• vždy som spokojná
    • topánočky sú SUPER

• Rýchlosť

doprava je draha, celkovo tovar vyjde drahšie

Reakcia obchodu Wanda Slovakia s.r.o.

Vážený zákazník. Snažíme sa vonúknuť klientom alternatívne možnosti dopravy ktorá začína od 2,95 eura od spoločnosti Packeta po 4,20 eura od spoločnosti GLS. Sú to štandartné ceny dopravcov na Slovensku.Veríme že naša ponuka detskej obuvi je pestrá a cena dopravy vás neodradí od nákupu v našom e shope.
    Želáme všetko dobré
    WANDA SLOVAKIA

Konečne obchod, kde sa dajú zohnať normálne papuče. Veľkostná tabuľka je naozaj nápomocná, veľkosti naozaj zodpovedajú. Chválim aj veľký výber. Super.

Reakcia obchodu Wanda Slovakia s.r.o.

Ďakujeme za vašu reakciu ako i slová chváli ktoré nás potešili.
    Pekný deň WANDA SLOVAKIA

• Rychle dodanie
    • Kvalitny tovar

• Bezproblémové doručenie

Nadmerná spokojnosť, papučky dorazili v poriadku sú krásne a boli dodané extrémne rýchlo. Ďakujem. Lenka

Rýchle vybavenie objednávky

• Rýchle dodanie tovaru
    • Skvelý prozákaznícky servis
    • Kvalitný tovar
    • Cena zodpovedá kvalite
    • Chýba mi kamenná prevádzka napr v BA

Objednavala som prvý krát, ale som veľmi spokojná. Prijemny prístup aj poradia. Krásne prevedene a ušité. Vonavucke, necítiť žiadne lepidlo.

• Rýchle dodanie tovaru

Stránka prehľadná, ľahko sa dá orientovať a vyhľadávať podľa zadaných kritérii. Tovar dodaný v deklarovanej kvalite. S topánočkami sme maximálne spokojní a malý si v nich cupitá hore dole.

Je to darček pod stromček

• kvalitne a pekne spracovane papucky
    • zodpovedajuca velkost
    • drahsie postovne

• Môžem len odporúčiť. Veľmi dobrý prístup :)

Jedny z najlepších topánočiek pre malé deti na prvé kroky. Žiadne nám tak dobre nesedeli a veľmi dobre sa mu v nich chodí. Keď potrebujete niečo od nich tak hneď pomôžu. Nesadla Vám veľkosť tak Vám ju bez problemov vymenia a ešte v ten deň aj dajú ušiť nové :) :)

• Rýchle dodanie - jeden deň objednané na druhý deň doručené. Kvalitný tovar.
    • Info o odoslani
    • Info o predpokladanom termine dorucenia

Od 16.11 cakam na zaplatenu objednavku, nemam ziadne info o stave objednavky ani o tovare.

Reakcia obchodu Wanda Slovakia s.r.o.

Dobrý deň, je nám veľmi ľúto že ste neni spokojná avšak tovar pri objednaní nebol zaplatený. Dodatočne sme vás kontaktovali keďže sme videli že objednávka nebola zaplatená či objednavka platí a navrhli sme vám spôsob dodatočnej platby . Na email ste nereagovali , my sme čakali na vydrejnie z vašej strany. Ďakujeme za vašu priazeň a dúfame že nezanevrete na našu značku.

• Krásne papučky
    • Skvela kvalita
    • Rýchle dodanke

• Rýchle dodanie, tovar kvalitný, som maximálne spokojná

Viac fotiek z tovaru