Moja uz druha objednavka. Seriozny a spolahlivy internetovy obchod. Hodinky su skutocne nadherne.

Rychlo dorucenie, top stav. 10/10. Urcite odporucam

Ako vzdy max spokojnost

• Korektnosť a spoľahlivosť

Dodanie hodiniek od objednania prebehlo presne tak, ako je uvedené na stránke. Výhoda je, že nič neplatím popredu, ale pri doručení prekrásnych hodiniek.

• Korektnost

Nadherne hodinky, korektne jednanie. Objednavala som uz druhykrat a urcite nie naposledy.

V nedeľu som objednala a v utorok mi prišli hodiny. Odporúčam. Určite som neobjednávala posledný krát.

• Z tohto eshopu znackovyvypredaj.sk objednavam uz niekolko rokov a vsetko vzdy v poriadku, preto sa vzdy vraciam
    • Krasne originaly, ktore su stale pekne a ako nove, aj ked ich uz nosim dlhodobo
    • Hodinky mi vzdy prisli maximalne obden, takze som stihla takto uz aj last minute darcek pre manzela. Hodinky su navyse pekne zabalene v krabicke.
    • Zamestnanci vzdy ochotni, pomozu, poradia.
    • Nemam dovod skusat inde, ak aj 1-2e lacnejsie, lebo tento obchod poznam a viem, ze dostanem poriadne hodinky od znacky, ktoru chcem

Urcite nakupim opat ako topanok, tak ani hodiniek nie je nikdy dost

• Rýchlosť

• Kvalitný krásný výrobok
    • Rýchlo dodané
    • Všetko jak bolo opísané o produkte sedí

Tovar prišiel bezpečne zabalený a hneď na druhý deň. A s tovarom sme veľmi spokojný ,hodinky sú nádherné o dosť krajšie ako sme očakávali. Všetkým vrelo odporúčam TOP

Dakujeme

Rýchle jednanie aj doručenie

Rychle dorucenie tovar zatial vzdy bol v poriadku. Moja skusenost spokojnost a len doporucujem

Dakujeme

• Rýchle a korektné jednanie, informovanie o stave objednávky. Hodinky dodané rýchlo a bez problémov . Odporúčam tento obchodík

Určite odporúčam. Rýchle a bezproblémové dodanie, korektná komunikácia.

Jednoduchosť objednávky, rýchle dodanie

S tovarom a komunikáciou obchodu som spokojná. Predajcu odporúčam, aj koli jého ústretovosti. Tovar mi bol doručený trochu neskôr z dôvodu že DPD omylom poslalo môj balicek do Holandska.

Dobry den,
    nasa firma odoslala zasielku ihned na druhy den od objednavky. Problem nastal u kurierskej spolocnosti, ktora k danej zasielke zaslala nizsie prilozene stanovisko.
    ..................................................
    Dobrý deň, pani Kru....ova,

radi by sme sa Vám ospravedlnili za vzniknuté meškanie v doručovaní Vašej zásielky od odosielateľa Znackovyvypredaj.sk.

Zásielka bola odosielateľom zadaná do prepravy 29.11.2023 a bola nesprávnym triedením na centrálnom prekladisku smerovaná mimo naše územie na prekladisko do Holandska. Zásielka bola dňa 4.12. z tohto prekladiska odoslaná späť k nám a akonáhle bude na našom území bude zadaná na doručovanie na Vašu adresu.

Ospravedlňujeme sa ešte raz za vzniknuté meškanie a komplikácie.

O situácií je informovaný aj odosielateľ zásielky.

S pozdravom / Kind regards

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.
    Pri letisku 19020/5, 821 04 Bratislava, Slovakia

Tovar je krásny.Má to byť darček.Som zvedavá koľko vydrží.Ale zatiaľ za mna super.A isto odporúčam aj známym.

• rychle odoslanie

Všetko vyzerá byť v poriadku

Veľmi pekne hodinky

spoľahlivosť, rýchlosť dodania