Po pociatocnych zmatkoch boli hodinky na poslednu chvilu privezene.

Reakcia obchodu WATCH DE LUXE

Vážený pane, nerozumiem čo Vás viedlo k napísaniu tejto negatívnej recenzie. Hodinky ste mali doručené do 3 dní od objednania, resp. do 2 dní lebo objednávka bola urobená 9.10 o 22:42. U nás je zákazník stále na prvom mieste a sme ochotný pre jeho spokojnosť urobiť všetko čo je v našich silách - to Vám potvrdí veľké množstvo zákazníkov.

• Všetko pre zákazníka a tak to ma byt.

Všetko ok,aj odovzdanie tovaru

• sortiment, cena, rýchlosť dodania, ochotný a ústretový prístup k zákazníkovi

• - dobré ceny
    • - veľký výber
    • - rýchle dodanie
    • - výborná komunikácia
    • - kvalitný tovar
    • - prehľadný e-shop

S obchodom som veľmi spokojný. Nákup prebehol v poriadku vďaka ochotnému predajcovi. Ďakujem za poskytnutú zľavu.
    Obchod WATCH DE LUXE odporúčam.

• Komunikácia,rýchlosť dodania

• Hladal som tieto hodinky na internete, o obchod mi ich ponukol presne v tej cene ako nemecky dovozca cez ktoreho bezne kupujem. Velmi rychla dodavka. S obchodom som nadmieru spokojny.

• Velmi mily a ochotny predajca

veľký výber, tovar skladom, popis tovaru

nákup aj emailová komunikácia prebehla bez akýchkoľvek problémov, aj napriek skutočnosti že sa jednalo o môj prvý nákup predajca ochotne ponúkol zľavu na nákup - samozrejme potešilo

Spokojnosť...

Výborná komunikácia a aj riešenie objednávky. Vrelo odporúčam.

Veľmi milí a príjemní personál

• Bezchybna komunikacia, maximalna profesionalita a ustretovost

• tovar na sklade

Rýchle dodanie a ochotný a milý personál

• solidní jednání, rychlá komunikace

komunikacia +1

• Profi prístup, výborná cena, doručené do 24 hod. Perfektná služba

Dobrý vyber produktov, výhodné cení v porovnani s inými obchodmi. Pri objednávke hodiniek mi hneď na druhý deň volali že sa im nepodarí doručiť hodinky v ten deň ale až nasledujúci (boli prekvapivo rýchli).

Reakcia obchodu WATCH DE LUXE

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne. Sme veľmi radi, že ste sa rozhodli pre náš e-shop. Aj keď sa akokoľvek snažíme stále sa môže stať ako v tejto situácii, že medzi časom sa na jednej z našich predajní práve uvedený model predá. V tomto prípade ale mal dodávateľ model skladom a vedeli sme to teda riešiť veľmi promptne.
    Prajem pekný deň, Martin Demko

Všetko podľa očakávania