Očakaval som kvalitný produkt Lenže pri prvom použiti sa uvolnili spony = po následnej kontrole sa zistilo zle zošitý ruksak
    Diera v ruksaku Uvolnené pánty Zle šitie - cele zle

• Slabá, pomalá komunikácia, proklientsky prístup veľmi slaby

• Dlhé spracovanie objednávky a čakacia doba doručenia (opakovane)
    • Chýba pobočka napr. v BA

Prvý krát bola objednávka spracovaná do 3 dní a doručenie prebehlo asi do ďalších 4.
    Druhý krát podobne.

Tretí krát (teraz) som vytvoril a zaplatil objednávku 12.11.2022, dnes je 24.11. a stav objednávky je stále nezmenený. Zásielka sa nespracováva, nebola expedovaná a ani mi neprišiel email ohľadom opozdenia objednávky. Písal som správu aj na Facebookovu stránku aj na email ale odpovede som sa nedočkal do dvoch pracovných dní.

Negatívna skúsenosť bola aj pri vrátení tovaru, peniaze mi neboli pripísané včas a to z dôvodu, že mali neporiadok v systéme a keby som sa neozval na podporu, tak by som sa asi nikdy svojich peňazí nedočkal... Našťastie, tento problém sa rýchlo vyriešil a peniaze vrátili ASAP.

• Známy slovenský výrobca.
    • Kvalitné a funkčné produkty.

Objednávka urobená 19.9., zaplatená ihneď a doteraz žiadne info!!!!!

• Kvalita
    • Dlha doba dodania
    • Vyssia cena

Tovar dorazil za 1 mesiac

s tovarom som maximálne spokojná

Všetko ok.

• Žiadna odozva z eshopu, tovar zaplatení a dodanie žiadne

• Objednané/zaplatené 19.9.2022, doručené 7.10.2022

• Kvalitné športové oblečenie
    • 100% spokojnosť s výrobkami
    • Doručenie tovaru dlhšie - upozornenie je uvedené na stránke, ale po e-mailovej komunikácii bolo dodané v dohodnutom termíne, verím, že dočasné spomalenie procesu doručovania sa čoskoro vyrieši
    • Dobrá cena

Takmer 3 týždne a objednávka ešte nedorazila :(( A stav je stále ako "NOVÁ". Veľmi sklamaný, nikdy by som to nečakal pri značke ako Zajo

Nechapem co sa deje, dva tyzdne od objednania a nic. Ani moje konto na eshope uz neexistuje, k objednavke sa neda dostat, neviem aky ma status. Zatial som mal dobre skusenosti, no teraz sa naozaj obavam, ze svoje peniaze/tovar uz nikdy neuvidim.

• Objednaný tovar nedorazil ani do 14 pracovných dní od odoslania a zaplatenia objednávky.

• Pred 15 dňami som si objednala a zaplatila bundu ktora mi ešte neprišla, písala som 2 maily a žiadna odpoveď, smutné na tak vychyrený obchod

Po poslednej skusenosti bohuzial obchod odporucat nemozem. Ani po troch tyzdnoch od objednania mi moja objednavka nebola dorucena priek tomu, ze vsetky objednane vyrobky maju skladom. Pred tyzdnom mi prisiel e-mail, ze je objednavka odoslana, ale dodnes nic neprislo. Neviem ani cislo zasielky. Zavolat sa im neda, pretoze telefonne cislo nemaju nikde uvedene a nie kazdy ma cas vypisovat e-maily. Zakaznicka podpora tiez za vela nestoji. Na moj dotaz, ktory som pisala ohladom rozmerov vetrovky som dostala odpoved, ktora mi bola zbytocna a moju otazku nezodpovedala.
    Napriek tomu, ze mam Zajo znacku rada a mam viac veci od nich, sa asi budem musiet poobzerat po inej znacke...

• Kvalitný tovar

Tovar mi zatiaľ nedorazil. Predajcovia sa ospravedlnili za zdržanie, tovar očakávam v najbližších dňoch.

Tovar aj napriek potvrdeniu od zakaznickeho servisu, ze bude doruceny urcite do konca mesiaca, po viac ako 2 tyzdnoch nedoruceny (objednavka ponozky). Objednavku som musel stornovat.

• Komunikacia funguje až po výzve, neplatia deklarované časy dodania

Snáď nie je pravidlom takýto postup predajcu, po nejakom čase sa možno odhodlam na ďalšiu objednávku. Prirodzene ak mi už zaplatený tovar vôbec doručia

• Dobré veci
    • Dlhá čakacia doba, nulová komunikácia s obchodom.

Objednal som si tovar, doručenie vraj 2-4dni. Zatiaľ 8-mi deň a ani tovar ani odpoveď na emaily ani FB ....telefóne číslo bohužial nemajú žiadne.