Objednal som si tenisky. Pred 6 tyzdnami mi poslali mail, ze tovar je na ceste do CR, ze to bude trvat 4-6 dni a ze nasledne mi tenisky poslu. Preslo 6 tyzdnov, tenisky nikde. Skusal som tam aj volat a nikto nezdvihal. Musim sa priznat, ze som s tym trochu aj pocital, ked som si cital recenzie obchodu. Obchod urcite neodporucam.

tovar zatial este neprisiel

Sú to už moje tretie tenisky, teším sa na ne.

• Super

• Primerané ceny, rýchle doručenie.

• Pomalé doručenie
    • Tovar vyzerá inak ako na fotke

• zlá komunikácia
    • dlhá čakacia doba napriek uvedeného termina dodania

• skoršie vybavenie dodania tovaru

dosledovať dodávku tovaru

• Na stránke majú tovar ktorý vôbec nemajú ani vám ho nedoručia po, najprv vám príde ze všetko je v poriadku a potom vám pošlú správu že objednávka je zrušená že nemajú na sklade.

V pohode keb ze tak všetci fungujú tak je to OK.

Tovar mi bol doručený na zasielkovňu v Banskej Bystrici, ul. Sládkovičová v poriadku. Po rozbalení balíka som bol prekvapený, že na teplákoch zn. Puma bola presne ako v bežnom obchode pripevnená visačka, kde bola uvedená cena 20.00Eur, hoci ja som v dobierke za tento tovar zaplatil 43,77 Eur?!!! Môžem doložiť FOTO!

• dlzka dorucenia priliz dlha bez sledovania zasielky

pokial si pockate dlhsie pride vam objednany tovar original z anglicka v mojom pripade

Tovar dlho objednaný zaplatený a nedorazil po komunikácii opakovanej hrôza.

Reakcia obchodu znackovy-sport.sk

vaše zboží bylo od nás v avizovaný čas odesláno. Zásilka je od té doby v přepravě Slovenské pošty. Bohužel v tyto dny máte zřejmě na Slovensku s poštou stejný problém jako v ČR - mají toho mnoho a nejsou nejrychlejší. Prosíme tedy o vaší trpělivost, věříme, že následující pracovní den bude zásilku u vás.

• Predávajú tovar a deklarujú, že je na sklade. Opak je pravdou.

Reakcia obchodu znackovy-sport.sk

bohužel se může stát, že zboží již není dostupné. Snažíme se tyto situace minimalizovat, přesto není možné se jim zcela vyhnout.

Objednávku som si dal doručiť kuriérom GLS, ale nikde som sa nedostal k číslu zásielky ktoré by mi mal obchod poslať aby som vedel zistiť kde je môj balík. Snažil som sa o komunikáciu s obchodom, na e-mail ktorý som poslal mi neprišla žiadna odpoveď a ani telefón nedvíhal nikto. Nakoniec mi balík bol doručený, tovar bol presne taký aký som si objednával, takže s tým som bol spokojný.

• tovar

Som sklamaná tovar som si objednala 17. 8 a do dnes ho nemám a peniaze majú na účte

• Dlhá dodacia doba

Dobra komunikacia, rychle dorucenie.