Rýchle doručenie,

• ochota, cena , rychlost

Rýchla dodávka, výborná komunikácia.

Rýchle dodanie

• Super rýchle vybavenie a doručenie sprchovej vaničky a sklenenej zásteny na Slovensko. Bol som skeptický, lebo iné internetové obchody mali doručenie 2 týždne a tu bolo doručenie tovaru do 24h. Ale nakoniec na moje prekvapenie som naozaj mohol sprchu dva dni po objednani už montovať.

V priebehu tohto roka my boli dodané vo dvoch akciách : sprchovací kútik a stolička do kútika. Slúžia svojmu účelu výborne i akostne som spokojný.
    Prístup pracovníkov firmy hodnotím pozitívne !
    Chýba však finančné vysporiadanie zo strany firmy za mnou vrátený tovar ,
    ktorý je špecifikovaný i vo Vašej faktúre SK 2430147 zo 16.02.2024 (-19 € ).

Ďakujem za dodanie tovaru -obj.: 53008504 . Tovar som prevza v poriadku, obaly nepoškodené !
    Obzvlášť pozitívne hodnotím kommunikáciu s Vami !
    Prajem Vám pekný deň a úspešné podnikanie !

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, velice nás těší, že jste byli spokojeni s Vašim nákupem, a že jste si všimli naší starostlivosti o zásilku. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a motivuje nás k tomu, aby jsme i nadále poskytovali vysokou úroveň služeb.
    Kdyby jste měli jakékoliv další otázky, nebo požadavky neváhejte nás kontaktovat. Přejeme Vám krásný den, Váš tým WM.

• reklamovany tovar obratom vymenili za novy
    • rychlost dopravy

spokojnost

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme mohli vyřešit vaši stížnost a že jste byli s naším rychlým způsobem doručení a novým produktem spokojeni. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Děkujeme za Vaši podporu. S pozdravem Váš tým WM.

Bol som spokojný s doručením zásielky

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, velmi si vážíme vašeho pozitivního hodnocení. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s doručením vaší zásilky. Pokud byste měli v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme vám za vaši podporu, s pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, mockrát děkujeme, že jste si udělali čas a věnovali nám svoji recenzi, moc si toho vážíme a jsme s pozdravem, Váš tým WM.

• rýchlosť dodania
    • prehľadné a detailné informácie o výrobku

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi a cennou zpětnou vazbu ohledně rychlosti dodání a přehlednosti informací o našich výrobcích. Vaše podpora a spokojenost jsou pro nás velmi důležité, a také nám pomáhají neustále se zlepšovat. Pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám poskytneme pomoc a podporu.
    Děkujeme, že jste si vybrali naše produkty a těšíme se na Vaši další spolupráci.
    S pozdravem, Váš tým WM.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, jsme velmi rádi, že jsme vám mohli poskytnout rychlé a bezproblémové dodání. Pokud budete mít jakýkoli dotaz nebo požadavek ohledně instalace, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme a jsme s pozdravem. Váš tým WM.

• Profesionálna komunikácia, kvalitné informácie, rýchle doručenie.

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byli s naší profesionální komunikací, poskytnutými informacemi a rychlým doručením spokojeni. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, že jsme Vás mohli obsloužit tak, jak jste očekávali. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. S přátelským pozdravem, Váš tým WM.

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání. Nadále se budeme snažit poskytovat Vám kvalitní služby s maximální efektivitou. Těšíme se na další možnou spolupráci. Děkujeme a jsme s pozdravem, Váš tým WM.

rychle dorucenie, vyborna komunikacia s kurierom....vsetko slapalo, ako hodinky... odporucam

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši kladnou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme Vás mohli uspokojit rychlým doručením a skvělou komunikací s naším kurýrem. Vaše doporučení je pro nás důležité a budeme se těšit na další příležitost Vám sloužit. S pozdravem, Váš tým WM.

Rýchle dodanie, spokojnosť s tovarom

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání a kvalitou našeho zboží. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás, Váš tým WM.

Spokojnosť

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami. Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. S pozdravem a přáním hezkého dne, Váš tým WM.

Prekvapilo ma rýchle spracovanie objednávka a dodanie tovaru.

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout rychlé zpracování objednávky a dodání zboží. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. Váš tým WM.

Dodávka bola rýchla som spokojna

Reakcia obchodu WellMall

Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu. Veľmi nás teší, že ste boli spokojná s našou rýchlosťou dodania. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami. Váš tým WM.

ok

Reakcia obchodu WellMall

Dobrý den, velmi si vážíme vašeho hodnocení a těší nás, že jste s našimi službami spokojeni. Jsme tu pro vás vždy, když budete potřebovat. Děkujeme za vaši podporu a jsme s pozdravem Váš tým WM