...spokojnosť , doporučujem

• Skvelá komunikácia

Rýchle dodanie tovaru.

rýchle dodanie

• PARAda, dodané a produkt ozaj sadol a funguje

Všetko bezproblémov. Objednávka bola doručená, spokojnosť z mojej strany.

S takouto ústretovosťou som sa ešte nestretol a už vôbec nie na eshope.
    Potreboval som vyriešiť box na auto ale keďže máme veľmi nízku garáž (196 cm), tak to bolo skoro nemožné. Pán z eshopu bol taký ochotný, že som si mohol prísť box vyskúšať, dať na auto a vymerať ️
    Tak isto mi sám od seba ponúkol zľavu a box by osobne sám doručil domov
    Odporúčam všetkými desiatimi.

Reakcia obchodu XROAD.SK

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu. Spokojnosť zákazníka je naša najvyššia priorita. :-) Nech Vám strešný box slúži...

• rychle dodanie
    • super komunikacia
    • flexibilita

Reakcia obchodu XROAD.SK

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Spokojnosť zákazníka je naša najvyššia priorita. Nech sa Vám darí :)

Super

• Maximálna spokojnosť

• Slusne, seriozne jednanie, ochotny personal. Dakujem

Hladal som deflektory a po rozkliknuti stranky chybalo logo Suzuki. To znamena, ze som si nevedel na tuto znacku nic objednat. Napisal som to do kontaktneho mailu a velmi rychlo ma kontaktoval velmi prijemny pan, ktory sa mi ospravedlnil. Co je dnes velmi vzacne a samozrejme mnou ziadany tovar objednal. Chybu stranky opravili. Tovar uz mam a velmi pekne dakujem za slusnost, odbornost a...vsetko. Prajem vam vela uspechov.

Naprosta spokojnost!
    Pri prvej objednavke gumovej vane, prisla verzia pre model s rezervou-okraje nesedeli v prednej casti u zadnych sedaciek. Po napisani prvej recenzie (29.6.) sa mi ozval pan z eshopu, osobne sa za mnou dosiel pozriet ako to vizera, nasledne mi ponukol novu vanu, ktoru som objednal a ako prisla, tak som ju osobne vyzdvihol v sidle firmy a zaplatil. Staru vanu mi zobral nazad, este v ten den mi poslal dobropis a peniaze spat na ucet - celu sumu vratanie postoneho!

• Super podpora, najdenie riesenia

• Komunikácia, ceny

• Ochota doviezť osobné,urobiť,poradit

• Nadštandardný prístup ochotného personálu

Bol som veľmi spokojný s prístupom a komunikáciou obchodu.

Reakcia obchodu XROAD.SK

Z obchodom som spokojná. Rýchle dodanie. Priatelne ceny.

Reakcia obchodu XROAD.SK

Ďakujeme veľmi pekne za hodnotenie. Spokojnosť zákazníka je naša najvyššia priorita.

• rýchle a bezproblémové vybavenie
    • férová cena a dobrá kvalita

absolútna spokojnosť

Reakcia obchodu XROAD.SK

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu recenziu. Spokojnosť zákazníka je naša najvyššia priorita.

Rýchlo,lacno a dobre

Reakcia obchodu XROAD.SK

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vašu spätnú väzbu. S pozdravom tím XROAD.

• Rýchle dodanie tovaru.