• Nedostatočná komunikácia obchodu so zákazníkom.

Tento internetový obchod určite neodporúčam. Komunikácia s obchodom veľmi zlá. Vôbec mi neprišiel informačný mail kedy bol tovar vyexpedovaný (i keď v objednávke bola informácia, že dodatočne budem o odoslaní tovaru informovaná),ale nestalo sa tak a samozrejme tým pádom ma kuriér nenašiel doma.čo mi dosť skomplikovalo situáciu.

Reakcia obchodu Willistore.sk

Vážený zákazník,

zásielka Vám bola doručená na druhý deň. Automaticky všetkým zákazníkom posielame email, je možné, že spadol do vašej spamové schránky. Ďalej prepravná spoločnosť automaticky odosiela sms správu s údajmi o doručení. To znamená, že sme Vás dvakrát informovali o doručovaní Vášho balíčka. Zo strany eshopu bolo všetko splnené na 100%, preto nemôžeme súhlasiť s Vaším hodnotením celého obchodu, pretože balíček Vám bol doručený rýchlo, diskrétne a tovar bol v poriadku.

Tím Willistore.sk

• dikrétnosť

• skvelé služby, rýchle diskrétne, primeraná cena

• nákup z domu, diskrétne
    • neviem

• dobry vyber, diskretnost
    • neviem

hor sa nakupovat :-)

cena, doporučujem

• vobec som nebol na mail informovany o registracii mojej objednavky, cize som netusil ci je to v rieseni alebo nie.... kazdy iny inter.obchod automaticky zasiela na mail, info o registracii objednavky daneho zakaznika, z vasej strany sa nic take neudialo, keby som si po par dnoch po objednani tovaru nenapisal na vas mail, nevedel by som co sa deje a ci sa vobec moja objednavka riesi...toto povazujem za Vas nedostatok

Reakcia obchodu Willistore.sk

děkujeme za Vaše upozornění. Potvrzení objednávky posíláme automaticky všem zákazníkům po přijetí objednávky. Je možné, že některý ze serverů byl v dané chvíli přetížen, či např. potvrzení mohlo spadnout do spamu, proto se doporučuje projít všechny své složky v počítači.

Přejeme Vám hezký den

Tým Willistore SK
    Email: [email protected]

• dobré ceny a kvalita tovaru
    • nemá

odporučam

• Rychle spracovanie, diskretnost a dobre ceny.

len odporucat viem ja som spokojna :))

• diskretnost, rychlost dorucenia
    • nedostala som mail o prijati objenavky az na dalsi den

som velmi spokojna, tovar bol doruceny velmi diskretne, bez oskodenia ci dalsich problemov. Dorucenie bolo tiez velmi rychle. Som velmi spokojna, dakujem

OK

• Široký výber a dobrý prístup
    • Neviem

• Diskretnpsť a rychlosť
    • Nviem

Odporučam

• serioznosť

spokojnosť

spokojnost 100%

• lacny tovar diskretne dodanie

• Vyhodne ceny tovaru, dobry vyber a akciove ponuky. Ocenujem diskretnost dodania. Pozitivne hodnotim aj dopravu cez DHL a moznost sledovania zasielky.

Odporucam tento obchod s dobrymi cenami za tovar i dopravu. Urcite kazdy uvita diskretne dodanie.

• maly vyber