znackovyshop

Pridané: 15. januára 2018

• výborná cena

jana.gasperakova

Pridané: 6. januára 2018

• výborná informovanosť a komunikácia zo strany obchodu
Užívateľ bez avatara

Prezyvka

Pridané: 27. decembra 2017

• žiadne
  • komunikácia
  • zavádzanie
  • nekvalitný tovar, pravdepodobne fake
  • fiktívna a stále meniaca sa doba dodania (raz 2 dni raz 15 dni atd.)

Každého v tomto obchode zaujme cena a porovnanie ceny oproti iným obchodom. Opäť som sa presvedčil že najlacnejšie neznámená najlepšia voľba. Veľa negativných recenzíí ohľadom kvality a doby dodania. Môj názor na to je, že majiteľ objednáva možno kvalitne spracované fake-y zo zahraničia (možno aj čína alebo podobne), ktoré si bežny používateľ ľahko pomýli s originálmi. Preto tie ceny a doby dodania.
-komunikácia na bode mrazu, pánko si neodpíše alebo odpovie o 2-3 poobedene ***editované***
-objednal som si tovar asi 10dni pred vianocami, kde mi odpovedali na to ze do vianoc to nepríde pretože už uzavrevreli objednávky (hlúposť)....momentálne asi z dôvodu toho že budú meškať tak napísali že ešte nejakých 5-6 dní.
-zavádzajú, neustále sa mení doba dodania raz je to 5 dní a po 5 dňoch potrebuju ešte 15. Objednávku som zrušil a radšej si priplatím v serióznom obchode.
-majiteľ je zrejme ***editované***
-viem že každý chce ušetriť ale radšej si priplaťte nejakých 10-20euro a objednajte si hodinky so seriózneho obchodu, kde mate istotu že dostanete kvalitný tovar, s reálnou dobou dodania max 2 dní a tak isto máte aj istotu, že pri nejakom probléme a komplikácií to daný obchod bude riešiť.

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno (3)
  • Nie

Reakcia obchodu znackovyshop

Dobry den,

Netusime o akeho zakaznika sa jedna nakolko bola recenzia napisana anonymne.(bez mena a t.c)

Budeme reagovat teda v bodoch a nebudeme vulgarny lebo to sem nepatrí:

1 na kazdy email sa snazime reagovat do 2 hodin, pred Vianocammi bolo objednavok viac tak sa sa reakcie mohli predlzit, ale nikdy sa nestane ze zakaznik nedostane odpoved alebo ze mu nedvihneme telefon.

2 ako mozete taketo nieco napisat ze predaveme neoriginalne produkty .. ved ste nas tovar nikdy nevidel, nebudte zaujaty, vsetok predavany tovar je 100% originalny, originalitu riesime ako jediny obchod na SR aj na svojom internom blogu: https://www.znackovyshop.sk...

3 co sa tyka precenovania, kazdy obchod raz za urcite obdobie precenujem a upravuje dodacie lehoty.

------ pokial nebol tovar na sklade (co nebol) tak sme kazdeho zakaznika IHNED informovali o relanej dodacej dobre, uz sme to raz tu spomenuli, pred Vianocami sme mali strasne vela objednavok a nemohli sme si dovolit nieco slubit a nedodrzat to.

----- neni pravda, co sa tyka dodacich dob a precenovania tak to bolo popisane vyssie

---- spokojnost zakaznika je a aj bola vzdy u nas na 1 mieste.

Verime ze kazdy si zoberie s tejto recenzie to prave.

s pozdravom

Juraj

Pridané: 25. decembra 2017

• Rychle dodanie a super cena

nevermint

Pridané: 22. decembra 2017

• The shop says the watch is not available. At the same time they have posted the watch with higher price. I have asked for explanation and they never answered.
Užívateľ bez avatara

kobi

Pridané: 22. decembra 2017

• výborná komunikácia
  • vrátenie peňazí
  • dobré ceny
  • dlhá doba dodania tovaru
  • poškodený tovar

mám zmiešané pocity, ale riadim sa cenami, kto má lepšiu u toho nakupujem :)

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno
  • Nie

El

Pridané: 19. decembra 2017

• kvalita
  • darček k objednávke
  • komunikácia
  • skvelé ceny

Produkt mi bol doručený pri trochu dlhšej dodacej dobe ale nakolko nebol na sklade počítala som s tým. Vrelo odporúčam!

Pridané: 15. decembra 2017

Kvalitný tovar.

MK

Pridané: 15. decembra 2017

Na tovar som cakala 3 tyzdne, sama som sa informovala v akom stave je objednavka aby som sa vedela zariadit, 14.11 mi dali echo ze bohuzial hodinky nevedia objednat, tzn. Zrusili mi vianocny darcek pre 3 ludi, na ktory som sa 100% spoliehala. Hodinky som musela objednat inde a nikto mi tyzden pred vianocami nezaruci ze pridu, takze obchodu dakujem velmi pekne za spolahlivost!! Nespoliehajte sa na dodanie hodiniek!