Tovar je ešte nevybalený

Dobrá komunikácia.

Tím www.xxlnabytok.sk

Tovar bol doručený poškodený. ND došli po týždni opravu som vykonal sám, ospravedlnenie žiadne.

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za recenziu. Bohužiaľ niekedy sa stane že tovar príde k zákazníkovi poškodený, no na to slúži reklamácia.

Náhradný diel sme Vám zaslali do týždňa, samozrejme opravu si musí zákazník vykonať sám.

Tím www.xxlnabytok.sk

• Rýchle vybavenie objednávky, rýchly dovoz, komunikácia na úrovni, spoľahlivosť, spokojnosť :-)

Tím www.xxlnabytok.sk

• Nakupujem rada v tomto obchode sú ústretový tovar dorazil v poriadku aj komunikácia je super.

Tím www.xxlnabytok.sk

• pri tovare skladom rýchle doručenie
    • dobrá komunikácia

Tím www.xxlnabytok.sk

Vyborna komunikacia, rýchle dodanie tovaru .

• Rýchla mailová komunikácia
    • Dlhá dodacia doba
    • Zle balenie tovaru

Dlhá dodacia doba. Tovar prišiel odflaknuto zabalený, šetria na balení. Všetko nahádzané v jednej krabici bez akéhokoľvek ochranného materiálu. Tovar sme nakoniec vrátili lebo sme s ním neboli spokojný a krabica sa cela pri manipulácii rozpadla (len sme ju v byte išli presunúť aby nezavadzala) a verim ze keby sa nabytok poškodí tak nám to neuznajú lebo podľa nich bol tovar dobre zabalený.

• výber látky

Páči sa mi ponuka poťahových látok - poslali mi vybrané vzorky, aby som ich lepšie videl a vedel ich ohmatať a vybrať si. Ďakujem. Ostatné neviem zatiaľ posúdiť - dodaciu dobu , dovoz.

• Veľká spokojnosť
    • Flexibilita na1
    • Cenová dostupnosť

Tím www.xxlnabytok.sk

Bola som s dodručení spokojná, dopravca bol veľmi milý a ochotný, priviezol mi tovar až k výťahu, oceňujem jeho milé správanie. Ďakujem Dzurusová

tovar objednany zatial nedodany

Dobrý deň prajeme,

Ďakujeme za recenziu, bohužiaľ objednaný tovar nebol skladom, preto sme Vám tovar nevedeli expedovať hneď.

Vsetko super

Tím www.xxlnabytok.sk

• Rýchlost dodanie tovaru, dobrá komunikácia, super ceny

Velmi spokojna

• rýchlosť a kvalita

• Expresne doručené nad očakávanie...
    • Celkom dobre zabalený tovar
    • Poškodený gauč... Prerazené dno gauča v dvoch bodoch, Nohy gauča doškrábané a jedna bola dolamana...

Odporúčam si pred objednaním poslať aktuálne fotky daného tovaru.

• Sortiment
    • Neviem

tovar bol skladom a hned odoslany

Od tejto firmy mám stoličky do jedálne, po mesiaci polovička stoličiek odišla, našťastie nič katastrofálne, len jednoducho musím každý mesiac dotiahnuť šróby, keďže je tam vysoká vôľa. Toto viem tolerovať, poľský nábytok za lepšie ceny a ani som to nereklamoval.
    Druhú a poslednú vec čo mám od nich, je barová stolčika, ktorú som si kúpil do pracovne aby som mal vyšší posed kvôli problémom s chrbticov. Ten piest odišiel hneď po niekoľkých týždňov, toto sa bohužiaľ nedá opraviť len tak doma na kolene. Takže výrobok som reklamoval a oni mi poslali nový piest. Lenže bohužiaľ ich nenapadlo, že ako si mám asi doma vymeniť ten piest, keď je tam pripevnený na pevno pomocou takých drážok v základni stoličky. Skúsal som silou, hrubou silou, bohužiaľ sám si to človek nevymení. Žiadal som preto vrátenie peňazí, lebo keď som si zrátal počet dní, od kedy som ich informoval o vadnom produkte a deň kedy mi poslali náhradný diel, tak ubehlo 30 dní. Čo podľa zákona máte právo na vrátenie peňazí, LENŽE a na toto si dávajte bacha, ono tá 30 dňová lehota sa uplatnuje len vtedy, keď predajca má výrobok u seba. Takže v skratke, ak by ste si od nich objednali niečo väčšie, tak si na vlastné nákaldy musíte zaplatiť dopravu ku nim! Napríklad kurier mi ani nezobral tú stoličku, lebo musí byť zabalená v krabici, zmontovaná atď. jednoducho ak tu niečo chcete reklamovať tak musíte mať ohromnú trpezlivosť. Ja som stoličku posunul ďalej, nemám na toto už nervy, je fakt, že predávajú poľský tovar druhotriednej kvality a za tých pár ušetrených euro mi to nestojí. Preto radím objednávať si od nich len fakt veci, ktoré sú vyslovene jednoduché a nie je tam žiadny mechanizmus, ktorý by sa mohol pokaziť, ani na také ako skrutky sa nespoliehajte, lebo aj tie vám vypadnú, keďže majsti v poľsku majú asi iné normy ako my tu na slovensku. Plus komunikácia typu "všetci naši zákazníci si to vedia opraviť" je taká no .... fakt neviem ako si nejaká slobodná matka doma kladivom opravuje a mení nejaký náhradný diel. Celé zle!