Tovar mi nebol k dnešnému dňu doručený, webová stránka e-shopu nefunguje. S predávajúcim sa nedá spojiť telefonicky, nereaguje ani na emaily.

• zlá preprava je po Vianociach a tovar stále nemám nie je na chybe obchod ale ich doručovatelská firma mali by ju zmenit!

• Cheaper than other shops
    • Payment failed at checkout, could not find a way to resubmit and pay, could not find my order ID, could not cancel my order, now the item shows out of stock.

Musela som vymenit’ hodinky kvoli tomu, ze mi poslali zly model, peniaze za vratene hodinky po dvoch tyzdnoch este som nedostala. Majitel mi tvrdi, ze mi ich poslali uz viac ako tyzden, a nic. Skoda... na zacatku som bola viac spokojna s obchodom(

• tovar dosiel presne o 10dni odo dna objednavky napriek info,ze je na sklade a nebudem cakat viac ako 1-2dni,co je dost nanic,kedze to bol vianocny darcek

• Tovar skladom
    • Garantovany termín dodania nebol dodrzany a naviac ochota riešiť danú situáciu žiadna...

• Objednavka mi bola odoslana 6.12. Avsak do zasielkovne dorazila az 11.12. A celkovo komunikacia s obchodom ohladom objednavky bola velmi velmi slaba

• Garantovane dodanie do Vianoc? Jediny dovod preco som vybrane hodinky objednala od Vas. HODINKY VSAK DO VIANOC NEDORAZILI (objednavka zadavana 17.12.)
    • Obchod nijakym adekvatnym sposobom nereagoval na moje otazky ohladom dorucenia zasielky. Tracking number zasielky ani na poziadanie poskytnuty nebol. Nemala som tym padom ziadne informacie o stave zasielky.
    • Zavadzanie zakaznika - na moje ziadosti o poskytnutie info mi bol dvakrat doruceny e-mail typu ,,tovar mozete ocakavat najblizsi pracovny den", ,,tovar mozete ocakavat zajtra", co vsak nezodpovedalo realite.
    • Nenakupovala som na zaklade ceny hodiniek (v inych e-shopoch boli o takmer 40€ lacnejsie), ale na zaklade GARANTOVANEHO DODANIA DO VIANOC, co bola iba skvela zavadzacia taktika pre vsetkych potencialnych kupujucich.
    • Komunikacia obchodu 0 bodov.
    • Neodporucam v ziadnom pripade.
    • Objedala som si hodinky, cez 2tyzdne ma vodia za nos, 3x mi prisiel email ze hodinky mi boli poslané, a stale nic.. Ked tam telefonujem, vzdy ze nevie co sa stslo, preveri a ozve sa. A nikto sa neozyva... Neodporucam komunikacia hrozna, tovar nedorazil il!!!! A to mi slubovali max 3 4dni ak to bude z ciech....

Neodporúčam!!!