• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 1 mesiacom

• skoro došiel a v poriadku

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

Dobrý deň, ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť prostredníctvom nášho eshopu zebracomp.sk. Rovnako ďakujeme, že ste venovali čas vyplneniu tohto hodnotenia. A nás veľmi teší, že hodnotenie je vysoké a že nás ďalej odporúčate :) Ďakujeme a budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce. Zatiaľ prajeme pekný deň :)

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 1 mesiacom

Dobrý deň čo sa týka tovaru asi mam iné predstavy o "A" kvalite, na Notebooku je dosť škrabancov no ináč funguje spoľahlivo a ma výbornú konektivitu co sa rýchlosti týka je porovnateľná s inými v jeho cenovej ponuke. Takže za tu cenu sa oplatí. Co sa týka obchodu je fajn milí prístup. Dopravca ma v tom bordel a mali by ho vymeniť.

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

dovoľte nám poďakovať za prejavenú dôveru a zadanú objednávku cez náš eshop. O tomto sme s kolegami už viac krát distkutovali a veríme, že sa nám všetko, spoločne aj s Vami, poradí všetko vyriešiť k Vašej spokojnosti.

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 2 mesiacmi

Tovar mi bol doručený do 5 kalendárnych dní :).

Dobrý deň Evka,
    Ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope zebracomp.sk. Teší nás, že sme od Vás dostali také vysoké hodnotenie a že nás týmto spôsobom odporúčate aj ostatným. Ešte raz ďakujeme a želáme pekný deň ;)

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 2 mesiacmi

ZebraComp, spoľahlivý dodávateľ repasovanej PC techniky. Dobrý prístup a aj rýchle dodanie.

Dobrý deň Julies,
    ďakujeme za objednávku a opätovnú prejavenú dôveru. Aj tento krát sme radi, že ste nám dali touto formou k vybaveniu objednávky spätnú väzbu a odporúčate nás aj ostatným. Ďakujeme a budeme sa na Vás znovu tešiť aj nabudúce. Ďakujeme a želáme pekný deň ;)

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 3 mesiacmi

• kvalitne pc za rozumnu cenu ked nieto vela penazi na novz
    • aktualne newsletter s info o novych zlavach, aj na zaklade jedneho takeho emailu som kupil NB
    • prehladny web
    • rychle dodanie
    • nemoznost sledovat stav zasielky, obchod ma sice upozornil ze objednavka je vybavena, ale tracking na kuriersku sluzbu som nenasiel. A odrazu len telefonat ze za 5 minut su u mna. Nastastie sme boli doma.

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

dovoľte nám poďakovať sa za objednávku a prejavenú dôveru. Ďakujeme za odporúčanie vo forme pozitívneho hodnotenia a ďakujeme za spätnú väzbu ohľadom sledovania objednávky u dopravcu. Sledovanie objednávky sme už začali preverovať. Ešte raz ďakujeme za pripomienku a želáme pekný deň.

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 3 mesiacmi

• Vykonne pocitace a notebuky za super ceny
    • Super jednanie a rychla dodavka
    • Objednane softverove vybavenie bolo nedokoncene. Niektore programy neboli nainstalovane aj ked som si za to zaplatil. Napriklad napalovaci program a snipping tool.

Dobrý deň Ivan,
    dovoľte nám poďakovať sa za objednávku a že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope zebracomp.sk. Tiež si vážime, že ste si našli čas dať nám k vybaveniu objednávky spätnú väzbu. Objednávku softvérového vybavenia preveríme, aby sme to mohli napraviť k Vašej spokojnosti. Ďakujeme.

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 4 mesiacmi

• Profesionálny prístup,ochota pomoct

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

ďakujeme za objednávku a prejavenú dôveru :) Sme veľmi radi, že ste sa rozhodli nakúpiť u nás. Rovnako si vážime aj Vaše hodnotenie a odporúčanie. Veríme, že nás priamo odporučíte aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce. Ďakujeme a želáme pekný deň!

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 4 mesiacmi

• Objednali sme v piatok dopoludnia, v pondelok bol notebook doma.
    • Na požiadanie poslali foto, ktoré zodpovedalo skutočnosti a aj ich slovnému hodnoteniu.

Dobrý deň Sisa,
    ďakujeme za prejavenú dôveru a že ste využili možnosť nákupu v našom eshope. Sme veľmi radi, že ste s nákupom spokojná :) Ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie. Veríme, že nás ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym. Budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce ;)

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 5 mesiacmi

• perfektná komunikácia
    • zatiaľ najlepší prístup k riešeniu vzniknutého problému (na našej strane)

Dobrý deň Pavol,
    ďakujeme za objednávku a poskytnutú spätnú väzbu. Veľmi si vážime to, že ste si našli čas dať nám recenziu. S perfektnou komunikáciou sme pre Vás kedykoľvek k dispozícii a s tým súvisí aj riešenie problémov rôzneho druhu :) Budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce, veríme, že nás zatiaľ odporučíte Vašim známym :)

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 5 mesiacmi

• Osobný prístup
    • Rychlé jednanie
    • Kvalita

Dobrý deň Filip,
    ďakujeme za objednávku a prejavenú dôveru, sme veľmi radi, že ste sa u nás rozhodli znovu nakúpiť. Ešte viac nás teší Vaša spokojnosť s vybavením objednávky. Budeme sa znovu tešiť aj nabudúce, ďakujeme!

100 % dodavateľ

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

dovoľte nám v prvom rade sa poďakovať za objednávku. Hodnotenie "100% dodávateľ" sme ešte od nikoho nedostali :) Ďakujeme a sme radi za Vašu spokojnosť. Budeme sa na Vás znovu tešiť aj nabudúce!

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 6 mesiacmi

Super obchod, rýchle doručenie a dobrý počítač za rozumnú cenu.

Dobrý deň p. Kvetoslava,
    Ďakujeme za objednávku a za hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste spokojná s nákupom. Tiež nás veľmi teší, že nás takto odporúčate ďalším používateľom. Veríme, že nás ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce :)
    Ďakujeme a želáme pekný deň!

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 6 mesiacmi

• dobrá cena, dostal som aj zľavu

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

ďakujeme za objednávku a že ste si našli čas dať nám touto formou spätnú väzbu k vybaveniu objednávky :) Veľmi sa tešíme, že ste spokojný. Veríme, že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce a že nás ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym! Ďakujeme!

Rýchla obsluha, rady online. 1

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

ďakujeme za objednávku, sme veľmi radi, že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope zebracomp.sk. Teší nás, že oceňujete rýchlu obsluhu, ktorá Vám ochotne poradí. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti a že nás ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym. Ďakujeme! :)

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 7 mesiacmi

Nemám skúsenosti, bola prvá, ale k spokojnosti

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

veľmi nás teší, že ste sa rozhodli pre nákup v našom eshope. Rovnako sme veľmi radi, že sme od Vás získali také vysoké hodnotenie vybavenia objednávky. Veríme, že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce a že nás ďalej odporučíte aj Vašim známym :) ďakujeme!

• ceny
    • komunikacia
    • ochota
    • rychlost vybavenia objednavky
    • treba sa informovat ohladom poskodenia, aby ste vedeli co kupujete, avsak predajcovia su velmi ochotni a preposlu vam foto produktu

Urcite spokojnost s nakupom. Vysli v ustrety ohladom dodatocnej opravy objednaneho tovaru nakolko pred zakupenim som ich poziadal o foto konkretnych poskodeni a bolo treba zalepit displej. Ochota komunikovat aj mimo pracovny cas!!

Dobrý deň Tomáš,
    ďakujeme za objednávku a za spätnú väzbu s tak vysokým hodnotením a Vašou spokojnosťou :) Veľmi nás teší, že ste nám poskytli také pestré hodnotenie. Veľmi radi vyjdeme v ústrety aj nabudúce. Nezabudnite nás odporučiť aj Vašim známym. Budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce ;)

dobré ceny
    seriózna komunikácia
    dôvera

Dobrý deň :)
    Dovoľte nám poďakovať sa za objednávku a že ste si našli čas dať nám spätnú väzbu. Veríme, že dobré ceny a serióznu komunikáciu odporučíte ďalej aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce. Ďakujeme a želáme pekný deň!

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 8 mesiacmi

Super

Dobrý deň :)
    Ďakujeme za objednávku - veľmi nás teší, že ste využili možnosť nákupu cez náš eshop www.zebracomp.sk. Veľmi si vážime, že ste si tiež našli čas dať nám touto formou hodnotenie k vybaveniu objednávky, ďakujeme! Veríme, že nás ďalej odporučíte aj Vašim známym a že sa na nás obrátite v prípade potreby aj nabudúce :)
    Ešte raz vďaka a želáme pekný deň ;)

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 9 mesiacmi

• bol som spokojný :-) super

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

ďakujeme za objednávku a že ste sa rozhodli nakúpiť práve v našom eshope. Veľmi si vážime, že ste sa rozhodli dať nám touto formou hodnotenie k objednávke. O to viac nás teší, že toto hodnotenie je pozitívne a že ste spokojný. Odporučte nás prosím aj Vašim známym a budeme veriť, že sa u nás zastavíte aj nabudúce ;) Ďakujeme!

• nakúpil v obchode ZEBRACOMP.sk pred 8 mesiacmi

• prehľadná stránka
    • široký sortiment
    • prijateľné ceny
    • rýchly ohlas na objednávku, komunikácia a ústretovosť
    • zatiaľ asi nič, neviem o nich

- o výhodách som sa už zmienil
    - nevýhody som zatiaľ nezistil

Dobrý deň Ivan,
    ďakujeme za objednávku a že ste si našli čas dať nám k objednávke spätnú väzbu. O to viac nás teší, že spätná väzba od Vás je pozitívna :) Veľmi radi vyhovieme aj nabudúce. Ak by to bolo možné, odporučte nás prosím ďalej aj Vaším známym. Ďakujeme a želáme pekný deň ;)