• Ziadne

SÚ TO PODVODNÍCI

• ceny
    • neodpovedajú na e-maily,
    • neschopnosť dodania tovaru

Objednala som jednu hru, už to bude rok a stále ju neposlali, na emaily vôbec neodpovedajú. Nedoporučujem nikomu

• Cena niektorých produktov
    • Rýchle odoslanie aktivačných kľúčov mailom
    • Nemohol som sa dovolať na uvedene telefóne číslo
    • Objednávku som musel zadať ešte raz popraví krát nebola prijatá
    • Dlhé čakanie na prevod internet bankingom

Podla mňa kvalitný obchod aj keď som mal zo začiatku pochybnosti lebo som sa nemohol zo začiatku nijako kontaktovat a moja objednávka neprišla aj keď som ju odoslal a mal som číslo objednavy

• ochota riešiť veci okamžite (aj doobeda na Štedrý večer)

promptne zareagoval na moju požiadavku a vybavil ju k mojej spokojnosti

Reakcia obchodu X-Obchod.sk

děkujeme a těšíme se na další nákup.

• zavádzanie klienta,
    • neakceptovanie reklamácie

Objednávka na x box hru, úmyselné potvrdenie objednávky bez popisu o akú hru sa jedná, až po zaplatení poslanie kodov na nejakú PC hru. Ked som to hned stornovala a reklamovala, nepoužité klúče vrátené , odmietli mi vrátiť peniaze. Neodporúčam

Reakcia obchodu X-Obchod.sk

každý produkt má v popisu,pro co je určen zda pro PC,Xbox nebo jiné,že si na jiném webu někdo přečte něco jiného,případně pak již nečte popisek u nás,je sice neštastné,ale né naše vinna. Storno expedované objednávky u tohoto typu zboží nelze a je to uvedeno v obchodních podmínkách. Ohledně reklamace,nevidím záznam o tom,že by s Vámi podpora cokoliv řešila,nefunkčnost nebo podobně,takže bude nutné se ozvat,pokud produkt nelze aktivovat na reklamaci máte plné právo,pokud ji podáte.

• cena a rychloat
    • nezistil som ziadne

vrele doporucujem

Odporučujem nákup aj ostatným v tomto obchode a hlavne som spokojný s komunikáciou a riešením problémov s pracocníkom obchodu X-Obchod, ktorý bol milý a veľmi ochotný pomôcť klientovi, zákazníkovi a ďakujem. Ja som veľmi spokojný s prístupom pracovníka čo som aj ostal príjemne a vrelo prekvapený.

• Najnižšie ceny. Bleskové dodanie dokonca aj cez víkend

Nakupoval som tu prvý krát no určite to zopakujem. Aj napriek tomu že som si hru objednal v sobotu mi bol kód doručený do dvoch hodín.

• Cena a uvedený čas dodania

Hlavnou prednosťou bola cena a čas dodania. Na stránke bolo napísane do 15 minút. Reálne to trvalo cca 40 minút.

Doteraz som nedostal objednaný tovar z 19.3.2014, a na moj E-mail mi uz 4 dni nikto neodpisuje

• Preh

• Nízka cena niektorých hier
    • Zasielanie kódov nie je okamžité po zaplatení.

Reakcia obchodu X-Obchod.sk

záleží na produktu,proto je u něj jasně uvedeno za jak dlouho bude doručen do 15 minut,nebo do 24 hodin.

Tovar bol podla informacie na sklade. Kluc podla info posiealju hned po uhrade. Ked som peniaze uhradil nic sa neudialo. Urgoval som dodanie kluca. Poslali info ze ich nemaju na sklade. Povazujem to za zavadzanie zakaznika. Za podobnu cenu sa toval dal kupit aj inde. Ak chcete nakupovat tu, pripravte sa na podobnu skusenost.

Dobrý den p. Martinec

mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně jsme nuceni reagovat na nepravdivé informace. Klíč Vám byl doručen 9 hodin po zaplacení, u produktu bylo jasně uvedeno, že bude doručen nejpozději do 24 hodin.

• rychlost

Kupoval som len digitalny kluc takze ziadna doprava nebola len mi poslali mail co bolo hned po vikende

• Nothing.
    • Slow and bad communication.
    • Lost money .

I am ordered 2 reedem code to BF3 DLC, by credit card.
    The money is transferred from my bank account, but the order information and the reedem codes I do not have at the moment. { The order was 2 days ago} they do not answering to my call { minimum 10 times am called the shop } and they do not answering for the e-mails .

So I am still waiting for the informations what happened.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• dlhsia aktualizacia stavu objednavky - az na druhy den po zaslani bank.prevodom

odporucam

Reakcia obchodu X-Obchod.sk

ďakujeme a tešíme sa na Váš ďalší nákup. Už jsme nasadili platební bránu, tak s platbou už problémy nebudou.

• Cena Komunikácia
    • FioBanka je pomaľá

Reakcia obchodu X-Obchod.sk

ďakujeme a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• rýchlosť
    • žiadna komunikácia

Objednal som si hru ktora stala 9 euro po objednavke som od obchodu nic neobdrzal ani email ani nic a ked som sa pozrel na stranku tak hra zrazu stala 16 euro nechapem co to ma znamenat. Snazil som sa o kontakt no absolutne nikto mi nenapisal a cakam az doteraz takze vobec nechapem co si mam mysliet o tomto obchode.

Reakcia obchodu X-Obchod.sk

velice zajímavé že si u nás Vaši objednávku nikdo nepamatuje.