• Tovar zatial ani po 6ich dnoch od objednania nedorazil,aj napriek tomu ze bolo uvedene na sklade ihned k odoslaniu,objednavane ako darcek..

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

Vážená paní Neštiaková,

Po kontrole historie zpracování Vaší objednávky mi dovolte reagovat na Vaši zpětnou vazbu. Při objednání Vašich hodinek byla uvedena dostupnost "skladem" nikoliv "skladem ihned k odeslání". Vaši objednávku jste vytvořila v úterý 18.7.2023 v 21:41:43, objednávku jsme začali zpracovávat ve středu 19.7.2023 v 10:06:54 a předali jsme ji přepravci ve čtvrtek 20.7.2023 v 15:41:15. Vaší objednávku jsme tedy vyřídili do 2 pracovních dnů i přes to, že ve Vaší objednávce byla zvolena služba dárkového zabalení zboží.

Přepravce zpravidla doručuje do 2 pracovních dnů, jelikož zboží odesíláme z České Republiky. Dle trasování Vaší zásilky došlo 2 pracovní den tj. v pondělí 24.7.2023 k neúspěšnému doručení a zásilka je dnes tj. 3 pracovní den na doručení. Bohužel není v našich silách ovlivnit doručení zboží u Vámi zvoleného přepravce a do doby doručení se promítly i víkendové dny.

Dle historie vyřízení Vaší objednávky proběhlo z naší strany vše bez problémů.

Děkuji

Lukáš Rek
    Žilka hodinky

velmi dobre

Veľká spokojnosť a rýchle dodanie

• Rýchlosť, kvalita a výborná cena

• Rýchle doručenie ramimk na okuliare kvalitný. Spokojný

• Rýchle dodanie, super komunikácia po telefóne

Celková spokojnosť

Rýchle dodanie, tovar kvalitný, možné platiť na dobierku, ak by táto možnosť nebola, tovar by som neobjednala. Vždy platím dobierkou a v hotovosti. Nemám, čo vytknúť.

Obchod OK

• Velmi dobra komunikacia a promptnost. Kvalitne zabalenie. Bezchybnost.

• Veľmi dobrá komunikácia, rýchle dodanie
    • strasne dlhe dodanie! Praha -Bratislava

Dobrý deň Nemôžem ohodnotiť kvalitu mojej objednávky, pretože mi stále nebola doručená. Objednávka bola odoslaná 27.05.2014, no do dnešného dňa nebola doručená. Dnes 03.06. Strašné!

Reakcia obchodu Zilka Hodinky

Dobrý den, pane Ukubayev,
    děkuji za Vaši reakci a dovolte mi prosím, doplnit několik detailů z logu zpracování Vaší objednávky.. Objednávku jste uskutečnil v sobotu 27.5.2023 v 23:58 hod, začali jsme ji zpracovávat v pondělí 29.5.2023 a následně ji předali přepravci do 2-3 pracovních dnů (tak jak uvádíme) tedy 1.6.2023 a dle trasování Vaší zásilky byla doručena dne 3.6.2023 v 7:32 hod.

Nerozumím tedy Vašemu hodnocení, objednávku jsme vyexpedovali během avizované doby a kurýrní služba udává doručení ČR - SK do 2 pracovních dnů.

Dle logu expedice a doručení objednávky proběhlo vše zcela v pořádku a hladce.

Lukáš Rek
    Žilka hodinky

Rýchle dodanie, kvalitný tovar a priaznivé ceny.

• Super

Dobrý deň veľmi veľká spokojnosť a rýchlosť. Ďakujem

Peomtné vybavenie, veľká spokojnosť

Velmi dobra komunikacia s predajcom, rychle jednanie a ochota vyjst v ustrety zakaznikovi.

• Top dakujem spokojnost velka

Mnou objednany tovar bol vypredany. Na stranke bol uvedeny skladom jeden kus. Nevadi, stava sa. Bol mi ponuknuty alternativny tovar. Ja som si vsak vybral moznost vratenia penazi, s cim nebol najmensi problem. Urcite vyhodou bolo, ze to nijako nenatahovali.