• nakúpil v obchode znackovyshop pred 2 týždňami

• Ochota, rychlost

• Vyborna komunikacia

• Cielene zavadzanie zakaznika

Obchodnik vyuziva nekale praktiky - cielene zavadza. Tovar som objednal, lebo mal byt skladom a doruceny do 24 hodin. Po objednavke mi prisiel email, ze tovar nemaju skladom a ze ho mozu objednat a poslat tak o 2 tyzdne. Samozrejme, na stranke aj nadalej svieti ako "skladom". Ked som sa isiel podelit o moju skusenost formou recenzie, vsimol som si, ze rovnake recenzie tu uz su, preto mam za to, ze sa nejedna o omyl, ale cielene zavadzanie zakaznika.

Dobry den,

Dakujeme za recenziu, niekedy sa moze stat ze v ponuke 11000 modelov niesu niektore modely k dispozicii (ihned k dodaniu), snazime sa aktualizovat stranku raz za 2 tyzdne, a ponuknut zakaznikovi hodinky za najlepsiu moznu cenu.
    Na dodaciu dobu sme Vás ihneď po objednávke upozornili a je už len na Vas ci snou budete súhlasiť alebo nie.

• nakúpil v obchode znackovyshop pred 1 mesiacom

Všetko prebehlo v poriadku, dokonca mi prišli hodinky k Vianociam, ktoré ani neboli skladom

• nakúpil v obchode znackovyshop pred 1 mesiacom

• Tovar mal byt skladom, ale nebol co mi oznamili na druhy den. Ponukli mi iny tovar, z ktoreho som si vybral a ponukli mi 12% zlavu + dodanie do 24hod. (z 20.12. na 21.12.) co mi zachranilo Vianoce :-) . Tento obchod odporucam.

Tovar mal byt skladom podla webu ale nebol - no bolo pred tyzden Vianocami, tak snad len preto,

• Komunikacia
    • Tovar
    • Zmena dorucenia z GLS na kurier SP bez oznamenia
    • Doba dodania

V celku fajn len ked raz si zakaznik zboli dany sposob dopravy tak by ho mohli aspon informovat lebo ja napriklad nedvoverujem SP natolko aby som si dal poslat taku vec cez nich.

Dobry vecer,
    Dakujeme za Vasu recenziu.
    Ano zvolili sme drahsieho expres kuriera slov.posty, nakolko ak by sme to poslali cez zasielkovna-GLS tak by ste tovar dostal v novom roku (vyhodnotili sme ich ako nespolahliveho partnera pre vianocne dorucovanie).
    Nasim cielom bolo aby ste tovar dostal do 24h tak ako bolo prislubene. Druhy krat Vas isto budeme informovat ak zmenime prepravcu. :)

• nakúpil v obchode znackovyshop pred 1 mesiacom

• Tovar mal byt doruceny do 24h, dosiel o 8 dni. Navyse hodinky boli osuchane na viditelnom mieste na remienku. Je mi luto, ze takyto kus vobec odoslali. Z casovych dovodov som ich uz nestihla vratit, nakolko by mi ich do Vianoc nevymenili.

Dobry den pani Jakabova,
    Dakujeme za recenziu.
    Tovar Vam bol vyexpedovany ihned (v isty den) ako prisla Vasa platba, tento rok mala Zasielkovna velky problem dorucovat zasielky, trvalo to velmi dlho uznávame, posledny tyzden sme preto museli prejst na slovensku postu (postovne drahsie o 150% ktore sme znasali samozrejme my). V pripade ze tovar prisiel poskodeny tak Vam bezplatne vymenime po vianociach, a zaplatíme Vase postovne naklady !

• nakúpil v obchode znackovyshop pred 1 mesiacom

• Tovar mal byt skladom a nebol. Neskor bolo z povodnych 3-5dni dorucenia takmer 3tyzdne. Neodporucam!!!

Dobry den,
    Ano mate pravdu tovar ktory bol na objednavku meskal, robime co je v nasich silach.

• Rýchle dodanie

• Dobrí obchod

komunikacia podľa predsta

• rýchlosť

predajca uviedol po objednávke termín dodania do 8 prac. dní, reálny termín dodania bol do 5 prac. dní

• nakúpil v obchode znackovyshop pred 2 mesiacmi

Pred 10 dňami som si z tejto stránky objednal hodinky, ktorých dostupnosť je "5-6 DNÍ EXTERNÝ SKLAD". Po objednaní hodiniek mi bolo oznámené, že expedíciu hodiniek je možné naplánovať za 12-15 dní. Dostupnosť hodiniek ostala na stránke do dnes nezmenená.

Dobry den,
    Ano pred Vianocami sa dodacie doby predlzuju (pokiaľ je tovar na objednavku), a vsak ihneď ste o tejto skutočnosti bola upovedomena.

• nakúpil v obchode znackovyshop pred 2 mesiacmi

Hodinky, ktoré som si objednala 29.10.2018 boli označené na stránke, že sú skladom dostupné. Po objednaní som dostala email z obchodného oddelenia, že hodinky skladom nemajú, musia ich objednať a bude to trvať 8-10 dní. Doteraz mi hodinky nedorazili!

Dobry den,
    Prosíme Vas o trpezlivost Vas tovar bude vyexpedovany v dohodnutom termíne tj do 2 dni. Je pred vianocami dodacie lehoty sa predlžujú.

• nakúpil v obchode znackovyshop pred 2 mesiacmi

Po potvrdeni objednavky ma kontaktovali, ze mnou objednany tovar momentálne nemaju, ale vedia mi ho objednat... suhlasila som a momentalne cakam na tovar...slubili mi dodanie 2-3 tyzdne s cim som suhlasila

Dobry den,
    Tovar bude doruceny v dohodnutom termíne.

• zavadzanie dostupnostou tovaru

to, ze je nieco napisane skladom neznamena, ze to skladom je

Dobry den,
    Nevieme reagovat na tuto recenziu nakolko dotycny/na nenechal/a na seba kontakt ani cislo objednavky.

• Komunikácia
    • Slušné jednanie
    • Tovar vedený ako "skladom" nieje často dostupný

Bohužiaľ ich dodávateľ nevedel objednaný model hodiniek dodať. Tak som musel hľadať inde.

Dostupnosť aktualizujú až po dotázaní na tovar, čiže vytvorení objednávky. Keby som si hodinky neobjednal a oni nekontaktovali dodávateľa, ešte stále by boli vedené ako skladom.

Ako zákazník potrebujem istotu, že čo vidím na stránke ako "skladom" je aj reálne dostupné a nie iba neaktuálny stav. Z tohto dôvodu obchod neodporúčam.
    Prosím, nepovažujte to za zlú skúsenosť, ale treba to brať v kontexte s celkovým hodnotením. Proste nemôžem odporučiť obchod, ktorý nemá prehľad o svojich stavoch.

Dobry den,
    Ano raz za cas sa stane ze nevieme objednany model dodat ale je to zriedkakedy, 99% tovaru v eshope vieme bez problemov dodat.

• nakúpil v obchode znackovyshop pred 2 mesiacmi

• Vsetko prebehlo ako malo, nacas a v poriadku

zla komunikacia,
    terminy dodania na webe nesuhlasia so skutocnostou

• nakúpil v obchode znackovyshop pred 2 mesiacmi

Hodinky sú krásne, prišli krásne zabalené wau :) aj prístup od stránky kde som objednavala bol úžasný, pomohli mi lebo som nevedela hodinky zmenšiť, veľká vďaka :) odporúčam ich pretože majú aj najlepšie ceny