• Dlha dodacia doba- 2 tyzdne
    • Dal som reklamovat kopacky. Po mesiaci mi ich vratili ,,zalepene,, tak ze sa po jednom treningu zase roztrhli. Znova som ich poslal nas5 .presli dva mesiace . 3 tyzdne neodpovedali na emaily, nedvihali mobil, az ked som spomenul SOI mi napisali ze mi poslu peniaze na ucet. Presli dva tyzdne nemam stale ani kopacky ani peniaze. Su to obycajny smejdi

NIC NEKUPUJTE U TYCHTO SMEJDOV!!!

• mal najlepsiu cenu daneho tovaru
    • osobny odber ( kratke otvaracie hodiny)

• Najlepsie ceny
    • Vysoka kvalita
    • Komunikacia

Som extremne spokojny s kvalitou nakupu. Velmi dobre ceny a prisiel cisty a velmi kvalitny tovar (z inych obchodov vacsinou dojdu veci trochu spinave). Usetril som s tymto obchodom dost vela penazi(cez 200eur!!)! Komunikacia je vyborna ale mozno sa nedovalate na prvy krat, ale to tak je zo vsetkymi e-shopmi a w-shop mi zavolal aj naspet co som este nezazil. Sportsdirect ma sice nizsie ceny ale platite strasne vysoku dopravu, takze tam toho moc neusetrite a neviem ako by sa riesili reklamacie. Tovar sice trva dost dlho kym dojde ale je to pochopitelne za take nizke ceny, kto nechce cakat moze ist do obchodu a nakupit za 4-5x vyssiu cenu. V inych e-shopoch nemali moje velkosti. Tesim sa na dalsi nakup. Dakujem!!!

Bez reakcie dva tyzdne od objednavky. Nekupovat, zbytocna straca casu. Hlavne neplatit preboha predom, ak uz sa to rozhodnete risknut...

No Coment, asi som sa dobre oklamal a naletel som na dobru cenu bundy , ktoru som asi preplatil dva krat lebo druhu som si objednal inde a nebude ma stat 50€ ale 100€, ale to je ponaucenie pre druhych ,ze najprv si treba precítat recenziu na dany obchod a potom si objednavat tovar!!!!! V zivote tu uz nebudem nakupovat aj keby som mal v zime nosit letnu vetrovku!!!!!!!!

• tovar lacnejší ako na iných e-shopoch
    • dlhšia doba dodania - ale tovar je na druhej strane lacnejší - niečo za niečo

Komunikácia na začiatku super, odpovedali do hodiny - pred objednávkou
    Komunikácia keď som si chcel overiť stav objednávky trošku horšia - v rámci jedného dňa
    Keď som volal na kontaktné číslo - v prvý deň som sa nedovolal vôbec (6 pokusov!) dovolal som sa o pár dní neskôr, medzitým som neskúšal

Dodanie tovaru bolo deklarované do 6 dní (podľa stránky aj predajcu v mailovej komunikácii), tovar naskladnili na ôsmy deň (jeden deň mali problém colníci so systémom (overené), takže ako tak OK.

• pekne spravený eshop

veci zo sportsdirectu za omnoho vyššie ceny

• Velmi dobra komunikacia, tovar mi prisiel na cas, aj ked nebol skladom. Som spok

• nekupovať, reklamácie vôbec neriešia a to aj keď im pošlete tovar naspäť, prestenú komunikovať, dvíhať telefón... asi to bude na bankrot za chvíľu

neodporúčam, neseriózny obchod

prehľadnosť obchodu je na nič kategorie s tovarom su zmiešane, clovek tazko najde to co si hlada

• Umožnili mi zvýšiť pôvodnú objednávku.

Odporúčam !

• Kvalitny vyber za dobre ceny

W-shop je zlý internetový obchod neodporúčam v ňom nakupovať. Doprava je veľmi drahá a strašne pomalá, od W-shop som dostál email s termínom donášky 4-5 dní no čakal som naň 12 dní pretože mali dovolenku, no na dovolenku ma vôbec neupozornili !!!

Veľký výber tovaru, prehľadné nakupovanie, dodacia lehota 1 týždeň, info o stave objednávky, všetko prebehlo v poriadku. Nemám výhrady.

• - pred vyše mesiacom som posielal reklamáciu na tovar a do snešného dňa sa mi nikto neozval a nemám ani tovar ani peniaze
    • - viackrát som predajcovi volal, posielal maily a sms, ale nikto sa neobťažoval sa ozvať alebo odpísať
    • - plánujem kontaktovať SOI, nakoľko na stránke e-shopu je doba trvania sa na reklámáciu 30 dní

- ABSOLÚTNE NEODPORÚČAM!!!

• Stále cakam na tovar 2tyzdne a stále nic

Obchod sa mi páčil a tovar je kvalitný, pohodlný a som s ním spokojná.

• Doba dodania

Nechápem čo mám ohodnotiť keď mi tovar stále nebol doručený ani po 11 dňoch ..Nevravím,že obchod je zlý,ale z 4-5 prac. Dni keď sa stane 11 a viac..

Som veľmi spokojná. Odporúčam

Velmi ustretove jednanie, odporucam