• Nemuseka so tovar zháňať po obchodoch.
    • Objavila som produkty, o ktorých som nevedela, že existujú a pobavili ma.
    • Išla som do toho s obavou,lebo som tento obchod nepoznala, ale nakoniec som spokojná.

Je to super nakupovanie.

• široký sortiment, dobré ceny, rýchlosť doručenia

• Vkusný darček, ktorý ste mali len vy. Rýchlosť dodania.

Našla som u vás presne to, čo inde nemali.

• Rychla doprava je hlavne plus :)
  • Recenzie bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Rýchlosť dodania, široký sortiment

Rýchlosť dodania darčeku je skvelá. Na druhý deň som ma produkt doma. Dajú sa tam nájsť darčeky pre každého

preto, lebo

• tovar bol poškodený, vrátením sa predražil o 4,5 €. prišiel späť opäť poškodený, aj keď troška menej ako predtým

Reakcia obchodu Webko.sk

Dakujeme za vasu reakciu no nemozeme s nou suhlasit. Objednali ste si u nas skleneny produkt, ktory ste si dali zaslat Slovenskou postou. Tovar sme vam este v den objednania expedovali "pre bezpecnost produktu" kurierskou sluzbou a oznacenim KREHKE bez vaseho doplatku za dorucovatelske sluzby. Nasledujuci den ste si tovar prevzali od kuriera bez kontroly ci dany tovar je v poriadku a niej e poskodeny. Nasledne na nasledujuci den ste nas kontaktovali, ze ste prevzali poskodeny kus. Cela reklamacia mala byt riesena ako poskodenie zasielky s kurierskou sluzbou, ale nakolko ste si tovar pri preberani neprekontrolovali, pre vasu spokojnost sme vam opatovne zaslali novy tovar v hodnote vyse 20€ na nase naklady s velkym upozornenim, ze tovar si musite skontrolovat pred kurierom a v pripade problemu spisat reklamaciu. Samozrejme ste si tovar neprekontrolovali takze sa niekedy treba zamysliet ci za neskokojnost zakaznika nezodpoveda obcas niekto iny ako odosielatel.

• rýchlosť, zaujímavý tovar
    • málo nového tovaru

Reakcia obchodu Webko.sk

Cenime si Vas nazor. Neustale pracujeme na zdokonalovani sa a hladame novy zaujimavy tovar pre nasich zakaznikov :)

• Mali co som potrebova
    • Nenaju zadarmo postovnw

Ok

Dakujeme za hodnotenie. Postovne zadarmo je pri nakupe nad 70,- €

• prehľadné webové stránky.
    • výhodné cenové ponuky.
    • rchle dodanie tovaru.
    • žiadne.

Najmerná spokojnosť s nakupovaním, objednaním tovaru a dodaním tovaru. Vrelo odporúčam.

Dakujeme za reakciu.

• Prehlad,rychlost,skvela komunikacia
    • Nema

Som spokojna,nakupim aj nabuduce,doporucujem

Reakcia obchodu Webko.sk

Dakujeme za kladne hodnotenie.

• -nápadité darčeky
    • -pomerne príjemná cena
    • -rýchle doručenie

Vo Webku nakupujem už druhý rok, lebo mám rada netradičné a veselé darčeky pre priateľov. Objednávky sú vybavené rýchlo a kvalitne. Odporúčam tento obchod všetkým, ktorí neznášajú klasiku a radi prekvapia svojich blízkych. Netreba hľadať a chodiť po rôznych zastrčených obchodíkoch - vo Webku si v pohodlí prezriete tovar, v pohodlí vyberiete a v pohodlí vám ho doručia.

• Nevedia nájsť adresu

Reakcia obchodu Webko.sk

Dakujeme za vasu reakciu. Bohuzial nezodpovedame za skutocnost, ze nemate spravne oznacenu schranku a ani za skutocnost, ze ste sa nemali zaujem informovat o zasielke na poste. V pripade nespokojnosti dorucenia zasielky prostrednictvom Slovenskej posty Vam odporucame vyuzit dorucenie zasielky kurierskou spolocnostou, ktora kontaktuje nasich zakaznikov telefonicky takze nevznika problem s nenajdenou adresou.

• Richle dodanie tovaru

• rychlost ,jednoduchost, pohodlnost
    • nenasla som ziadne slabiny

super hlavne ked si neviete dat rady aky darcek niekomu kupit, myslim ze tam urcite najdete vela vhodnych a zabavnych veci

• -našla som to ,čo som chcela kúpiť
    • -krátka doba dodania

-už som váš obchod odporučila mojej rodine a kolegom

Reakcia obchodu Webko.sk

Cenime si vas nazor a drzime sa hesla "nas zakaznik, nas pan", preto je vasa spokojnost pre nas odmenou.

• - rýchla komunikácia a zaslanie
    • - spoľahlivosť
    • neviem

Bola som velmi milo prekvapená ako rýchlo mi prišla zásielka. Balíček aj jeho obsah bol neporušený. Odporúčam tento obchod aj ostatným.

• lepšia fotografia tovaru ako samotná realita (kamienok na hrnčeku mal k Swarovskemu asi tak ďaleko ako ja k svätému Petrovi :) )- napriek tomu si tovar nechávam.........

príjemná alternatíva v internetovom nakupovaní a mne konkrétne ste vytrhli tŕň z päty ( sv. Valentín )