• Odporúčam za mňa super

Som veľmi sklamaný zákazníckym servisom. Bradlá som si kúpil 15.12. a keď som volal s pánom Horváthom povedal, že mi prídu medzi sviatkami. Nestalo sa tak, tak som mu medzi sviatkami zavolal znovu a povedal mi, že to nestihol objednať, ale že už to urobí a prídu 4.1. Bradlá zase nedorazili (medzitým stále žiadne info, že čo s objednávkou) tak som mu volal znovu a bolo mi povedané že dnes (7.1.) teda prídu. Bradlá konečne prišli, ale jedna časť má zle vyrezané diery takže neviem do nich vsadiť profil. Tak som teda musel znovu volať. Pán Horváth neprejavil najmenší záujem poslať náhradný kus ešte v ten deň (hoci sám povedal, že kuriér ešte nechodil) ale, že to urobí zajtra a náhradný kus budem mať v pondelok (11.1.). Tak teda musím znovu čakať.

• Dobrá komunikácia

• komunikacia
    • komunikacia

Pred kupov som pisal mail ohladne rozmerov, odpoved som dostal hned (bola nedela), takze super. Nasledne po kupe som pisal, ze hrazda prisla, ale ze chyba spojovaci material (kupil som si ho na druhy den, nie je to problem), ale uz mi neprisla odpoved. Takze neviem, mam zmiesane pocity z tohto obchodu.

Všetko vybavené expresne rýchlo...

• Tovar doručený hneď na druhý deň od objednania

Veľmi promptne vybavené zákazky. Rovnako kvalita tovaru verzus cena. Úplná spokojnosť.

Píšu tovar skladom, doručenie do 2-3 dní, prešlo 11 dní a tovar nikde, hlavne že príde aby sa ohodnotil obchod

Rýchle vybavenie a doručenie tovaru ôk.

celé zle

• komunikácia, tovary
    • Menšia nezhoda v popise produktu

• Absolútne rýchle doručenie

• Skvele ceny
    • Dlzka dodania

Tovar bol údajne na sklade ale čakal so 2 týždne na expedíciu tovaru

Tovar mi bol doručený, ale až po zadaní dotazu na stav.

Objednavku vytvorenu 13.9 som 23.9 zrusil, nakolko obchod po tu dobu so mnou vobec nekomunikoval, ani informacie o stave objednavky, ani odpovede na dva maily kde som sa dopytoval ci sa v objednavke nieco pohlo.

• rýchle doručenie

• Nakrivo pozváraná hrazda
    • Chýbali v balení gumené časti

Neodporúčam tohto predajcu. Kúpil som si od neho hrazdu na stenu. Keď som ju priložil k stene a dal do vodorovnej polohy s vodovahou, zistil som, že je nakrivo. Po premeranì s metrom som zistil, že na jednej strane bola o 1 cm vyššie zvarená ako na druhej strane. A ešte v balení chýbali gumené časti. Už si od neho nič nekúpim !!!

Pri objednavke bol produkt skladom, no ani po 10 dnoch nedorazil, ked som volal do predajne po 5 dnoch co sa deje s mojou objednavkov, pan ma informoval ze mi ju v pondelok odosiela, dnes je stvrtok, prisiel mi dotaznik z heureky a hrazda este stale nedorazila

• rýchle vybavenie objednávky
    • kvalitný tovar za dobrú cenu

Solídny obchod pre športovcov so zaujímavou ponukou.