• Neodporúčam.

Osobne na predajni sme si nechali spraviť projekt na závlahu s tým, že sme nadiktovali presné rozmery zavlažovacej plochy. Predajca nám spravil projekt + navrhol kúpu materiálu potrebného na závlahu v hodnote cca 1500 eur.

Tovar sme zaplatili a prevzali. Následne sme závlahu zmontovali s profesionálnym vodárom podľa projektu, ktorý nám predajca vytlačil.

Po dokončení projektu nám ostalo 120 metrov rozvodných hadíc. (2 balenia balene po 50 metrov - cena cca 47 eur za kus). Kontaktoval som predajcu ci je možne nespotrebovaný a nerozbalený mataterial (hadice) vrátiť.

Nakoľko nám projekt robil predajca a zbytočne navrhol 120 metrov hadice navyše. Predajca to koktavým hlasom odmietol, že sme skrátili hadice a ťahali ich inak ako v projekte, čo nie je pravda nakoľko sme hadice ťahali presne podla projektu a inak to ani nešlo.

Neviem, či má moja sťažnosť zmysel ale takého arogantného predajcu, ktorý vám spraví zlý projekt, predáva vám zbytočne veľa materiálu, ktorý navyše nechce ani prebrať bez zdôvodnenia. Kým sme nakupovali a platili tak bol ochotný, po predaji sa už ochota a ústretovosť stratila

Pritom sme rodina s malým dieťatom a aj tých 90 eur je pre nás nezanedbateľná položka.

Reakcia obchodu Zavlahari-eshop

Dobry den, kolega na zaklade udajov, ktore ste mu dali spravil projekt. Ze Vam zostala nejaka hadica, lebo ste nieco spravili inak alebo ste nieco vynechali. Napr. vodne zasuvky. Alebo ste ich dali inde nemoze. Prekontrolovali sme to a kupovali ste od nas 4x 50m a 1x25m. Ak spravite 4 vetvovu zavlahu, napojite cerpadlo, spravite si vodne zasuvky po pozemku ako ste hovorili a pouzijete len 2 hadice sa mi zda neuveritelne. Ale aj napriek tomu sa u nas da vzdy rozumne dohodnut a vzdy vychadzame zakaznikom v ustrety. Prepacte ale komunikacia z Vasej strany je na zlej urovni. Je mi luto vasej situacie ale nemozem Vam pomoct. Prajem pekny den. Orichel

• Dobrá cena a dovoz zdarma

Dobrá cena ,prijemne vystupovanie a dovoz do 48hodin zdarma