Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zobraziť recenzie

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• Široký sortiment výživových doplnkov
    • Kto vie čo potrebuje, určite si vyberie
    • Produkt Daily complex u mňa funguje zrejme dobre, veľmi dlho som nebol vôbec chorý
    • Produkt Klasic fungoval do r.2020 naozaj výborne, po zmnene zloženia (všetci vieme že k tomu došlo) jeho užívanie nemá žiadny zmysel.

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň, vážený zákazník, ďakujeme za objednávku a spätnú väzbu. Zerex Klasik má mierne upravené zloženie, aby bolo vhodné aj pre vegánov. Účinné zložky sa v ňom však stále nachádzajú. Na účinnosť však môžu vplývať individuálne rôzne faktory. Prajeme pekný deň

• zakúpené v ZEREX pred 2 mesiacmi

• širka sortimentu ochota pracovnikov na telefone
    • partner pre dodavku tovaru

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, teší nás vaša radosť zo širokého sortimentu a z ochoty pracovníkov na telefóne. Zároveň ďakujeme za podnet. Prajeme pekný deň.

• zakúpené v ZEREX pred 2 mesiacmi

• Rýchlosť, precíznosť, darček, poštovné zadarmo, perfektné!

Odporúčam všetkým mužom. Zerez je výborný prípravok, spoľahlivo funguje. Spoločnosť Active life je tiež výborná. 100%-ná spokojnosť. Ďakujem.

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za objednávku a za pozitívnu spätnú väzbu. Vašu spokojnosť si vážime a prajeme pekný deň.

• zakúpené v ZEREX pred 2 mesiacmi

• Keďže mi bol tovar dodaný, hodnotím tento obchod pozitívne.

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za objednávku a za pozitívnu recenziu. Prajeme pekný deň.

• Rýchle dodanie

Rýchle vybavenie objednávky, ústretovosť

• zakúpené v ZEREX pred 2 mesiacmi

Výhoda - nákup s pohodlia obývačky .

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za nákup a za recenziu, sme veľmi radi, že ste spokojný. Prajeme ešte krásny deň

• zakúpené v ZEREX pred 2 mesiacmi

• Ste promtní a diskrétni- super

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, veľmi pekne vám ďakujeme za objednávku a spätnú väzbu. Sme radi, že ste spokojný. Prajeme ešte krásny deň!

Spokojnosť...

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za objednávku a za vyjadrenú spokojnosť. Prajeme pekný deň

• zakúpené v ZEREX pred 2 mesiacmi

• v ponuke tovaru uvadza sa, ze dorucenie nasledujuci den. Malo byt uvedene ze nasledujuci PRACOVNY DEN!!!

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme za podnet. Prajeme pekný deň.

• zakúpené v ZEREX pred 2 mesiacmi

Dobra komunikacia rychle dodanie objednaneho produktu

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za nákup a za recenziu, sme veľmi radi, že ste spokojný. Robíme to pre vás! Prajeme ešte krásny deň

• zakúpené v ZEREX pred 2 mesiacmi

Všetko super, spoľahlivé, rýchle.

Pružné vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, sme veľmi radi, že ste spokojný s rýchlym vybavením objednávky. Prajeme krásny deň!

• zakúpené v ZEREX pred 2 mesiacmi

VSkusal som si po jednu tabletku a zadná reakcia ne bolo inak ako keď som bez toho tabletku

• zakúpené v ZEREX pred 2 mesiacmi

Už tablety zerex klasik odkedy niesu tie obaly piluliek namodrale nefunguju takze dalsie si uz objednavat nebudem

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň, vážený zákazník, ďakujeme za spätnú väzbu a vaša skúsenosť nás mrzí. Zerex Klasik má mierne upravené zloženie, aby bolo vhodné aj pre vegánov, preto tá zmena farebnosti. Účinné zložky sa v ňom však stále nachádzajú. Prajeme pekný deň

• Rozširujúca ponuka produktov
    • Viacero spôsobov doručenia a dopravy na výber
    • Dobré ceny

Nákup odporúčam, mne bola objednávka doručená na druhý deň od objednania a všetko mali skladom.

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, vašu spokojnosť si veľmi vážime a ďakujeme, že ste u nás nakúpili. Prajeme krásny deň!

• zakúpené v ZEREX pred 3 mesiacmi

• Rýchle dodanie tovaru, osvedčený produkt

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za objednávku aj za spätnú väzbu. Vašu spokojnosť si vážime. Prajeme ešte pekný deň.

• rýchle dodanie
    • prehľadný web
    • diskrétnosť
    • jednoduchá objednávka
    • produkt nefunguje tak ako by mal
    • pomer cena/efektivita -> príliš drahé
    • reklama pecková ale očakávaný výsleodk sa zatiaľ nedostavil

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za spätnú väzbu. Sme radi, že sa vám páči náš web, proces objednávky a rýchle dodanie. Vaša negatívna skúsenosť s konkrétnym produktom nás veľmi mrzí, produkt funguje najlepšie po stimulácii a vysadení alkoholu či cigariet. V prípade, že produkt nesplní vaše očakávania vám ho bezplatne vymeníme za iný v rovnakej cenovej hladine. Pre využitie tejto možnosti prosím kontaktujte naše zákaznícke centrum telefonicky: 0850 444 777 alebo cez mail: info@zerex.sk. Prajeme ešte pekný deň.

• zakúpené v ZEREX pred 3 mesiacmi

Rýchle dodanie,diskrétne zabalené, obratom u zákazníka.Presne takto sa to má robiť.Odporúčam aj iným.Je to skutočne maximálna spokojnosť.Ďakujem pekne

Reakcia obchodu ZEREX

Dobrý deň prajeme, vážený zákazník. Veľmi pekne vám ďakujeme za objednávku a za pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste spokojný.

Spokojný. Zerex poznam cca 3 roky a som spokojny s produktami

Reakcia obchodu ZEREX

Vážený zákazník, ďakujeme vám za dlhodobú dôveru a za príjemnú spätnú väzbu. Vašu spokojnosť si veľmi vážime. Prajeme ešte krásny deň.