• Profesionálny prístup, férové jednanie, dobré ceny, ekologicky zameraný projekt

• Seriozna a profi komunikacia.

• dobry vyber
    • skvele ceny

Dobrý deň :)
    Ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste využili možnosť nákupu v našom eshope www.zebracomp.sk. Ďakujeme za spätnú väzbu k vybaveniu objednávky! Veríme, že nás odporučíte aj ďalej - napríklad Vašim známym. V prípade potreby sa na nás neváhajte obrátiť, ďakujeme ;)
    ZebraComp

• seriózne a rýchle jednanie

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

veľmi ste nás potešili tým, že ste využili možnosť nákupu v našom eshope www.zebracomp.sk :) Okrem prejavenej dôvery tiež ďakujeme za spätnú väzbu a odporúčanie ostatným. Na základe spokojnosti veríme, že nás tiež ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym, ďakujeme! ;)

Všetko bolo OK

Dobrý deň Katka,
    ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli pre nákup v našom eshope www.zebracomp.sk. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a tiež ďakujeme, že nás takto odporúčate s takým vysokým hodnotením ;) Veríme, že nás ďalej priamo odporučíte aj Vašim známym. Ďakujeme ;)

• Dobry prehlad, fajn cena, rychla dodavaka

Nezaznamenal som ziadny problem. To co bolo objednane nakoniec bolo aj v kratkom case dorucene. Platba bola kartou vopred. Notebook je funkcny. Spokojnost

Dobrý deň Domino,
    ďakujeme, že ste využili možnosť nákupu v našom eshope www.zebracomp.sk. Rovnako tiež ďakujeme za hodnotenie k vybaveniu objednávky. Veríme, že nás ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce ;)

• rychlost
    • spolahlivost
    • dobra cena

Dobrý deň, p. Peter,
    ďakujeme za objednávku a využitie možnosti nákupu cez náš eshop www.zebracomp.sk. Veľmi si vážime, že ste si našli čas dať nám touto formou spätnú väzbu a hodnotenie k objednávke. Veríme, že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce a že nás ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym. Ďakujeme ;)

• V mojom prípade pomalšie dodanie, vraj sa sťahovali...
    • Netypické riešenie pripojenia PC s monitorom, chýbal kábel.

Zakúpený PC som nemohla hneď používať, pretože výstup z grafickej karty môjho repasovaného počítača bol riešený netradične. Nedal sa použiť klasický VGA kábel, na prepojenie monitora s počítačom. V tomto prípade sa musel použiť tzv. predlžovací kábel.
    Zaobstarať ho bol vcelku problém. V žiadnom obchode ho nemali a to som vyskúšala 4.
    Objednávať položku za 3 eurá cez internet, kde sa vám poštovné navýši o ďalšie nejemnej 3 eurá čiže o ďalších 100% z ceny a potom ešte čakať další týždeň kým vám ho doručia, nie je práve ideálne . ..
    Možno by sa v Zebre mohli zamyslieť nad tým či v takom prípade nebude pre zákazníka lepšie, ak mu možnosť zakúpiť netypický kábel spolu s PC pridajú do objednávky, hoci aj za cenu zvýšenú o tie 3 eurá. ..
    Takáto "maličkosť" kazí celkový pocit z nákupu.

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

dovoľte nám poďakovať sa za Vašu objednávku a že ste využili možnosť nákupu cez náš eshop www.zebracomp.sk. Vec sťahovania bola faktom, to však v žiadnom prípade nemôže ovplyvniť spoľahlivé a rýchle dodanie tovaru, čo sa vo Vašom prípade nestalo. Každopádne ďakujeme, že ste nám o Vašej nespokojnosti dali vedieť - prípad sme zadali na príslušné oddelenie, aby to vyriešili k Vašej spokojnosti. ďakujeme.

• Ponuka
    • Komunikacia
    • Rychlost dodania
    • Nutnost vyziadania foto repasovaneho notebooku

Dobrý deň Martin,
    ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope www.zebracomp.sk. Veľmi si tiež vážime, že ste sa rozhodli dať nám touto formou spätnú väzbu k vybaveniu objednávky. Ďakujeme a veríme, že nás ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce ;) Medzičasom porozmýšľame, ako zlepšiť komunikáciu s vyžiadaním foto repasovaného notebooku. ďakujeme!

• Repasové PC za super cenu so zárukov.

Dobrý deň Vlado,
    ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli objednať v našom eshope www.zebracomp.sk. Rovnako si vážime aj to, že ste si našli čas dať nám touto formou hodnotenie k vybaveniu objednávky. Veľmi nás teda teší Vaša spokojnosť ;) Veríme, že nás ďalej odporučíte aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce. Ďakujeme!

všetko bolo ok

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

dovoľte nám poďakovať sa za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť prostredníctvom nášho eshopu www.zebracomp.sk. Veríme, že nás ďalej odporučíte aj Vašim známym a že sa na nás obrátite v prípade potreby aj nabudúce. Ďakujeme a pekný deň želáme!

NADMIERU SPOKOJNÁ
    ĎAKUJEM VÁM za Vašu ústretovosť

Dobrý deň Betka,
    ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť cez náš eshop www.zebracomp.sk. My sme nadmieru spokojní, keď ste Vy nadmieru spokojná :) Ďakujeme za príjemné hodnotenie ;) Veríme, že nás ďalej odporučíte aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce. Ďakujeme!

Super jednanie a dodané kvalitné PC.

Dobrý deň Julies,
    ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli objednať v našom eshope www.zebracomp.sk. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a že ste sa rozhodli dať nám touto formou hodnotenie a odporúčanie. Ďakujeme! Veríme, že sa na nás obrátite aj nabudúce a že nás príležitostne odporučíte aj Vašim známym ;)

Zavolal som, ze mam zaujem o ich produkt, ale ze ho potrebujem mat dnes [volal som uz okolo 15:00]. A pan mi vysiel plne v ustrety . Za hodinku som mal uz PC v rukach. Este ma aj upozornil, ze sa mu nezda moje ico, dic. A mal pravdu, a svojou pozornostou mi usetril problem ktory by som musel riesit. Zamna velka spokojnost

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

nás veľmi teší, že ste sa na nás obrátili a že sme objednávku mohli vyriešiť plne k Vašej spokojnosti ;) Ďakujeme za objednávku a za spätnú väzbu aj s odporúčaním. Veríme, že nás ďalej odporučíte aj Vašim známym a že sa na nás obrátite aj nabudúce :)
    Pozdravujeme!

• ekologické zmýšľanie
    • darček ako prekvapenie
    • žiadne info, kedy bude tovar doručený

Dobrý deň prajeme,
    ďakujeme za objednávku a prejavenú dôveru. Veľmi nás teší a vážime si, že ste si našli čas, aby ste nám dali k vybaveniu objednávky spätnú väzbu. Ďakujeme za pripomienku o notifikácii k doručeniu tovaru, hneď sa na to s kolegami pozrieme. Ešte raz ďakujeme, želáme pekný deň a budeme sa na Vás znovu tešiť aj nabudúce ;)

Som spokojný. Fakt len odporúčam. Spokojnosť z tovarom a z danou firmou korektná jednanie.

Dobrý deň Leopold,
    ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste využili možnosť nákupu v našom eshope zebracomp.sk :) Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a že ste si našli čas dať nám hodnotenie k vybaveniu objednávky, ďakujeme! Potešenie na našej strane ;) Veríme, že nás ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym, pozdravujeme!

Profesionalny pristup, dobre ceny.

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

ďakujeme za objednávku a prejavenú dôveru, veľmi nás teší Vaša spokojnosť a že ste ju dali najavo s takým vysokým hodnotením :) Veríme, že nás odporučíte priamo aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce :) ďakujeme!

• Vyborna cena
    • Kvalitny produkt aj ked je pouzivany
    • Nic

Slusna cena slusny produkt dodane to bolo info o expedicii zaslali nic ine sme neriesili a dufam ze okrem nakupov ani nebudeme. Dakujem

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

• Rýchla komunikácia aj dodanie produktu, ústretovosť

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

• Rýchlosť, široký sortiment, skvelé ceny

Dobrý deň Miloš,