• veľký výber
    • skvelé chute
    • vždy dobré zľavy

Zatial TOP obchod pre e liquidy a elektronicke cigeraty, po prihlásení dostavate ešte extra zľavy, takysto mnozstevne zľavy, môžem iba doporučať.

v rámci AKCE do 30.11. zasíláme na email slevový kupón

S pozdravem tým ZaVapuj.cz

• Som veľmi spokojný s nákupom. Jediný predajca,ktorý predáva čínske výrobky za tú istú sumu,ako na čínskych aplikáciách. Výrobok konečne normálne funguje,ako má a nie tie predražené predávané v trafikách na slovenskom trhu,ktoré musíme stále reklamovať.

v rámci AKCE do 30.11. zasíláme na email slevový kupón

• no problem

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši hodnotnou zpětnou vazbu a pozitivní hodnocení. Jako poděkování Vám na email zasíláme slevový kupón ve výši 100 Kč / 4 EURA na Vaši příští objednávku.

S pozdravem tým ZaVapuj.cz

Vybavenie objednávky, cena, rýchlosť doručenia - super. Odporúčam.

• Rýchlosť
    • Spoľahlivosť

• Rýchlosť dodania.

• Dobre ceny
    • Veľký vyber
    • Rýchlosť dodania

Kvalitny obchody

S pozdravem tým ZaVapuj.cz

Skvele ceny a komunikacia.

S pozdravem tým ZaVapuj.cz

• promptné vybavenie, okamžite ako dostali prevod, tovar expedovali
    • nezasielajú na SR na dobierku, len platba vopred, čo je najmä pri platbe do zahraničia, kde je akékoľvek vymáhanie ťažko realizovateľné vždy lotéria, či vás neodrbú. Pokiaľ nájdem obchod s dobierkou a rovnakou cenou, uprednostním ten.

Vážený zákazníku,

Na dobírku zasíláme, ALE ne nikdy pokud je objednávka vyšší jak 100 EURO.

Děkujeme za Vaši hodnotnou zpětnou vazbu a pozitivní hodnocení. Jako poděkování Vám na email zasíláme slevový kupón ve výši 100 Kč / 4 EURA na Vaši příští objednávku.

• Velky vyber sortimentu
    • veľmi dobrý popis vyrobkov
    • zľavy

Velka spokojnosť, jak s nakupom tak s doručením a kvalitou.

• rychlo
    • velky vyber
    • super chute

veľmi dobry obchod, rychle dodanie, velky vyber

• Vyber,ceny

Super vyber,ceny

• Objednavka mi dosla do 2 dni

• Rychlost
    • bez problemov

Vsetko doslo nacas, spravne a v poriadku

• Super ceny

• Veľký výber
    • Kvalitné produkty

Všetko prebehlo v poriadku. Som spokojná.

• Okamžité vybavenie objednávky
    • Sortiment
    • Nemožnosť platiť kartou online nad 500 CZK/20 EUR pre SK zákazníkov

Bez problémov. Celkovo som s nákupom veľmi spokojný.

S pozdravem tým ZaVapuj.cz

s nákupem jsem byla spokojená, rychlé doručení, dobře zabaleno

• ceny, akce

Rychlosť dodavky na Slovensko do 2 dní