S lavicou som spokojný. Dobrý material .

• super

• jednou nevyhodou je, ze v obchode nie je uvedene, ze zahradny nabytok nebude natrety !!! Predpokladal som, ze ak si vyberiem odtien, nabytok mi bude dodany uz natrety v danom odtieni.

Reakcia obchodu Záhradný nábytok PROWOOD

na stránke nášho e-shopu je viackrát jasne uvedené, že "Nábytok je dodávaný v rozloženom a povrchovo neošetrenom stave", len ste túto informáciu asi prehliadli.

Napriek tomu verím, že zakúpený set L8 Vám bude prinášať radosť a úžitok.

ťažká montáž a nekompletná, zlé spracované kusy

Reakcia obchodu Záhradný nábytok PROWOOD

ďakujeme za spätnú väzbu, ktorej však nie celkom dobre rozumieme. Podľa každého individuálnych zručností sa môže montáž javiť ako ľahšia / ťažšia, ale určite ju doma zvládne každý.

Neviem, čo znamená nekompletná montáž - v balení je podrobný návod vrátane všetkého potrebného príslušenstva.

Ak náhodou niečo v balení chýbalo, alebo bol niektorý kus zle opracovaný, vyriešili by sme to okamžitým bezplatným zaslaním nového dielu kuriérskou službou.

Keďže ste okrem negatívnej recenzie nijak situáciu neriešili a nekontaktovali nás, dúfam teda že ste si nakoniec poradili a nábytok už plne spĺňa svoju funkciu.

Ďakujem.

Lepidlo k produktu je katastrofa je ako stavebna pena vsade kde ho date tak zvacsi objem a vytlaci sa z kazdej skary. Vsetko bolo od toho ja parkety a cela stolicka zo vsetkych stran. Klasicke stolarske lepidlo je biele a po zoschnuti spriesvitnie a nezvacsi objem. Ak teda produkt kupite lepidlo si kupte ine. H.D.

Reakcia obchodu Záhradný nábytok PROWOOD

pribalené lepidlá, ktoré dodávame s nábytkom sú výborné na lepenie dreveného nábytku, ktorý je zaťažovaný vlhkosťou a preto je žiadúce, aby lepidlo po nanesení zväčšilo svoj objem. Je to kvôli tomu, aby sa spoj lepidlom dôkladne vyplnil a neprenikala do spoju vlhkosť.
    S takýmto lepidlom treba pracovať opatrne = naniesť ho len na špičku plastového kolíka, ktorý sa zasunie do otvoru. Ak ste to robili opačne a lepidlom vyplnili otvor, poprípade ním potreli celý kolík, určite muselo vytekať a všetko zašpiniť.

Ak by ste sa telefonicky informovali, určite by sme Vám poradili, ako správne postupovať.

Aj napriek tomu ďakujeme za Vašu recenziu.

Super

• skutočne rýchle vybavenie, do dvoch dní od objednania bol stolík doručený

mali to, čo som chcel

Objednavka aj dodavka k uplnej spokojnosti. Perfektne zabalene.

• Super tovar

• prehľadnosť