• Rýchle dorucenie
    • Úžasný prístup a ochota
    • Dobre ceny
    • Veľký vyber tovaru

Rýchle jednanie, tovar do 2 dní

Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčam.
    Kvalitný tovar. Profesionálny prístup. Rýchle dodanie.

Tovar mi bol doruceny vo velmi poskodenom obale.

Ok

Rýchle jednanie aj doručenie, veľmi milý pán, ústretový

• komunikácia

• Tovar doruceny obratom
    • Super komunikacia s obchodom
    • FFP2 czech royal protection vyborny kvalitny

• Príjemný personál. Ochota vysvetliť a poradiť. Už viac krát som nakúpil v tejto predajni. Odporúčam.

Tento difuzér som chcel už dávnejšie vyskúšať pre niekoľko výhod ktoré ponúka. Už doma máme difuzéry od značky Aróma difuzér Sumo 569604. Tiež vynikajúce výrobky, už idú niekoľko rokov bez problémov. Tie však fungujú na princípe vody, kde voda zvlhčuje a vonné oleje zase priestor prevoňajú. Tento difuzér funguje na princípe iba olejov, to znamená, že nezvlhčuje.
    Používam ho zatiaľ od decembra 2020. Čo je na týchto difuzéroch dobré je pár veci: je tam vstavaný akumulátor, dokáže ísť celé hodiny bez nabíjania. Dám ho do ruksaku a zoberiem so sebou, keď niekam idem.
    Dotykový displej s nastavením časov a intenzity dodáva difúzeru komfort. Má aj oranžové podsvietenie, ktoré sa dá zapnúť ak je treba.
    Čo je naozaj na ňom ďalej dobré, že i napriek vyššej úvodnej cene je vidieť kvalitu spracovania a dizajn. Hliníkové šasi a precízne spracovanie. Bola to hlavička čo to dala celé do hromady
    Originálne vône sú super kvalitné, z lacných tak boli akurát tak hlava, takže na tom by som nešetril, ako mi aj predajca poradil. Olej i napriek úvodnej vyššej cene by som radšej neodporúčal meniť za nejaké lacné. Lebo zatiaľ po 3 mesiacoch, používam ho zhruba 3-4 hodiny denne, mi ubudlo veľmi máličko z tej nádobky vo vnútri, takže pri mojom používaní možno aj 6-7 mesiacov vydrží bez dolievania v pohode.
    Používam ho keď hodne cestujem autom, zmestí sa parádne akurát do odkladacieho priestoru na pohár. Na bežiacom páse doma prevonia priestor, akurát sa mi tam tiež zmestí namiesto pohára. Ale večer vie navodiť príjemnú atmosféru. Takže pre každú príležitosť
    No a čo dodať? Vyššia cena difúzera a olejov .. ale ten komfort, hlavne keď ho človek používa dlhšie a nosí ho so sebou stojí za to.
    Vrele odporúčam. Odporúčanie predajcu, ktoré som dostal pri kúpe, teraz oceňujem. Lebo keby som sa rozhodoval iba podľa ceny, tak asi si ho nekúpim, no keď ho používam už mesiace, tak dizajn, komfort a to že ho iba raz za pár dní nabijem a nič iné nemusím robiť to je excelentné excelentné excelentné

Osobny pristup, ochota.

• Ochotná komunikácia a rýchle dodanie

Vrelo odporúčam

• Rozhodne odporucam. Mily a ochotny pristup. Rychle dorucenie.

spokojnosť s komunikáciou,kvalita a cena výhodné

• Prehľadná stranka

Fajn vyber s ceny dostupne vyhoda velka

Kupoval som elektrocentrálu. Cena super, dovoz a inštalácia v cene!! To som ešte nikde nezažil.

• Spoľahlivosť , odbornosť a ochota