pride mi dost nevhodne pytat sa na hodnotenie nakupu ked tovar este nedorazil (objednane dna 18sep a dnes 22sep stale nedorcene), zatial som ani nedostala informaciu kedy bude tovar doruceny. Takze bohuzial nemozem hodnotit tento nakup pozitivne :(

Objednavka zadana 19.9 zatial nedorazila. Po dopyte odpoved o predlzeni lehot na dorucenie kvoli centralnemu skladu. Tyzden sa mi v dnesnej dobe zda dlho.

• Objednávka trvá dlho. Ešte ani nedorazila a už mám ohodnotiť výrobky. Nakoľko mi tovar nebol ešte doručený, ani mi nebolo oznámené, že sa niekto zaoberá mojou objednávkou, som požiadala o zmenu veľkosti jedného výrobku. Odpoveďou bolo, že sa to nedá. Ani druhý moj pokus neuspel. Nie som zatiaľ spokojná s vybavovaním mojej objednávky, napriek tomu, že obchod žiada platbu vopred. Nemožnosť zmeniť veľkosť tovaru predtým, ako mi obchod oznámi, že moju objednávku vybavujú, je neprijateľné.

Prvá objednávka zatiaľ nedorazila. Druhú som robila pár dní potom platba odišla a žiaden potvrdzujúci mail dodnes nemám ani tovar ani peniaze. Ani mail ze platba bola pripísaná. Veľké sklamanie

• Obchod nieje schopný doručiť tovar za osem dní od objednania a len samé výhovorky

• Tovar mi nebol doručený
    • Žiadne info o stave tovaru a zásielky
    • Komunikácia so zákazníkmi na bode mrazu, žiadna snaha

Tovar mi nebol stále doručený, aj napriek tomu,že bol zaplatený vopred. Takže hodnotím len nedodržanie termínu, ktorý sľubujú na stránke, aj napriek tomu, že tovar majú skladom. Keďže je počasie aké je, museli sme sa zariadiť inak, inak by syn chodil len v mikine. Takže na tento eshop nieje spoľahnutie, že dodržia uvedený termín čo majú na stránke.

• Katastrofa

• Nedodržanie lehoty doručenia tovaru!

• Niektoré Zajo produkty sú fajn, hlavne z pohľadu pomeru cena/kvalita. Aj dizajn je OK - moderný a zároveň racionálny.

Tovar mi stále nedorazil. Na stránke chýba tel. číslo na rýchle info, čo sa deje s objednávkou. Písal som email, odpoveď som dostal, že objednávku evidujú a pracujú na nej (externý sklad, +3 dni). Či by som dostal info bez môjho aktívneho opýtania neviem. Nič hrozné sa nedeje, ale v porovnaní s väčšinou iných eshopov, je rýchlosť doručenia a úroveň aktivnej, automatickej informovanosti o úroveň nižšie.
    Stále tovar nemám. Bol uvedený ako skladový. Dostal som dotazník na hodnotenie tovaru. Hm, tak neviem čo mám napísať.

• objednávku som vytvorila dňa 17.9.2022 a do dnešného dňa mi neprišiel email ani len o odoslaní danej objednávky! Z iných e-shopov balík dorazí maximálne do 2 pracovných dní.

Do dnes nemám tovar, žiadny kontak telefónny , iba email, posledný krát som objednávala

• Prepáčte ale hodnotiť môžem len tovar, ktorý mi je doručený. Dúfam že vôbec dorazí keď už je vopred zaplatený!

16.9. som objednala tovar, ktorý bol na sklade, uhradila kartou, dnes je 23.9. a tovar stále nemám.

• Rýchlosť vybavenia objednávky

6.dni po objednavke netušim ked ju obdrzim.. kedze je uz uhradena mam obavy.. totalne sklamanie..

• Nemán čo hodnotiť, tovar mi neprišiel.
    • Nepáči sa mi úhrada vopred!
    • Telefonný kontakt na obchod žiadny. Komunikácia na bode mrazu.
    • Píšu nezmysly!
    • Chaos a tažkopádnosť!

"...náš filter vyhodnotil vašu objednávku ako neštandardnú. ...kontrola firemných údajov alebo rovnaké meno v krátkom čase. Objednávka sa musí manuálne schváliť. ..."
    Aké firemné údaje? Veď kupujem po 1x a ako fyzická osoba!? Jeden obyčajný kabát je neštandardný? Ešte po schválení čakať koľko?
    Podľa mňa to nemajú na sklade a klamú namiesto toho, aby sa ospravedlnili. Preto nemajú tel.číslo. Takto sa dá dobre skrývať.

• Neplatte vopred!!!
    • Neplatte vopred!!!

Objednávku som uhradil a žiadna odpoveď. e-mail sa nedorucí, telefónne čísla sú nedostupné, alebo nedvíhaju.

• Nakupovala som v predajni teraz prvý krát cez internet.

Tovar som objednal 15.9 a dneska je 22.9 a stále nič neprišlo komunikacia s obchodom úplne oni čom
    žiadny telefóny kontakt na obchod
    Prvý a posledný krát som niečo od nich objednal

• Našiel som čo som chcel
    • za dobrú cenu
    • dodané v krátkom čase
    • užívam
    • napĺňa to moje očakávania
    • Navýhoda, nepostrehol som

Spokojnosť.