ZEBRACOMP.sk

29 recenzií z celkového počtu 65 hodnotení

• 96 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 2,5 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod ZEBRACOMP.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie ZEBRACOMP.sk

kolbys

Pridané: 23. januára 2018

Rýchla obsluha, rady online. 1

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

ďakujeme za objednávku, sme veľmi radi, že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope zebracomp.sk. Teší nás, že oceňujete rýchlu obsluhu, ktorá Vám ochotne poradí. Veríme, že naše služby využijete aj v budúcnosti a že nás ďalej odporučíte priamo aj Vašim známym. Ďakujeme! :)

Pridané: 23. januára 2018

Nemám skúsenosti, bola prvá, ale k spokojnosti

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

veľmi nás teší, že ste sa rozhodli pre nákup v našom eshope. Rovnako sme veľmi radi, že sme od Vás získali také vysoké hodnotenie vybavenia objednávky. Veríme, že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce a že nás ďalej odporučíte aj Vašim známym :) ďakujeme!

tomas_sk

Pridané: 22. januára 2018

• ceny
  • komunikacia
  • ochota
  • rychlost vybavenia objednavky
  • treba sa informovat ohladom poskodenia, aby ste vedeli co kupujete, avsak predajcovia su velmi ochotni a preposlu vam foto produktu

Urcite spokojnost s nakupom. Vysli v ustrety ohladom dodatocnej opravy objednaneho tovaru nakolko pred zakupenim som ich poziadal o foto konkretnych poskodeni a bolo treba zalepit displej. Ochota komunikovat aj mimo pracovny cas!!

Dobrý deň Tomáš,
ďakujeme za objednávku a za spätnú väzbu s tak vysokým hodnotením a Vašou spokojnosťou :) Veľmi nás teší, že ste nám poskytli také pestré hodnotenie. Veľmi radi vyjdeme v ústrety aj nabudúce. Nezabudnite nás odporučiť aj Vašim známym. Budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce ;)

jeru

Pridané: 20. januára 2018

dobré ceny
seriózna komunikácia
dôvera

Dobrý deň :)
Dovoľte nám poďakovať sa za objednávku a že ste si našli čas dať nám spätnú väzbu. Veríme, že dobré ceny a serióznu komunikáciu odporučíte ďalej aj Vašim známym a že sa na nás v prípade potreby obrátite aj nabudúce. Ďakujeme a želáme pekný deň!

Nozef

Pridané: 14. januára 2018

Super

Dobrý deň :)
Ďakujeme za objednávku - veľmi nás teší, že ste využili možnosť nákupu cez náš eshop www.zebracomp.sk. Veľmi si vážime, že ste si tiež našli čas dať nám touto formou hodnotenie k vybaveniu objednávky, ďakujeme! Veríme, že nás ďalej odporučíte aj Vašim známym a že sa na nás obrátite v prípade potreby aj nabudúce :)
Ešte raz vďaka a želáme pekný deň ;)

Pridané: 9. januára 2018

• bol som spokojný :-) super

Reakcia obchodu ZEBRACOMP.sk

ďakujeme za objednávku a že ste sa rozhodli nakúpiť práve v našom eshope. Veľmi si vážime, že ste sa rozhodli dať nám touto formou hodnotenie k objednávke. O to viac nás teší, že toto hodnotenie je pozitívne a že ste spokojný. Odporučte nás prosím aj Vašim známym a budeme veriť, že sa u nás zastavíte aj nabudúce ;) Ďakujeme!

Ivan

Pridané: 8. januára 2018

• prehľadná stránka
  • široký sortiment
  • prijateľné ceny
  • rýchly ohlas na objednávku, komunikácia a ústretovosť
  • zatiaľ asi nič, neviem o nich

- o výhodách som sa už zmienil
- nevýhody som zatiaľ nezistil

Dobrý deň Ivan,
ďakujeme za objednávku a že ste si našli čas dať nám k objednávke spätnú väzbu. O to viac nás teší, že spätná väzba od Vás je pozitívna :) Veľmi radi vyhovieme aj nabudúce. Ak by to bolo možné, odporučte nás prosím ďalej aj Vaším známym. Ďakujeme a želáme pekný deň ;)

Halak

Pridané: 26. decembra 2017

• Ani nie nevýhoda ako tak trocha nespokojnosť. Obchod mi notebook poslal ale mohol tak separovaný ako by som čakal. Bola odmontovana kamera a aj osvetlenie klávesnice nefungovalo. Po sviatkoch to chcem reklamovať uvidím ako sa k tomu postavia.

Dobrý deň Václav,
dovoľte nám poďakovať sa za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope. Berieme na vedomie Vašu nespokojnosť. Už sme avizovali kolegov, aby boli pripravení vyriešiť tento prípad. Veríme, že sa všetko vyrieši k Vašej spokojnosti. Ďakujeme, že ste nám o tom dali vedieť. Zatiaľ želáme pekný deň

Denka

Pridané: 25. decembra 2017

• siroky vyber
  • vyhodne ceny
  • vyborna online podpora
  • ustretovy pristup
  • rychle dodanie

Bol to moj prvy nakup, vyborna online podpora, velmi ochotny personal. Veci riesia ustretovo a promptne. Tovar bol dodany rychlo a v super stave. Odporucam.

Dobrý deň Denka,
ďakujeme za objednávku a pozitívnu spätnú väzbu! Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom. Veríme, že nás odporučíte aj Vašim známym. Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať ak budete mať akékoľvek otázky - a nemusia sa týkať len nákupu. Ďakujeme a želáme pekný deň! :)

Miroslav

Pridané: 24. decembra 2017

s obchodom som spokojný

Dobrý deň Miroslav,
dovoľte nám poďakovať sa za prejavenú dôveru a že ste sa rozhodli nakúpiť v našom eshope. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a že ste si našli čas dať nám touto formou spätnú väzbu k vybaveniu objednávky. Veríme, že nás odporučíte aj Vašim známym a že sa na nás v prípade akýchkoľvek otázok znovu obrátite ;) Ďakujeme a želáme pekný deň :)

Zobrazujem 1 - 10 zo 29 recenzií [ 1 ] 2 3