Na stranke ma tovar ktorý nevedia dodať

• Objednal som tovar, ktorý už nie je fyzicky možné objednať, lebo je vypredaný. Toto sa mi stalo už druhýkrát. Niekto si nedokáže ustrážiť pohyby tovaru, treba prepracovať softvér na online objednávky tak, aby zablokoval možnosť objednať ho po predaní posledného kusa.

Nakupoval som už viackrát, som spokojný so sortimentom, aj s cenami. Celkový dojem skazila chyba predajcu, že ponúka neexistujúci tovar, ale najmä to, že doteraz s tým nič neurobil, aby sa to neopakovalo!

• Tovar super stav

• Obchod ponúka tento tovar, kt. nemá k dispozícii a následne zruší objednávku http://www.w-shop.sk/hladanie/?q=Noir+tease

po 10 dnoch cakania som bez nejakej spravy z w shopu objednavku zrusíla a zrazu sa ozvali ze mi ju mozu nasledujuci den dprucit s cim som uz nesuhlasila nakolko to mal byt dar aj napriek tomu neakceptovali moje rozhodnutie a objednavku poslali bohuzial uz zbytocne stacila by tam komunikacia p proebehu objednavky .....

• V e-shope boli produkty, no prišiel mail, že je nám ľúto tovar nie je skladom a to bolo všetko žiadna odpoveď na môj mail
    • Nedoručili nič

• nekomunikuju

Ponúkaný tovar nemajú. Nedôverihodný.

• možno nižšie ceny
    • riešenie reklamácie je ako zo zlého sna najprv tovar neprebrali takže mi ho pošta doručila späť, potom asi po 20 telefonátoch sa mi podarilo dohodnúť vraj ho preberú poslal som ho opäť po dalších 10 dnoch prebrali no ani po 35 dnoch nič ani riadok na maily nereagujú telefón nedvíhajú. Podla finstat tržby za rok 2016 cca 10000€ takže celý eshop je asi jeden človek ktorý zvysoka kašle na zákazníkov. Samozrejme očakávam niečo v tom zmysle že som neoverený zákazník a všetko som si vymyslel. Je to celé podvod dávam ich na SOI

nikdy viac len sprostredkovavajú tovar nemajú nakupujú v Anglicku to si môžete kúpiť lacnejšie aj sami.

• veľmi dlhé čakanie na tovar

Veľmi dlhé čakanie na tovar, ktorý som si objednala zo dňa 16.2.18 a ešte mi neprišiel

• nedostatočný popis produktov

Dobrá ponuka tovaru, rýchle doručenie

nedodrzali termin dodavky

Tovar prišiel v poriadku, ale tá doba dodania - 9 dní.

výhoda

Objednala som, tovar nechodil. Zavolala som tam, preco ho nemam doma. Ze mali problem s tovarom, museli ho reklamovat a dodaju ho koncom tyzdna. Presli dva tyzdne. Volam tam, nikto nedviha, mailujem, nikto neodpisuje. Super eshop, uz nikdy viac!

Dodanie primerané,komunikácia k spokojnosti. Tovar kvalitný .

Práve som si vyzdvihol tenisky na pošte a prišli v stanovenej lehote takže za mňa spokojnosť.

• Tovar prišiel rýchlo a v super stave vrelo odporúčam

Bunda na fotografii mala uplne iny kozusinovy limec ako prisiel v skutocnosti. Odlisna fotografia s realitou, ktora bola dorucena!