Rýchle jednanie

• zreteľná komunikácia ohľadom prepravy
    • tovar doručený do 2 prac. dní
    • tovar podľa popisu

Fľaša je super, ľahko sa čistí, malý s ňou vie krásne manipulovať

• rýchla dodávka

• Majú jedinečné produkty
    • doručenie 1 týždeň od vytvorenia objednávky
    • vysoké náklady na dopravu

• Celkom obstojný výber naskladnených produktov
    • Dodanie prebehlo v stanovenom termíne a flaška prišla kvalitne zabalená
    • Žial len jedna možnosť doručenia, a nie najlacnejšia
    • Možnosti platby su taktiež veľmi obmedzené, ak zaplatíte objednávku prevodom tak vám ju samozrejme odošlú až po prijatí platby čo môže dodanie predĺžiť o 1-3 dni v závislosti od vašej banky. Ak chcete svoju objedávku ASAP tak vám nezostáva teda nič iné ako dobierka, čo vám cenu zas navýši.
    • Obmedzené informácie o stave objednávky, posledné info som dostal že moja objednávka bude v najbližšej dobe odoslaná, či tak však prebehlo a čo ďalej už neinformovali ďalšie info som dostal až od kuriera v deň keď mi mala byť doručená zásielka (na moje počudovanie ina kurierska spoločnosť ako bola uvedená v spôsobe dopravy)

Obchod som si vybral hlavne pre to že produkt ktorý som zháňal mali jediný ihneď na sklade. S produktom som spokojný, cena priemerná. Pre zlepšenie odporúčam zahrnúť aspon zasielkovňu do možností dopravy.

• bezchybna komunikace, vrele doporucuju
    • kratka doba dodani

• Prehľadnosť
    • Ceny

Všetko v poriadku, som spokojná

je to vyborny obchod!!!

Tovar bol doručený po týždni od zaplatenia

Reakcia obchodu Zdraveflase.sk

Dobry den, mrzi nas Vasa negativna skusenost s dobou dodania. Objednavku ste vytvorili v sobotu 15.1.2022 s platbou vopred na ucet. Platba na nas ucet nabehla az v utorok 18.1. a az vtedy sme ju mohli poslat smerom k Vam. V stredu sme balicek odoslali, obdrzali ste ho v piatok. Od objednania po obdrzanie sice ubehol vo Vasom pripade tyzden, no nebolo moc v nasich silach to viac urychlit. Dakujeme za pochopenie.

• Bola som spokojná
    • Nedá sa platiť kartou
    • Neponúkajú služby zásielkovne

• Pestra ponuka tovaru

• Rychle dorucenie
    • Kvalitny produkt

Všetko bolo OK

Veľmi dobrá komunikácia, ochota personálu ,ústretovosť.
    Aj napriek reklamácii,som si objednala ďaľší produkt, zatiaľ som veľmi spokojná. Ďakujem Vám.

• Dôsledne zabalený balík, rýchle vybavenie objednávky a skoré dodanie tovaru .
    • Žiadna.

Som spokojná s rýchlym vybavením mojej objednávky, dôsledným zabalením tovaru a jeho skorým dodaním.

Tento dotazbik pride neskor, takze podstatne veci ako napr datum dorucenia si uz nepamatam.
    Ale mozem povedat, ze to vsetko prebeehlo bez problemov, vobec neboli potrebne kontaktovat obchod s doplnujucimi otazkami. Je to uz minimalne treti nakup v tomto obchode. So spoko :)

S tovarom som veľmi spokojná, veľmi rýchle doručenie aj kvalita.