• Komplikovaná komunikácia
    • Dlhá doba dodania aj po zaplatení
    • Tovar, ktorý som objednala som musela neustále riešiť jeho stav prostredníctvom emailu.

Ak potrebujete niečo súrne objednať, tak neodporúčam. Neustále bombardujete stav objednávky komunikáciou cez mail. Až po naliehani sa dozviete, čo je s vašou objednávkou. Od objednávky prešlo už takmer 2 týždne.

Odporúčam.
    Rýchle vybavenie aj dodanie.
    S objednaným tovarom som veľmi spokojná. Darček pribalený potešil.

V pondelok som objednala pre syna k narodeninám cykloodrazadla, prišiel mi email ze do 3-5 dní mi prídu údaje k platbe. Narodeniny sa blížili, bol tu ôsmy deň bez žiadnej info od obchodu tak píšem email ze co sa deje.. Odpoveď žiadna neprišla najbližší jeden a pol dna, to už som volala. Pani ze jaj my tie odrážadlo asi nebudeme mat. Ja sama už 12 rokov pracujem v eshope a rozumiem tomu ze sa stane ze už nevie dodávateľ dodať tovar, aj keď neviem prečo mali napísané skladom... Ale základ je komunikácia a serióznosť, ktorá v tomto obchode je úplne nulová. Preto hodnotím nákup a obchod ako úplne otrasný.

• Pri platbe vopred spoľahlivosť že tovar prišiel
    • Rýchle odpovede na otazky
    • Vybrala som si dorucovaciu adresu inu ako fakturacnu a nerespektovali to...
    • Po odoslani peňazí žiadna odozva z obchodu az kym som ich ja nekontaktovala co je s objednavkou
    • Z e-shopu sa mi ozvali až po týždni a to až po mojej urgencii danú objednávku som musela žiaľ nakoniec celkovo zrušiť keďže nereagovali

• Rýchle vybavenie objednávky

v poriadku ,nepoškodené a je ok

• Dobrá komunikácia

• Rychlost

Spokojná

Som maximálne spokojná so spoluprácou

• Tovar mi bol poslany v inej farbe ako som si objednala, bez toho, aby ma vobec upozornili a dali mi na vyber, ci ho vobec chcem.
    • Popis tovaru bol strucny, uvitala by som podrobnejsiu specifikaciu

• Veľmi dobre ceny

• Vyborna komunikacia, krasny tovar

Celkovo som velmi spokojna, urcite objedname znovu z tohto eshopu.

• Vyborne ceny
    • Pekny kvalitny tovar
    • Zdlhave vybavovanie objednavky
    • Menej sortimentu na vyber

Obchod vrelo odporúčam. Som maximálne spokojná s objednaným tovarom a najmä s komunikáciou s daným obchodom. Určite to nebola moja posledná objednávka.

• Pozitívne hodnotím telefonický kontakt ohľadom objednávky, keď nebol požadovný tovar na sklade, ponúkli mi náhradnú alternatívu.

• Výhodou je, že veľmi rýchlo zásielka dorazí na vašu adresu.

• Dobra komunikacia, rychle vybavenie objednavky.

Tovar sme nakoniec vratili, nevyhoval nam. Ziadny problem pri vrateni tovaru nenastal.
    Pani bola ochotna, peniaze vratila na ucet hned po doruceni vrateneho tovaru.