Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• Je super

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za spätnú väzbu a za objednávku. Vaša spokojnosť nás teší. Prajeme ešte pekný deň.

• Veľmi rýchlo doručené.

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, sme radi, že ste spokojný a ďakujeme vám za recenziu. Objednávky doručujeme tak rýchlo, ako sa dá, a sme veľmi radi, že si to ceníte. Prajeme ešte krásny deň.

• sortiment rychlosť dodavky

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za nákup aj za spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste spokojný so sortimentom a že vás teší rýchlosť doručenia. Sme tu pre vás. Prajeme ešte pekný deň.

• Neúčinné, vráťte sa k starému zloženiu!!

Niekedy som bol spokojný, ale objednal som to posledný krát. Keď mala kapsula bielu farbu, asi mala iné zloženie, teraz je to hneda farba a nič žiaden účinok, ako keby som nič neužil. Neodporúčam! Vráťte sa k starému zloženiu, pozerám že viac ľudí má ten istý problém. Mali by ste sa vrátiť k starej receptúre, inak prídete o veľa zákazníkov, čo sa aj určite stalo, tiež som bol jeden z tých čo objednával dosť často, ale bohužiaľ to bola moja posledná objednávka. Vyrábajte dva druhy pre vegánov a klasický aký pred tým, alebo najlepšie len ten čo ste vyrábali niekedy.

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň prajeme. Vaša nespokojnosť s pozmeneným zložením vybraného produktu nás naozaj veľmi mrzí. Chápeme, že kým viacerým zákazníkom zmenené zloženie vyhovuje, niektorým viac sedelo to predošlé. Ďakujeme vám za vaše cenné podnety, budeme sa im venovať. S pozdravom, tím Zerex.sk.

Rychle dodanie

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za objednávku a za recenziu. Dbáme na to, aby bol tovar doručený čo najrýchlejšie. Prajeme ešte pekný deň.

• zakúpené v ZEREX pred 3 mesiacmi

Prehladny vyber tovaru na stranke obchodu aj s popisom. Celkova spokojnost.

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za nákup a peknú spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že sa vám páči výber aj popisy k produktom. Prajeme ešte krásny deň.

• zakúpené v ZEREX pred 3 mesiacmi

Výborne. Nadmieru spokojnosť. Účinne produkty.

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, veľmi pekne vám ďakujeme za spätnú väzbu. Vaša spokojnosť nás veľmi teší! Prajeme krásny deň.

už som poslal -poriadne sklamanie -asi dovolenka

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň. Ospravedlňujeme sa vám za komplikácie. Vašu situáciu preveruje zákaznícke centrum, problém nastal na strane doručovateľa. Veríme, že to bude čoskoro vyriešené k vašej spokojnosti.

• Rýchle dodanie
    • Žiadny účinok, sú na trhu účinnejšie prípravky.
    • Už neobjednám, vyhodené peniaze

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, vaša skúsenosť nás veľmi mrzí. Účinnosť tohto konkrétneho produktu môže byť znížená pri fajčení tabakových výrobkov a po požití alkoholu. Prajeme pekný deň.

• pružnosť, dochvilnosť, kvalita

Takmer okamžité dodanie tovaru

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň, ďakujeme za nákup u nás. Vaša spokojnosť nás veľmi teší a dúfame, že k nám ešte zavítate.

• rychlost
    • diskretnost
    • rozsirujuca sa ponuka

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že sa vám páči rozširujúci sa sortiment produktov, rýchlosť a diskrétnosť v našom e-shope. Robíme to pre vás. Prajeme ešte pekný deň.

• Spoľahlivý

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu. Vaša spokojnosť nás teší.

Rýchle jednanie.

• Diskretny

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň, pri objednávkach dbáme na ich diskrétne doručenie. Vašu spokojnosť si veľmi vážime. :)

• zakúpené v ZEREX pred 4 mesiacmi

• Spokojný s kvalitou tovaru a rýchlym dodaním tovaru

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň. Sme veľmi radi, že ste spokojní. Dúfame, že nás ešte navštívite.

SUPER ODPORUČAM KAŽDEMU

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, vaša spokojnosť nás teší. Prajeme krásny deň!

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu - sme radi, že ste spokojný s nákupom u nás :)

Spokojnosť

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie, vaša spokojnosť nás teší.

• zakúpené v ZEREX pred 4 mesiacmi

Rýchle vybavenie objednávky . Viaceré možnosti dodania aj platby.

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme za spätnú väzbu. Objednávky expedujeme v čo najkratšom čase, a sme veľmi radi, že sa vám u nás páči.

• zakúpené v ZEREX pred 5 mesiacmi

Bohuzial prislubeny ucinok podporneho prostriedku bol ak nie ziadny tak rozhodne zanedbatelby voci beznemu priebehu erekcie.

Reakcia obchodu ZEREX

Pozdravujeme. Vaša skúsenosť nás veľmi mrzí - keďže ide o doplnok stravy na prírodnej báze, jeho účinnosť je podmienená stimuláciou. Účinok môže byť slabší ak ste fajčiar a produkt by sa nemal kombinovať ani s alkoholom, obe totižto výrazne ovplyvňujú priechodnosť ciev.