj.sk pred 9 mesiacmi

• tovar nedodaný ani po urgenciách a telefonickom rozhovore

Reakcia obchodu ZnackovyVypredaj.sk

Záväzný termín doručenia Vám bude potvrdený e-mailom.