• Nízka cena
    • Nenačítajú sa obchodné podmienky.

Objednal som ai telefón Samsung A3 a prišiel mi Samsung A3 s podtlačou "brandom" ORANGE v čiernej krabičke. Takže akciový telefón ale za plnú neakciovú sumu.

• Rýchle dodanie.
    • Dobrá komunikácia s eshopom
    • Lepšie ceny oproti iným obchodom
    • Široký výber telefonov

Pre obchod som sa rozhodol preto lebo majú výbornú cenu a kladné hodnotenia.Po objednaní asi na druhý deň mi dorazil tovar ,bol dobre zabalený čo hodnotím velmi pozitívňe.Po vybalení som našiel mnou obj tovar .telefon bol nový ešte vo fóliach,čiže som maximàlne spokojný a obchod vrele doporučujem každému.

• Rýchlost dodania
    • perfektná komunikácia
    • kvalitný tovar
    • super cena
    • Neviem.

Tovar mi bol doručený v poriadku a perfektňe zabalený.
    tento obchod ma super ceny a kvalitný tovar.
    ak budem shánať tovar tochto druhu určite sa obrátim na tento eshop.
    doporučujem každému, kto chce kvalitu za rozumnú cenu.

• Rýchlosť, cena
    • Komunikácia od objednávky do dodania

Veľmi dobrý

• Výbornú a ochotnú komunikáciu

• Cenova dostupnost
    • Moznost alebo info o termine dorucenia pri uvedenej dostupnosti tovaru.

Spokojny prehladny eshop s dobrymi cenami.

Odporúčam

• Nízka cena.
    • Tovar bol rozbalený, použitý, javil známky opotrebenia. Obchod ho predával ako nový. Predajca sa za vzniknutú situáciu ani neospravedlnil. Tovar som vrátil, peniaze mi pomerne rýchlo poslali späť. Prišiel som však o dopravné a poštovné. Škoda okolo 6 eur predajcovou chybou.

Ja na základe svojej skúsenosti bohužiaľ nemôžem odporučiť.

Som spokojný s tovarom. Som rád, že som natrafil na obchod, ktorý má v ponuke retro telefóny, hoci sú trochu drhšie.

Aj napriek tomu ze bol predavany mobil ako NOVY, doruceny mobil bol s poskodenou plombou takze bola kontaktovana pobocka ihned po prevzati. Mobil sice prevzali spat a vratili peniaze, postovne vsak uz nie, pritom chyba bola na ich strane.

• najlepšia cena, seriózny prístup
    • neviem

oplatí sa nakúpiť

• Podávajú / prezentujú zavadzajúce a klamlivé informácie, Iphon 4s mi došiel v nepravej špinavej a úplne divnej škatuľke s použitými slúchadlami, samotný mobil vyzeral ako s odpadkoveho koša, no hrôza fakt veľká hanba a drzosť !! Ale neviem si vysvetlit kde berú tu drzosť a odvahu si take niečo dovoliť, fakt ma to zaujíma a ďalej a dôkladne sa tým budem zaoberať. Určite to nenechám len tak...

uz by som tam fakt nič nekúpil, hrôza - drzosť - hnus -
    1000% neodporúčam ‼️

Reakcia obchodu Webtelefony

Dobry deň, ako vyzera mobil s odpadkoveho koša môžte Nám to popisať zatial Nám nikto nič take nehlasil ani nepisal ak mate nejaky problem skuste Nám najprv napisať alebo Nás kontaktovať, lebo zatial ste tak neurobil.

• dobra cena
    • slaba reklama

dajte im sancu, su dobri

Telefon som dostal v pouzitom stave bez predbezneho upozornenia. Pritom som objednaval novy kus. Kontaktny mobil maju trvalo nedostupny. Uz nikdy viac.

• Lebo má ešte vysúvacie Nokie t.j. posledné kvalitné a PRAKTICKÉ !!! mobily a nie len tie dotykové ... .
    • Neviem.

Doporučujem.

• kvalitne sluzby,vyborna komunikacia,spolahlivost,ozaj som velmi spokojna a urcite Vas kazdemu ODPORUCIM s radostou!!!
    • nema

objednala som si bielu farbu,dodana mi bola cierna,hned v ten den mi volali a ospravedlnili sa,telefon mi vymenili v priebehu 2dni za biely,takze boli u nas krasne Vianoce

• velmi rýchle dodanie

• serióznosť
    • info o objednávke

žiaden problém

• skvela cena
    • pocul som o nom prvykrat az nedavno cize slaba reklama..?

bezproblemovy nakup, spokojnost so vsetkym